zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    w TYCH sklepach? czyli w jakich?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Onione wrote:

    Być może mój ambiwalentny stosunek do ciuchów wpływa na moje decyzje zakupowe. Bo o ile za drapieżny komplet bielizny mogę sporo zapłacić, to zakup jeansów za 300 zł to dla mnie kretyństwo.

    ja tez tak sadzilam. dopoki nie kupilam pierwszych 517 levisa:)))

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    @Onione wrote:

    Być może mój ambiwalentny stosunek do ciuchów wpływa na moje decyzje zakupowe. Bo o ile za drapieżny komplet bielizny mogę sporo zapłacić, to zakup jeansów za 300 zł to dla mnie kretyństwo.

    ja tez tak sadzilam. dopoki nie kupilam pierwszych 517 levisa:)))

    hmm no ja mam z levisa i z big stara i jakoż nie cierpię tych spodni.. leżą w szafie i sie kurzą..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no i co w zwiazku z tym?

    ja nie twierdze, ze wszystkie modele spodni levisa sa genialne. nie twierdze tez, ze sikam w gacie na widok calego asortymentu mexxa czy solara.

    ale twierdze, ze stawiam na jakosc i bazarowej tandecie mowie nie.

    dodam jeszcze, ze u mnie w szafie sie nic nie kurzy. nie nosze…podaje dalej. tym, ktorzy nie maja.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nie ubieram sie ani u prady ani w terranovie.

    ubieram sie w swoim wlasnym, niepowtarzalnym stylu. smieszy mnie, ze oceniasz cos, czego nigdy nie widzialas. dlatego nie bede sie na ten temat klocic.

    Moge sie jedynie domyslec co nosi, po tym co obecnie jest w sklepach do ktorych zagladasz.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a skad wiesz, do jakich sklepow zagladam i co w nich dla siebie wybieram?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Do „drogich”, a tam wszystko wyglada podobnie :]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    podobnie to wszystko wyglada na bazarze.
    na kazdym stoisku wisi to samo.

    jakie sieciowki uwazasz za drogie?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Szczerze to kłótnie, które mówią, że markowe są gorsze, albo bazarowe są gorsze i tak do niczego nie prowadzą. Każdy ubiera się jak chce.. Dla mnie nie marka, ale jakożć się liczy, a zazwyczaj za jakożć się więcej płaci, taka prawda. No, ale paska za 100 zł bym sobie nie kupiła, bo wolałabym kupić co innego.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    w gdyni nie ma duzo sklepow, podejrzewam ze jestes z jakiegos wiekszego miasta. To co u mnie moge uwzac za drogie to Monnari, MaxMara, Solar, Pabia (ale to chyba tylko meski?), Carlings (do niego nigdy nie zagladalam wiec moge tylko podejrzewac), Deni Cler,Mexx i wiele innych do ktorych nawet nie zagladam bo to co widac na wystawie to cos kompletnie nie w moim stylu…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wlasnie o to chodzi: jakosc.

    a marka jest czesciowo gwarancja jakosci. jesli nie spelnia naszych wymagan: zawsze istnieja reklamacje i prawa konsumenta.
    a kupujac na bazarze nie jestesmy chronieni niczym. w koncu za tydzien koles, ktory nam sprzedal top, moze juz na tym bazarze nie stac. nie mowiac juz o tym, ze czesto nie nawet dowodu zakupu, bo to czrny rynek-malo kto korzysta z kasy fiskalnej.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    w gdyni nie ma duzo sklepow, podejrzewam ze jestes z jakiegos wiekszego miasta. To co u mnie moge uwzac za drogie to Monnari, MaxMara, Solar, Pabia (ale to chyba tylko meski?), Carlings (do niego nigdy nie zagladalam wiec moge tylko podejrzewac), Deni Cler,Mexx i wiele innych do ktorych nawet nie zagladam bo to co widac na wystawie to cos kompletnie nie w moim stylu…

    nigdy w zyciu nie kupilam nic monnari, deni cler, maxmarze, carlingsie, pabii (jak najbardziej damski sklep)…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    to w jakich sklepach sie ubierasz? Byc moze nie mam racji, ze ubierasz sie jak Magda M 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie ubieram sie jak magda m. co prawda widzialam tylko jeden odcinek, ale tandrne grochy do mnie nie przemawiaja.

    poza tym: ona jest prawniczka.

    ja studentka trzech kierunkow, ktora pracuje w branzy modowej.to oczywiste, ze ubieram sie inaczej.
    coz…nie istnieje podzial: albo bazar i terranova albo magda m.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a kupujac na bazarze nie jestesmy chronieni niczym. w koncu za tydzien koles, ktory nam sprzedal top, moze juz na tym bazarze nie stac. nie mowiac juz o tym, ze czesto nie nawet dowodu zakupu, bo to czrny rynek-malo kto korzysta z kasy fiskalnej.

    hmm.. jeżli poprosisz dostaniesz dowód zakupu. i gwarancję też masz.. z tego co wiem.. i oni na pewno chętniej Ci wymienią jeżli coż się stanie niż w jakimż sklepie.. wiem po sobie.. bo z big starem się sądziłam.. dla mnie to oszużci.. a takim na bazarku zależy na kliencie.. nie mówię że nie ubieram się w formowych sklepach ale do bs nie zajrzę już nigdy 😛

    Hmm.. Malinka kilka razy pytała w jakich sklepach się ubierasz.. więc czemu nie chcesz powiedzieć w jakich? może w ogóle w żadnych drogich się nie ubierasz zaraz się okaże..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…"

Przewiń na górę