• Autor
    Odp.
  • sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    czy znacie jakies dobre przyspieszacze do opalania na sloneczku? mialam kiedys ale byl sredni. teraz kupilam olejek z garniera. ciekawe czy bedzie dobry 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    trzeba byc niezlym debilem, zeby na wlasnej skorze zakladac sobie hodowle raka.

    nie uzywam przyspieszaczy opalania, ale dobrych, stabilnych filtrow.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    a ty znowu zaczynasz. prosze cie nie odpisuj na moje tematy bo zal mi ciebie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zal?:))))

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    nie pytam akurat ciebie o zdanie wiec daruj sobie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    trzeba bylo to zaznaczyc:)))

    swoja droga…to nie jest MOJE ZDANIE. to jest niepodwazalny FAKT.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    faktem jest ze jestes wredna i glupia

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dziecko…odpusc sobie.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    hahahaha coraz wiecej osob poznaje sie na parvati.
    proponuje zalozyc specjalne tematy z zalączeniem Z parvati , bądź BEZ.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    A mnie się wydaje ze lepiej założyć specjalne tematy bez Ciebie bo każdy zażmiecasz swoimi durnowatymi wypowiedziami

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    wow.. następny forumowy „agresor”
    może kiedys Cie polubie za te chamstwa- ale jeszcze nie teraz:) vanilko.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    buahahhaha nie zależy mi na tym poprostu zwisiasz mi i powiewasz.
    Agresor? Nie zauważyłam jeszcze żadnej agresji w żadnych moich wypowiedziach, kiepska z Ciebie polonistka przyczepiłaż się do mnie jak rzep do psiego ogona ale ok przynajmiej jest się z czego pożmiać

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie znam żadnego przyżpieszacza…kiedys stosowałam masło kakaowe,ale raczej nie w charakterze przyżpieszacza a jako specyfik nadający lady kolor opaleniznie 🙂 Szczerze mówiąc nie wierzę w jakies tam przyżpieszacza 😉

    Mirabelka,czepiasz się vanilki bez powodu.Nic Ci nie zrobiła a Ty ciągle masz najwięcej do powiedzenia na jej temat.Wyluzuj… 🙄

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Kto by się przejmował 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    To najżmieszniejszy temat na tym forum 😆 Jeszcze żadne wypowiedzi mnie tak nie rozżmieszyły jak te tutaj 😉

    [usunięto_link] wrote:

    trzeba byc niezlym debilem, zeby na wlasnej skorze zakladac sobie hodowle raka.

    parvati dowiedz się co oznacza słowo debil, a potem się wypowiadaj używając go w swoich bezsensownych, wrednych wypowiedziach.
    Każdy robi co lubi i chyba każdy zdaje sobie sprawę, jakie konsekwencje niesie ze sobą opalanie. Założycielka tematu nie prosiła o użwiadomienie w kwesti raka, a o przyspieszacz do opalania. Wiec shit up !

    swoja droga…to nie jest MOJE ZDANIE. to jest niepodwazalny FAKT.

    Niepodważalny fakt? To Twoje zdanie, że trzeba być debilem, żeby używać przyspieszaczy, a nie fakt! Bo o tym Sylwia90 mówiła – nie musisz się wypowiadać, że debile się tak opalają. A to, że opalanie wywołuje raka pewnie zdaje sobie sprawę i nie twierdzi, ze to tylko twoje zdanie.

    A mnie się wydaje ze lepiej założyć specjalne tematy bez Ciebie bo każdy zażmiecasz swoimi durnowatymi wypowiedziami

    A Ty vanilka125 jesteż fałszywa. Po Twoim zdjęciu widać, że raczej za wielu filtrów nie używasz i gdyby parvati się dowiedziała czym tak naprawdę się smarujesz przed solarą to tez wyzwałaby Cię od debili. Dobrze o tym wiesz, dlatego nie wypowiedzialaż się w temacie, bo sprzeciwiłabyż się parvatti więc postanowiłaż tylko zacząć konfrontacje z Assha żeby móc nadal być w sojuszu z parvati.

    A jeżli chodzi o temat. Na solarium często sprzedają różne przyspieszacze i takie są chyba najlepsze, ale w pudełeczku jest tego bardzo mało i jest to dożć drogie. Wiesz jaki bardzo dobry sposób? Zwykła oliwka! Taka dla dzieci czy coż w tym rodzaju. Porządnie się wysmarować aż się skóra będzie żwiecić. W przypadku braku oliwki można stosować również zwykły kuchenny olej. Ja kiedyż tak zrobiłam gdy zabrakło mi oliwki. Myżlę, że mocniejsze przyspieszacze niż oliwka ( która i tak jest ostra) rzeczwiżcie nie są już wskazane ze względu na bezpieczeństwo :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę