przyspieszacze

Obcasy.pl Forum ZDROWIE I URODA Opalanie przyspieszacze

Oceniam ten Temat...
  • Autor
    Tre艣膰
  • Wavatar
    sylwia90
    • Temat贸w: 11
    • Odp.: 75
    • Sta艂y bywalec

czy znacie jakies dobre przyspieszacze do opalania na sloneczku? mialam kiedys ale byl sredni. teraz kupilam olejek z garniera. ciekawe czy bedzie dobry 馃榾

Wavatar
    parvati
    • Temat贸w: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

trzeba byc niezlym debilem, zeby na wlasnej skorze zakladac sobie hodowle raka.

nie uzywam przyspieszaczy opalania, ale dobrych, stabilnych filtrow.

Wavatar
    sylwia90
    • Sta艂y bywalec

a ty znowu zaczynasz. prosze cie nie odpisuj na moje tematy bo zal mi ciebie

Wavatar
    parvati
    • Guru

zal?:))))

Wavatar
    sylwia90
    • Sta艂y bywalec

nie pytam akurat ciebie o zdanie wiec daruj sobie

Wavatar
    parvati
    • Guru

trzeba bylo to zaznaczyc:)))

swoja droga…to nie jest MOJE ZDANIE. to jest niepodwazalny FAKT.

Wavatar
    sylwia90
    • Sta艂y bywalec

faktem jest ze jestes wredna i glupia

Wavatar
    parvati
    • Guru

dziecko…odpusc sobie.

Wavatar
    Assha
    • Temat贸w: 36
    • Odp.: 1730
    • Maniak

hahahaha coraz wiecej osob poznaje sie na parvati.
    proponuje zalozyc specjalne tematy z zal膮czeniem Z parvati , b膮d藕 BEZ.

Wavatar
    vanilka125
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

A mnie si臋 wydaje ze lepiej za艂o偶y膰 specjalne tematy bez Ciebie bo ka偶dy za偶miecasz swoimi durnowatymi wypowiedziami

Wavatar
    mirabelka82
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 57
    • Sta艂y bywalec

wow.. nast臋pny forumowy „agresor”
    mo偶e kiedys Cie polubie za te chamstwa- ale jeszcze nie teraz:) vanilko.

Wavatar
    vanilka125
    • Zas艂u偶ony

buahahhaha nie zale偶y mi na tym poprostu zwisiasz mi i powiewasz.
    Agresor? Nie zauwa偶y艂am jeszcze 偶adnej agresji w 偶adnych moich wypowiedziach, kiepska z Ciebie polonistka przyczepi艂a偶 si臋 do mnie jak rzep do psiego ogona ale ok przynajmiej jest si臋 z czego po偶mia膰

Wavatar
    WarnGirl
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

Nie znam 偶adnego przy偶pieszacza…kiedys stosowa艂am mas艂o kakaowe,ale raczej nie w charakterze przy偶pieszacza a jako specyfik nadaj膮cy lady kolor opaleniznie :) Szczerze m贸wi膮c nie wierz臋 w jakies tam przy偶pieszacza 馃槈

Mirabelka,czepiasz si臋 vanilki bez powodu.Nic Ci nie zrobi艂a a Ty ci膮gle masz najwi臋cej do powiedzenia na jej temat.Wyluzuj… :roll:

Wavatar
    vanilka125
    • Zas艂u偶ony

Kto by si臋 przejmowa艂 :)

Wavatar
    Jozia
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

To naj偶mieszniejszy temat na tym forum 馃槅 Jeszcze 偶adne wypowiedzi mnie tak nie roz偶mieszy艂y jak te tutaj 馃槈

[usuni臋to_link] wrote:

trzeba byc niezlym debilem, zeby na wlasnej skorze zakladac sobie hodowle raka.

parvati dowiedz si臋 co oznacza s艂owo debil, a potem si臋 wypowiadaj u偶ywaj膮c go w swoich bezsensownych, wrednych wypowiedziach.
    Ka偶dy robi co lubi i chyba ka偶dy zdaje sobie spraw臋, jakie konsekwencje niesie ze sob膮 opalanie. Za艂o偶ycielka tematu nie prosi艂a o u偶wiadomienie w kwesti raka, a o przyspieszacz do opalania. Wiec shit up !

swoja droga…to nie jest MOJE ZDANIE. to jest niepodwazalny FAKT.

Niepodwa偶alny fakt? To Twoje zdanie, 偶e trzeba by膰 debilem, 偶eby u偶ywa膰 przyspieszaczy, a nie fakt! Bo o tym Sylwia90 m贸wi艂a – nie musisz si臋 wypowiada膰, 偶e debile si臋 tak opalaj膮. A to, 偶e opalanie wywo艂uje raka pewnie zdaje sobie spraw臋 i nie twierdzi, ze to tylko twoje zdanie.

A mnie si臋 wydaje ze lepiej za艂o偶y膰 specjalne tematy bez Ciebie bo ka偶dy za偶miecasz swoimi durnowatymi wypowiedziami

A Ty vanilka125 jeste偶 fa艂szywa. Po Twoim zdj臋ciu wida膰, 偶e raczej za wielu filtr贸w nie u偶ywasz i gdyby parvati si臋 dowiedzia艂a czym tak naprawd臋 si臋 smarujesz przed solar膮 to tez wyzwa艂aby Ci臋 od debili. Dobrze o tym wiesz, dlatego nie wypowiedziala偶 si臋 w temacie, bo sprzeciwi艂aby偶 si臋 parvatti wi臋c postanowi艂a偶 tylko zacz膮膰 konfrontacje z Assha 偶eby m贸c nadal by膰 w sojuszu z parvati.

A je偶li chodzi o temat. Na solarium cz臋sto sprzedaj膮 r贸偶ne przyspieszacze i takie s膮 chyba najlepsze, ale w pude艂eczku jest tego bardzo ma艂o i jest to do偶膰 drogie. Wiesz jaki bardzo dobry spos贸b? Zwyk艂a oliwka! Taka dla dzieci czy co偶 w tym rodzaju. Porz膮dnie si臋 wysmarowa膰 a偶 si臋 sk贸ra b臋dzie 偶wieci膰. W przypadku braku oliwki mo偶na stosowa膰 r贸wnie偶 zwyk艂y kuchenny olej. Ja kiedy偶 tak zrobi艂am gdy zabrak艂o mi oliwki. My偶l臋, 偶e mocniejsze przyspieszacze ni偶 oliwka ( kt贸ra i tak jest ostra) rzeczwi偶cie nie s膮 ju偶 wskazane ze wzgl臋du na bezpiecze艅stwo :/

Oceniam ten Temat...

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " przyspieszacze"