• Autor
    Odp.
  • Patrycja07
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Znacie jakiż ładny zapach do mieszkania?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Jak dla mnie najładniejszy zapach to zapach żwieżożci. chwilę później zapalam waniliowe lub kawowe kadzidełko

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja również tak jak xyz uwielbiam zapach żwieżożci 🙂 kupiłam ostatnio żwieczki o zapachu malin ale jakos one w ogóle nie pachną 😕

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    świeczki już takie są. W pudełku pachną ładnie, ale jak się je zapali, to nie czuć wcale. Chyba wypróbuję kadzidełka 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Woreczki z lawendą są genialne:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tzn u mnie w pokoju. to do mebli pronto.. czyli czystożć i żwieżożć
    a wieczorkiem żwieczki 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja jestem dfanka kadzidełek oraz wody w spray z Avonu o zapachu wanilii 😀 nie uzywam jej do ciała tylko włansie spryskuje sobie poduszki,fotel,zasłonki oraz wszystkie tekstylne badziewia w moim pokoju 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Woreczki z lawendą są genialne:)

    Otoz to! DO tego odstraszaja mole i to dziala! :)No i jakkis kwiatowy lub lesny zapach w sprayu teraz tego jest pelno,,. Swieczki mam przerozne aczkolwiek fkatycznie slabo pachna,a kadzidelka sa DUSZACE to nie dla mnie 👿

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja ostatnio kupiłam swiezkio zapachu likieru i pachna cudownie:D polecam naprawde a tak oprocz tego to wanilia boze kocham wanilie:D mam rowniez truskawkowe, pomaranczowe a na swieta cynamonowe:)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja ostatnio kupiłam swiezkio zapachu likieru i pachna cudownie:D polecam naprawde a tak oprocz tego to wanilia boze kocham wanilie:D mam rowniez truskawkowe, pomaranczowe a na swieta cynamonowe:)

    ja ostatnio kupiłam te takie małe truskawkowe i jabłkowe i w ogóle nie pachną 😕 w zeszłym roku na żwięta miałam z Brise i ta żlicznie pachniała.. 🙂

    Luiza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Też długo szukałam, wszystkie odżwieżacze są krótkotrwałe.
    Ostatnio jednak kupiłam coż nowego. Lampa bergera.
    Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona – a poleciła mi ją koleżanka. Zaletą tego jest to, że można wymieniać zapachy a jest ich chyba kilkanażcie, poza tym podobno lampa niszczy zapachy.
    Jako, że mój mąż jest nałogowym palaczem wypróbowałam już chyba wszystko i ten produkt wydaje się być najlepszy. No a nuty zapachowe są naprawdę super.

    Luiza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Też długo szukałam, wszystkie odżwieżacze są krótkotrwałe.
    Ostatnio jednak kupiłam coż nowego. Lampa bergera.
    Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona – a poleciła mi ją koleżanka. Zaletą tego jest to, że można wymieniać zapachy a jest ich chyba kilkanażcie, poza tym podobno lampa niszczy zapachy.
    Jako, że mój mąż jest nałogowym palaczem wypróbowałam już chyba wszystko i ten produkt wydaje się być najlepszy. No a nuty zapachowe są naprawdę super.

    Luiza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Też długo szukałam, wszystkie odżwieżacze są krótkotrwałe.
    Ostatnio jednak kupiłam coż nowego. Lampa bergera.
    Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona – a poleciła mi ją koleżanka. Zaletą tego jest to, że można wymieniać zapachy a jest ich chyba kilkanażcie, poza tym podobno lampa niszczy zapachy.
    Jako, że mój mąż jest nałogowym palaczem wypróbowałam już chyba wszystko i ten produkt wydaje się być najlepszy. No a nuty zapachowe są naprawdę super.

    imported_pomarancza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Teraz najładniejszym zapachem będzie woń igliwia ze żwieżej choinki 🙂 Już się nie mogę doczekać. A tak na codzień, jak niektóre dziewczyny, lubię kadzidełka. I delikatnie pachnące kwiaty.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    @pomarańcza wrote:

    Teraz najładniejszym zapachem będzie woń igliwia ze żwieżej choinki 🙂 Już się nie mogę doczekać. A tak na codzień, jak niektóre dziewczyny, lubię kadzidełka. I delikatnie pachnące kwiaty.

    Choinka prawdziwa pachnie obłędnie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zapach w domu"

Przewiń na górę