Opalanie natryskowe

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ostanio wiele sie mówi o opalaniu natryskowym, czy któraż z Pań wyrobiła sobie juz zdanie????
    Jestem ciekawa opiń

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ostanio wiele sie mówi o opalaniu natryskowym, czy któraż z Pań wyrobiła sobie juz zdanie????
    Jestem ciekawa opiń

    A czy to trzeba się opryskiwać 😉 😆 😆

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Prestiż, powiedz proszę co się dzieję w momencie kiedy „barwnik” zaczyna schodzic?
    Czy jest to rownomierny proces? czy moze jakies łatki powstają?
    I jeszce jedno
    Co z tego typu opalaniem przy cerze tłustej i wypryskach?
    Z góry dziękuję

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A mnie ciekawi ile kosztuje takie opalanie…. 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Jakie opalanie?? jasna cera również jest piękna, ja niestety musze to sobie wmawiać. Jestem bardzo jasna blondynka i chętnie spróbowałabym tego dziwnego opalania 😀 … chociaż, po takim zabiegu nie bede się wyróżniać na plaży 🙁

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    hahahahhahaha black_mamba to może powinnaż byc „white”? 😉 Wyróznianie jest dobre, ale chyba bym nie chciala zeby każdy na mnie patrzył z powodu tego ze jako jedyna na plaży jestem biała.
    Naszczescie nie mam takiego problemu, mam ciemną karnacje i nawet nieopalona wygladam czasem na ciemniejszą własnie od niejednej blondynki. Co jednak nie znaczy ze jasne to nieładne. Nie każdy lubi sie opalać. Ja nienawidze leżeć plackiem, opalam sie najczesciej spacerując lub pływając. chociaż w tym roku kilka razy leżałam plackiem czytając książkę, przypłaciłam to poparzeniem pożladków 😈

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja tez nie lubie się opalać, wogóle nie znoszę upałów wrrrr
    dla mnie w sam raz to 20 stopni jak na lato:)

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Oj nie nie 20stopni to ja marznę. Lubie ciepełko, 28-30 stopni, letnia woda w basenie, zimniutka coca cola mmmmmm rozmarzyłam się 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja uwielbiam się opalać, ale niestety nie moge za duzo 🙁

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja uwielbiam się opalać, ale niestety nie moge za duzo 🙁

    A ja nawet lubie i mogę

    Aksamitna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Latem też lubię sie opalać i to dużo kocham słoneczko i wogole lato. ale czy to takie nie męczace lezec na tym słoncu i przewracac sie jak kotlet na patelni ? 🙂 Jakoż ostatnio bo wczesniej nie mogłam byłam po operacji …. ale wracam ponownie na solarium ! to szybko i skutecznie. Bzdurą sa zas gadania roznych ludzi ” llaa boliii to szkodzi”
    Ja ide wkoncu tylko na 20 razy 😳

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Latem też lubię sie opalać i to dużo kocham słoneczko i wogole lato. ale czy to takie nie męczace lezec na tym słoncu i przewracac sie jak kotlet na patelni ? 🙂 Jakoż ostatnio bo wczesniej nie mogłam byłam po operacji …. ale wracam ponownie na solarium ! to szybko i skutecznie. Bzdurą sa zas gadania roznych ludzi ” llaa boliii to szkodzi”
    Ja ide wkoncu tylko na 20 razy 😳

    Ja też chodze i jest fajnie hihihhi

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A ja nie lubie sie zamykac w takim łózku, złe mysli mnie nachodza ze sie zatnie itp. Poza tym nie lubie leżeć bezczynnie. Na plazy to przynajmniej książkę czytam

    Aksamitna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    No książka na zabicie nudy smażac sie na słoneczku też dobre wyjżcie … ale nie dla mnie 🙂 Zycze duzo cierpliwożci.
    No nie omijam po opalaniu bolacych miejsc – niestety przeciez to prawie kazda osoba lezaca na słoneczku oddczuwa…
    Tu moge mowi Laaa to boli ….

    Jakubek i masz + 😳 solarium dobra sprawa. Moze wybierzemy kiedys sie razem. 🙂

    Własnie juz jutro ide kupic sobie 2 karneciki 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Opalanie boli wiem coż o tym. W zeszłym roku przesadziłam poparzyłam sobie posladki. Skończyło się wizytą na pogotowiu. Mam nadzięję że w tym roku będę ostrożniejsza. 😀 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie natryskowe"

Przewiń na górę