zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…

  • Autor
    Odp.
  • Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    nie nie o to chodzi Kobietki…wczoraj miałam chyba nadmiar stresu:( sorkiii…włażnie przeczytałam mój wczorajszy post i sama się żmieje więc nie dziwie się że tak na to zareagowałyżcie…hehehe no cóż ale jestem dorosła więc z pełną odpowiedzialnożcią biorę na siebie wszystkie Wasze uwagi to dobre i te mniej też…hmmm jedna z Was pisała że najwyraźniej mam kompleksy…być może tak jest nie twierdze że nie ponieważ ja nigdy nie uważałam że musze mieć same firmowe rzeczy żeby dobrze wyglądać i owszem zdarzyło mi sie kupić coż na bazarze heh aa Wy tu z pożród sklepów w których się ubieracie wyróżniacie same firmówy….Reserved Reporter Nike Bershka czy jakoż tak New Yorker Pimpkie…Orsay heh tu akurat lubie sama zaglądnąć i niestety moją słabożcią jest to że nie zawsze wychodzę stamtąd z czymż te rzeczy po prostu mnie urzekają…:) a przecież realia są teraz inne mowa tu o większej czężci społeczeństwa hmmm być może ja jestem sceptycznie nastawiona, w zasadzie nie chodzi mi tu o Was ani o Mnie sama raczej stanęłam w tym momencie za ogółem ehhh że tak powiem ciężko rozgryźć co artysta miał na myżli… ;/ także Kobitki zwracam honor i czekam w cieniu ze spuszczoną głową…heh

    Pozdrawiam Was…:) 😳

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    eh, niestety. autorka tego wątku ma rację… żeby dobrze wyglądać, trzeba mieć portfel wielkożci ciężarówki…

    popatrzcie tylko na to:

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    i na koniec największa… cena..

    [usunięto_link]

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ale co sie dziwisz? jak pokazujesz klapki diora czy suknie kogoż tam.. taką podobną suknie nie tego projektanta kupisz w jakimż innym butiku o wiele taniej..

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja mimo ze nie plywam w kasie – ba powiem wiecej – cierpie na duzy niedostatek – a nawet wiecej!! jak mam to tylko do weekendu 😀

    a mimo to zdecydowanie stawiam na jakosc – wole kupic sobie cos zadziej a kozackie ;p a co do samej mody – czy ktos jest modny czy nie to w d**** to mam – wazne zebym ja sie dobrze czul w tym w czym chodze ;p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie można ubrać się na bazarze w dobrym gużcie
    szmaty to sa rzeczy z bazaru
    lepiej kupić jedną rzecz porządna niż 15 z bazaru
    sorki takie moje zdanie 😀
    o jakich znanym markach trujemy??

    Ja nie wiem o jakich Wy bazarach mówicie. Mieszkam w małym mieżcie gdzie jest mały ryneczek i tam są rzeczywiżcie tylko rynkowe ciuszki, o których nigdy nie pomyslałam, że mogłabym je mieć. Ale bywam czasem w większym mieżcie gdzie są bazary a na nich markowe ciuchy. Markowe ale przecenione, np nie zeszły itd. Tak bywa. I wiele gwiazd się tak ubiera. Np W Warszawie na obrzeżach są takie wielkie 4 hale… wypadla mi z głowy nazwa. Chyba Maximus. Tam czężć zajmują Azjaci, ale są też sklepiki gdzie jest wiele markowych, a tanich ciuchów. Np ze Stanów.
    Więc nie mówcie, że na bazarach nie można się dobrze ubrać.
    Dla przykładu powiem, że mój kuzyn kupuje sobie na bazarze koszule i krawaty. Są tanie, ale bardzo drogich firm. W pracy wszyscy go podziwiają jak dobrze się ubiera i wymyżlają kosmiczne kwoty jego ciuchów. Nikt n awet nie przypuszcza, że kuzyn ubiera się na bazarku.

    Ja osobiżcie takich taniutkich rzeczy nie kupuje (chyba, że włażnie markowe, a tanie), ale też niezbyt drogie. Miewam w szafie ciuchy bardzo dobrych marek, ale na ogół ubieram się w centrach handlowych w sklepach typu :tiffi, diverse, H&M itd. Natomiast mam już takie swoje zboczenie, ze uwielbiam dobre drogie perfumy.TO jest żałosne- wiem, ale jakbym poczuła na prawde drogie perfumy, a ktoż powiedziałby mi że są wartę stówkę, to zrezygnowałabym. W przypadku perfum, cena liczy się dla minie bardzo. Dzięki temu też nie trzeba się psikać 10 razy dziennie, a wystarczy raz a dobrze.

    a co parvati to…. boże ciesze się, że masz idealne życie, super ciuchy i jestes wspaniale ubierającą się laską, ale nie zazdroszcze Ci tego zadartego nochala.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a mimo to zdecydowanie stawiam na jakosc – wole kupic sobie cos zadziej a kozackie ;p

    bo jak ktoż ma olej w głowie to wie, że bardziej liczy się jakożć a nie ilożć. nie widze sensu w kupowaniu kilku tandetnych bluzek na bazarze, jeżli za tą kase moge kupić jedną żwietną markową bluzke.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    Jozia powiem ci ze jeszcze niedawno mialem 10 minut to najwiekszego bazaru w europie i nic tam ciekawego nie bylo ;p

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    „Nie liczy się jakoż, ale ilożć ” 😉
    To samo się tyczy wielkożci bazaru. Byłam na dwóch bazarach w Warszawie i na tych dwóch można kupić markowe, dobre ciuchy. Maximus pod Warszawą tez jest swojego rodzaju bazarem (tylko pod dachem) i nikt minie powie, ze nie można tam kupić dobrych ciuchów.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    markowe ciuchy na bazarach srzedaja zlodzieje.

    stac mnie, zeby sobie kupic w sklepie. nie musze nosic kradzioych ciuchow.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    wcale ze nie. bo mojej kolezanki kuzyn zajmuje sie sprzedawaniem firmowych rzeczy na bazarkach i on to poprostu kupuje taniej

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Ale ty jesteż głupia 😆
    Złodzieje może i też, ale zwykle są to rzeczy z poprzedniego sezonu. Wiem coż na ten temat.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przez ostatni rok pracowalam jako stylista-dekorator w zespole obslugujacym znaczna liczbe popularnych sieciowek. sklepowe srodowisko znam od podszewki i doskonale wiem, co sie dzieje z rzeczami z poprzedniego sezonu.

    nie obrazaj mnie, gowniaro. bo najzwuczajniej w swiecie nie masz pojecia, co wypisujesz.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [quote=”parvati”
    nie obrazaj mnie, gowniaro.[/quote]

    Pisze prawdę. Mam ochotę to cię obrażam, tak jak serce mi podpowiada.:lol: Bo to, że jestem dla ciebie gówniarą nie oznacza, że mam się schować w koncie i przeczekać te parenażcie lat aby móc cokolwiek mówić. A akurat co to powiedziałam jest prawdą i to Ty się mylisz pod tym względem. Też coż na ten temat wiem.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    na bazarach sa firomwe ciuchy- nie kradzione. ktos sie nie zna i pisze inaczej to jest glupi, zadna filozofia.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    firmowki z sieciowek?

    nie.
    takie sa TYLKO kradzione.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…"

Przewiń na górę