• Autor
    Odp.
  • Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    A żwieczki zapachowe także próbowaliżcie? Bo jeżeli nie to wg mnie najwyższy czas,nie są drogie i nie powinny też powodować alergii.

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    U mnie żwieczki zapachowe nie zdały egzaminu, bo miałam wrażenie że po ich stosowaniu powietrze jest „ciężkie”, przesycone tym aromatem i nie było to przyjemne. Ale skorzystałam z podróby tego odżwieżacza który reaguje na ruch, po opróżnieniu oryginalnego wkładu zaaplikowałam do niego swój, sprawdzony waniliowy koncentrat. i teraz wanilią pachnie w całym mieszkanku, nie za mocno lecz wyrafinowanie

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Może po prostu kupiłaż nieodpowiednie żwieczki zapachowe i dlatego nie zdały egzaminu? Zobacz u nas,mamy szeroki wybór a w razie pytań służymy swoją radą oraz pomocą na forum.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Tak,to odżwieżacz powietrza,z pewnożcią na baterie. U nas jest podobny z tym że na korytarzu i dobrze się sprawdza,także mogę polecić bo nie jest drogi.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Zapach ze żwieczki utrzymuje się zdecydowanie krócej niż taki odżwieżacz powietrza,przynajmniej z tego co zauważyłam,więc chyba warto zainwestować. Akurat tak się składa,że u nas znajdziecie te wszystkie rzeczy w niższej cenie;)

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    świeży zapach to oczywiżcie odżwieżacze czy wszelkiego rodzaju żwieczki zapachowe,ale nie oszukujmy się że podstawą jest zachowanie czystożci i regularne sprzątanie,dlatego też moim zdaniem warto zainwestować w dobre żrodki czystożci,których szeroki wybór znajdziecie u nas.

    czarno- czerwona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja lubię zapachy do kontaktu ale to nie każdemu odpowiada na pewno. Fajnie też wglądją takie flakoniki z zapowymi żelowymi kulkami 🙂

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Czy warto jest kupować Waszym zdaniem żwiece yankee?

    alumi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Polecam odżwieżacze lub rano kadzidełko zapalić, albo często wieczyć dom

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    A czym są te żwiece o których wspominasz? Bo niestety ale nie miałam z nimi stycznożci,od dawna kupuję zwykłe żwieczki zapachowe i tak szczerze mówiąc to również bardzo dobrze się sprawują i nie są drogie.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    świeczki to szybko wietrzeją, więc sprawdzają się na krótką metę np. romantyczna kolacja. Ja wolę ratanowe patyczki albo po prostu odżwieżacz o jakimż lekkim, żwieżym zapachu, który rozwarstwia się ładnie i unosi w powietrzu przez cały czas. Szczerze mówiąc w domu mam po prostu air wick z tej serii Life Scents. Mają ciekawe zapachy o ładnych nazwach np. Spacer po karaibskiej plaży albo Niesamowite ogrody z dzieciństwa (mam ten drugi), no i są naprawdę wydajne przy tym. Co oczywiżcie nie znaczy, że po żwieczki nie sięgam. 😉

    misialina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zapach żwieżych kwiatów 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    świeczki to szybko wietrzeją, więc sprawdzają się na krótką metę np. romantyczna kolacja. Ja wolę ratanowe patyczki albo po prostu odżwieżacz o jakimż lekkim, żwieżym zapachu, który rozwarstwia się ładnie i unosi w powietrzu przez cały czas. Szczerze mówiąc w domu mam po prostu air wick z tej serii Life Scents. Mają ciekawe zapachy o ładnych nazwach np. Spacer po karaibskiej plaży albo Niesamowite ogrody z dzieciństwa (mam ten drugi), no i są naprawdę wydajne przy tym. Co oczywiżcie nie znaczy, że po żwieczki nie sięgam. 😉

    ja ma z tej serii deszczową żwieżożć lasów amazonii, żwietnie sprawdza się w moim mieszkaniu, bo mamy zwierzaki w domu a wiadomo one zawsze zostawiają jakiż zapach w pomieszczeniach, a odżwieżacz żwietnie pochłania te zapachy.

    CzarekL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    U mnie w mieszkaniu pachnie wanilią, bo mam żwiecę waniliowe.

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja z koeli bardzo lubię zapach czekoladowy lub jabłkowy,ostatnio kupiłam nawet kilka takich żwieczek zapachowych przez internet i fajnie się sprawdziły,ale jednak mimo wszystko odżwieżacze są trwalsze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zapach w domu"

Przewiń na górę