• Autor
    Odp.
  • bellinka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja noszę tylko srebro…

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Srebro albo białe złotko 🙂 nie żółte…

    lena-art
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Jaką bizuterie nosicie?
    Ja kiedyż nosiłam srebro, ale mojemu świrkowi to nie odpowiadało i przerzuciłam sie na złoto, a od metalowych rzeczy mam straszne uczulenie… 😕

    moze jestes uczulona na nikiel jak wiele osób dlatego metalowe rzeczy wywołuja u ciebie reakcje alergiczna:) aler to nie znaczy ze wszystko to co nie srebrne lub zlote musi uczulac:)

    Ja wole srebro:)

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Też wole srebro, choc złoto czasem ładnie pasuje.. 🙂

    Emka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Tylko srebro… Złoto jakoż do mnie nie pasuje, kojarzy mi się ze starszymi paniami.. 😛

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Srebro 🙂 złoto mi się nie podoba :/ mam kilka złotych pierżcionków i jakiż zawieszek, ale wogóle w tym nie chodzę…

    Moja_Larysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja noszę tylko srebro i białe złoto.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Złoto jest ładne jeżli jest dobrze dobrane i wygląda subtelnie. Jego nadmiar wygląda po prostu tandetnie, dlatego w naszym wieku trzeba uważac i.. ladnie je dobierac.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie srebro lub biale zloto (taki tez dostalam pierscionek zareczynowy i musze przyznac, ze moj partner trafil tym wyborem w samo sedno!)

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    białe złoto lub srebro

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Srebro; złoto w zbyt dużych ilożciach na kimż mnie zawsze bardzo dziwi i trochę zniesmacza…bo to jakież takie nieestetyczne 😕 A zastanawiam się trochę, jak to kiedyż będzie z obrączką w moim przypadku (jeżli się zdarzy coż takiego jak śLUB) – wtedy chyba tylko białe złoto mnie (NAS) uratuje 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    złoto trzeba po prostu umieć dawkować i zestawiać… co za dużo to nie zdrowo…

    mnie na przykład białe złoto nie urządza, bo mam alergie na nikiel, ktory to w ww występuje w zbyt dużym (jak dla mnie) stężeniu.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    No tak, pewnie coż jest z tym dawkowaniem…choć myżlę, że złoto nie do wszystkiego pasuje, a srebro tak.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie generalizujmy… widziałam wiele przypadków gdzie laska miała srebrną biżuterię, bo wyszła z założenia że do wszystkiego taka pasuje…

    może jest bardziej uniwersalne, ale nie hiperuniwersalne…

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Nie przesadzajmy również ze stopniowaniem wyrazów 😉 Przyjemne są subtelnożci słowne, ale jak coż jest uniwersalne to nie musi być już hiper. Akurat srebro pasuje włażciwie do wszystkiego. I tak to już jest 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Złoto czy srebro ?"

Przewiń na górę