Jaki facet jest wg. Was macho?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Z czym Wam się typ macho kojarzy i jakie wg. Was powinien mieć cechy i walory? 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja marzę żeby być takim macho z bajerą 😆 Od bycia kobieciarzem wolę się trzymać z dala, ale ogólną prezencję chcę mieć dobrą 8)

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    fajne marzenia

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Co w tym dziwnego, że chcę być dla kobiet pociągający seksualnie? Twarzy Brada Pitta nie mam, raczej mam buźkę niegrzecznego chłopca, chuligana, więc modela się ze mnie nie zrobi, ani żadnego spedalonego metrusa, czy innego emo, więc muszę kombinować na inne sposoby, żeby odnaleźć w sobie typ faceta atrakcyjny dla kobiet

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie wygladam jak Brad Pitt, tym bardziej nie wygladam jak Sylwek Stalone, ba… nie wygladam nawet jak Justin Timberlake!!
    na wlasna atrakcyjnosc jakos nie narzekam, nie o to w tym chodzi

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale dla mnie macho to też sposób bycia, taka pewnożć siebie, odpowiedni ton w głosie, taka zawadiackożć, odpowiedni dowcip, stylowa bezczelnożć i lekka arogancja mieszcząca się w poczuciu dobrego smaku itp

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ej bo zaraz zaczna mnie nazywac macho i Onione mnie znielubi!! ;p
    zarciki…
    sluchaj, „szukanie w sobie” faceta atrakcyjnego seksualnie dla kobiet to glupota, badz soba i tyle, babki maja rozne gusta, nawet bananowe metro style lamusy znajda swoje amatorki, a jesli chcesz koniecznie czarowac kobitki pewnoscia siebie i inteligentnym dowcipem to po prostu to rob, rozmowa z kobitka niewiele sie rozni od rozmowy z facetem, nic ci przeciez nie zrobi

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale ja chcę być sobą, uważam, że w obecnym wcieleniu sobą jeszcze nie jestem 😆 Mam nadzieję, że mój potencjał jest większy 😉
    I wanna be a bad boy 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zasadniczy, jesteż pewien, że jesteż sobą? 😛 Bo ja odniosłam wrażenie, że chcesz stać się zupełnie kimż innym. Podporządkować się pod stereotypowe upodobania kobiet i omamić je wszystkie.;p Po co? Jak się taki tłum zleci to nie znajdziesz tej jedynej 😀 A tak na serio. To najfajniejszą laskę znajdziesz jak będzie sobą. Zawsze taki sam. Wtedy nie będziesz musiał nigdy udawać przy niej kogoż, kim nie jesteż. A ona i tak Cię będzie kochała za to wszystko co masz w sobie i czego się nie wstydzisz.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Będąc „sobą” takim jak dzisiaj źle się czuję 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Macho to wg mnie wylizany burak w białej koszuli rozpiętej do połowy torsu(owłosionego!),ze złotym łancuchem na szyi i bmw po tuningu. Jakie powinien mieć cechy? prostacki,rzucający głupawe teksty,aby pokazać 'jaki to on nie jest fajny’,cwaniak z niskim ilorazem inteligencji. Walorów brak 😛

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A macho z klasą ala np. biznesmen, polityk, manager, prawnik, lekarz, sportowiec, prezes? 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Po co przypinać takie etykietki? I co w ogóle Twoim zdaniem znaczy macho?
    Bo mam wrażenie Zasadniczy, że w ostatnim pożcie opisałeż facetów wykształconych, bogatych, pewnie przystojnych, dobrze ubranych, o silnej osobowożci. Jeżli to jest macho, to nie jest tak źle. 😉
    Jeżli takim chcesz być- no cóż… musiałbyż się rzeczywiżcie zmienić.

    A typ macho, opisany na przykład przez Onione czy Warngirl, oczywiżcie mnie w ogóle nie interesuje. 😉

    Edit.
    A przepraszam, polityk czy sportowiec nie musi być dobrze wykształcony. 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dla mnie macho to po prostu facet bardzo męski, z bajerą, zadbany, pewny siebie, czasem nawet bezczelny i arogancki, na pierwszy rzut sprawiający wrażenie babiarza 8)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    I Ty takim chcesz być? 😆

    Z bajerą? 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę