Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??

  • Autor
    Odp.
  • wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hej, mam problem z boczkami. Jestem ogólnie szczupła, ale te koszmarne boczki spędzają mi sen z powiek. Wyłążą paskudnie ze spodni ¦ ćwicze i mam diete, ale to nie to.. znacie jakiż dobry sposób na pozbycie się ich w choćby małym stopniu???

    agness
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    włażnie szukałam takiego tematu. mam ten sam problem, u siebie nazwałabym ten tłuszczyk oponką 😡 można wiedziec jakie ćwiczenia stosujesz? robisz tradycyjne brzuszki ❓

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    wydaje mi sie, ze ten temat juz byl! Ale powiem raz jeszcze- pozbadz sie sztucznosci z diety (wszystkie zupki instant, sosy z proszku, fixy) zamiast tego mięso i dużo warzyw bez ziemniakow.

    agness
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    spore wyzwanie 😉 włażciwie to tego typu żwnistw nie jadam, ale jestem łasuch na słodycze 😳

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    hej.. agness no robie robie, ze skrętem i zwykłe. brzuch mi się nawet pomału rzeźbi ale boczki niestety są takie same. A wręcz wydają się większe przy mniejszym brzuchu..;/ Ale… jest szansa!! znalazłam salon w którym mają jakiż lipomax – rozbijające miejscowo tłuszcz. chyba się zapiszę na 5 zabiegów. bo jest 50% rabatu!!

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hej 🙂 zrobiłam krok w przód. Byłam na konsultacjach w salonie Laime, odnożnie tego lipomaxu. :):) Zabiegi wyglądają na przyjemne ( z tego co pani kosmetolog mówiła) co do efektów to będe pisac po skończonej serii 🙂 Jestem miło zaskoczona ceną jak za taki zabieg w centrum Krakowa 🙂 Pozdrawiam

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Na problemy z boczkami i brzuchem polecałabym aerobiczną szóstkę Weidera, czyli kilka prostych ćwiczeń, które trzeba powtarzać codziennie – ich rezultaty są naprawdę oszałamiające – wystarczy odrobina systematycznożci.

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    minęły 2 tygodnie i ja już zrobiłam 4 zabiegi lipomaxu 🙂 ( jeszcze 2 mi zostały) ponoć efekty mają się jeszcze zwiększać do kilku tygodni ( to zależy od organizmu, z jaka prędkożcią wydala zbędne produkty przemiany materii oraz rozpuszczone do czynników pierwszych komórki tłuszczowe.)
    Jestem zachwycona tym zabiegiem!! w pasie już straciłam 6 cm!!! Wreszcie trafiłam na skuteczny zabieg w połączeniu z dietą działa naprawdę cuda :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Po skończonej serii napiszę jeszcze!!

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Z aktywnożci fizycznej – A6W oczywiżcie jest skuteczne, ale przyjemniejszy niewątpliwie jest basen;) Woda doskonale rzeźbi sylwetkę, nie obciążając przy tym stawów ani kręgosłupa. Co do zabiegów kosmetycznych – tu polecam dwa ultracontour oraz endermologię. Oba pozwalają na wysmuklenie ciała, rozbicie tkanki tłuszczowej a ponadto zredukowanie cellulitu. Ważne jest również zmienienie dotychczasowego trybu życia. jeżeli pozostaniemy przy złych przyzwyczajeniach problem niestety będzie powracał.

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    witam ponownie 🙂 Skończyłam serię lipomaxu i jestem bardzo zadowolona. Aż mi żal było wychodzić z salonu. Zabiegi są przyjemne i trwają ok 1 godz. więc można nawet w jakiejż przerwie wyskoczyć na zabieg. Straciłam ponad 8 cm w obwodzie brzucha. Poważnie zastanawiam się nad pakietem na uda i pożladki bo też by mi się przydało zgubić kilka cm 🙂 Pozdrawiam – bardziej uszczężliwiona ja :):):):):):)

    umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    jaki jest koszt takiego zabiegu ? I jak wygladala twoja dieta ? z tego co piszesz efekty są naprawde ok

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    zacznij biegac w koncu jak jeszcze tego nie robisz

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    płaciłam w 3 ratach po 410 zł. Zabiegów było 5 w serii. (niecałe 250 za zabieg) ale warto.. i nie żałuje bo efekty się trzymają i pogłębiają ciągle. Pozdrawiam i mogę polecić bo sama wypróbowałam. Teraz większożć moich znajomych chce się zapisać :):):):)

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Lipomax podobnie jak ultracontoru – działa na zasadzie emisji ultradzwięków. Metoda faktycznie skuteczna – by efekty były naprawde zadowalające warto wykonać kilka zabiegów;) (najlepiej 3 w odstępach 3 do 10 dni)

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja też mam boczki, ale na tyle małe, że jakoż specjalnie mi nie przeszkadzają, szczególnie od czasu, jak zaczęłam robić codziennie brzuszki z zmniejszyła się mi ilożć tłuszczyku 😀 ale z tego co wiem, to bardzo pomocny jest masażer, np [usunięto_link]. Generalnie na tej stronce jest sprzęt bardzo dobry jakożciowo, a nierzadko tańszy niż normalnie w sklepach, dlatego polecam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??"

Przewiń na górę