balsam do ciała tylko jaki?

  • Autor
    Odp.
  • migas
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    chciałam sie zapytac jakich balsamow nawilżajacych uzywacie i czy sa dobre czy dobrze nawilzają skore ja jakie zawsze miałam były jakies dziwne moja skora zaraz po tym była sucha zadne mi nie pasuje czy ktroraż z Was ma dove czy one dobre są? albo asło shea podobno jest ujedrniajace i dobrze nawilza? sama nie wiem z góry dziekuję

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a to jest bardzo dobre pytanie na ktore i ja chcialabym znac odpowiedz.
    napewno nie polecam balsamow z avonu. mam wrazliwa skore i po balsamach z avonu piecze mnie skora i minimalnie nawilza

    MalaMi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    xyz a próbowałaż może balsamów z AA dla skóry wrażliwej?? Może to jest jakaż alternatywa dla Twojej skóry 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja używam:
    -oliwki antycelulit z Farmony – jak dla mnie jest bardzo dobrze nawilza[natłuszcza] skórę nawet po pilingu i kapieli jej efekty sie utrzymują ale ma jeden minus… jest bardzo tłusta

    – basamów z avonu senses[te zapachowe] prócz ładnego zapachu nie mają żadnych plusów

    – z garniera tego pomarańczowego nie polecam… skóra po nim jest xle nawilżona

    już nie pamietam innych ale ta oliwka z farony przypadła mi do gustu[uzywam jej tak na noc jak nigdzie nie idę] no i te z avonu senses

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja tez mam dożć wrażliwą skórę i wysuszoną. mi bardzo odpowiada balsam do ciała kozie mleko ziaji, fantastyczny jest ten mocno nawilżający dove i eveline. teraz z kolei dostałam bielendy wyszczuplający i musze powiedzieć, że mimo że nie jest to moja ulubiona firma kosmetyczna, to skora jest po nim gładsza i bardziej napięta.

    jeżli ktoż stosuje apptrim lub zamierza sie odchudzać z jego pomocą, to polecam najpierw p****żc sie po aptekach, bo ten bielendy jest teraz w promocji z apptrimem, to można mieć go na próbe za darmoche 😀

    aha, jak masz drastyczne problemy ze skórą, to szukaj w aptecznych kosmetykach np. dla atopowców. a AA nie polecam, ja własnie po nim mam jakież alergie. zwracaj uwagę na to, żeby w składzie nie było za dużo żrodków zapachowych

    migas
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    raczej ja problemów ze skora nie ma jakis wiekszych mi chodzi tylko aby balsam bardzo dobrze nawilzał i ajkos trafic niegy nie mogłam ale moze ptzretestuje to kozie mleko albo dove 😀

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Tez mam sucha i wrazliwa skore i niedawno zaczelam uczywac Neutrogeny. Tej fairmy sa swietne kremy do rak i balsamy do ciala. Nie sa one najtansze ale tez nie sa drogie. Ja kupuje Neutrogene do ciala do bardzo suchej skory i place kolo 27 zl. polecam 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Balsamy które są super i naprawde żwietnie nawilżają skóre i regenerują ją oraz odżywiają to moim zdaniem:
    1.Clarins Paris-Baume hydratant „relax”
    2.Thalgo -Soft Hydrating emulsia
    3. Eris -Lirene
    4.Johnson Baby -Soothing Naturals balsam nawilżający
    5.Tilia balsam intensywnie nawilżający

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    No to ja polecam: balsam do ciała Nivea z olejkiem migdałowym-super nawilża; Garnier skin naturals do bardzo suchej skóry oraz balsam do ciała Ziaji z masłem kakaowym-jest tłusty,ale dobrze się wchłania i ładnie pachnie kakaem 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o rety ja nie trawie oliwki bambino. i ten zapach niby ladny a jednak na co dzien pupa niemowlecia mi nie odpowiada 🙂

    MalaMi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Z ziaji z kozim mlekiem mam nawilżajacy krem do twarzy i powiem Wam, że jest naprawdę fajny i za rozsądną cenę. Przeczytałam kiedyż wywyaid z jakąs aktorką – już nie pamiętam z kim – i ona strasznie zachwalała ten krem.
    Wypróbowałam i warto 🙂

    dom1n1ka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Codziennie po wieczornym prysznicu stosuję oliwkę dla niemowląt na noc Jonson & Jonson. Skora przyjemnie pachnie i jest nawilżona. Na dzien stosuję dove silk z refleksami – super pachnaca skora, a przed nim Garnier -> ten zółty 😉 I raz w tygodniu balsam dove brazujacy. 😉

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    na bardzo sucha skure polecam balsam z GARNIER ten czerwony, bardzo dobrze nawilza:)

    migas
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ten czerwoy garnier wogole mis kroy nie nawilza miałam go i była tak samo sucha jak przed smarowaniem wiec on odpada ale postaram sie wyprobowac te co mi poradziły6scie dzieki zA odpowiedzi:))

    kroplarosy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dla mnie najlepszy i to zdecydowanie jest Garnier „czerwony”, regenerujący dla bardzo suchej skóry. Polecam! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę