Na jakie koncerty w tym roku idziecie?

  • Autor
    Odp.
  • Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja na U2 8)

    Olcia83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja na sunrise festiwal

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    zazdroszczę Ci droga autorko postu.
    ja na razie nie planuję, ale w tym roku byłam już na Kulcie i EastWest Rockers.

    pomarancza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ostatnio miałam przyjemnożć obejrzeć na żywo Nine Inch Nails a w najbliższym czasie na Radiohead się wybieram. Co będzie później – trudno powiedzieć 😉

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Miałam nadzieję iżć na U2. Ale niestety 🙁

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    na madonnę 🙂 🙂 🙂

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    ja wybieram sie na archive i porcupine tree. moze ktos tez? bedzie swietna zabawa

    madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    MAYDAY nie koncert ale dobra impreza napewno.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    Na jednym wymarzonym nie dawno bylam(akurat) 😀 teraz mam zamiar isc na Kult albo T.love (ktorys raz z rzedu, niezapomniane emocje) ;D

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Ja kilka dni temu byłam na Archive w Krakowie, a w przyszłym tygodniu jadę do Wrocławia na Porcupine Tree:) Dwa rewelacyjne zespoły, wg mnie chyba najlepsze, jeżli chodzi o nowoczesny progresywny rock. Zobaczymy, który koncert lepszy…

    Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Byłam w tym roku na Radiohead i w tym roku raczej na nic więcej nie będę miała czasu. Za rok – jeżli tylko będzie taka możliwożć – pojadę/polecę znów na Radiohead, jeżli tylko zagrają w Polsce lub chociaż w Europie. Trzeba łapać każdą okazję, póki chłopcy jeszcze grają. To niezapomniane przeżycie.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    A ja pod koniec listopada mam w planach wybrać się na Electric Light Orchestra w Krakowie. Panowie mają zagrać z orkiestrą symfoniczną, więc powinno być ciekawie:)

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    a ja ide na Korpikaani xD w wawie:)

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    A mi dziż całkiem niespodziewanie „wpadł” kolejny koncert i wieczorem idę na trzech żwietnych polskich wykonawców w jednym miejscu: Gaba Kulka, Czesław śpiewa i Dick4Dick. Myżlę, że będzie dobrze, bo zwłaszcza Czesława uwielbiam…

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Na tym z Gabą, Czesławem tez byłam. Super. A im dalej tym lepszy wykonawca. Czesław dał pokaz a Gaba też niczego sobie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jakie koncerty w tym roku idziecie?"

Przewiń na górę