przyspieszacze

Obcasy.pl Forum ZDROWIE I URODA Opalanie przyspieszacze

• Autor
    Tre┼Ť─ç

• sylwia90
    • Temat├│w: 11
    • Odp.: 75
    • Sta┼éy bywalec

czy znacie jakies dobre przyspieszacze do opalania na sloneczku? mialam kiedys ale byl sredni. teraz kupilam olejek z garniera. ciekawe czy bedzie dobry ­čśÇ

parvati
    • Temat├│w: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

trzeba byc niezlym debilem, zeby na wlasnej skorze zakladac sobie hodowle raka.

nie uzywam przyspieszaczy opalania, ale dobrych, stabilnych filtrow.

sylwia90
    • Sta┼éy bywalec

a ty znowu zaczynasz. prosze cie nie odpisuj na moje tematy bo zal mi ciebie

parvati
    • Guru

zal?:))))

sylwia90
    • Sta┼éy bywalec

nie pytam akurat ciebie o zdanie wiec daruj sobie

parvati
    • Guru

trzeba bylo to zaznaczyc:)))

swoja droga…to nie jest MOJE ZDANIE. to jest niepodwazalny FAKT.

sylwia90
    • Sta┼éy bywalec

faktem jest ze jestes wredna i glupia

parvati
    • Guru

dziecko…odpusc sobie.

Assha
    • Temat├│w: 36
    • Odp.: 1730
    • Maniak

hahahaha coraz wiecej osob poznaje sie na parvati.
    proponuje zalozyc specjalne tematy z zal─ůczeniem Z parvati , b─ůd┼║ BEZ.

vanilka125
    • Temat├│w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas┼éu┼╝ony

A mnie się wydaje ze lepiej założyć specjalne tematy bez Ciebie bo każdy zażmiecasz swoimi durnowatymi wypowiedziami

mirabelka82
    • Temat├│w: 1
    • Odp.: 57
    • Sta┼éy bywalec

wow.. nast─Öpny forumowy „agresor”
    mo┼╝e kiedys Cie polubie za te chamstwa- ale jeszcze nie teraz:) vanilko.

vanilka125
    • Zas┼éu┼╝ony

buahahhaha nie zale┼╝y mi na tym poprostu zwisiasz mi i powiewasz.
    Agresor? Nie zauważyłam jeszcze żadnej agresji w żadnych moich wypowiedziach, kiepska z Ciebie polonistka przyczepiłaż się do mnie jak rzep do psiego ogona ale ok przynajmiej jest się z czego pożmiać

WarnGirl
    • Temat├│w: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

Nie znam ┼╝adnego przy┼╝pieszacza…kiedys stosowa┼éam mas┼éo kakaowe,ale raczej nie w charakterze przy┼╝pieszacza a jako specyfik nadaj─ůcy lady kolor opaleniznie :) Szczerze m├│wi─ůc nie wierz─Ö w jakies tam przy┼╝pieszacza ­čśë

Mirabelka,czepiasz si─Ö vanilki bez powodu.Nic Ci nie zrobi┼éa a Ty ci─ůgle masz najwi─Öcej do powiedzenia na jej temat.Wyluzuj… :roll:

vanilka125
    • Zas┼éu┼╝ony

Kto by się przejmował :)

Jozia
    • Temat├│w: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

To naj┼╝mieszniejszy temat na tym forum ­čść Jeszcze ┼╝adne wypowiedzi mnie tak nie roz┼╝mieszy┼éy jak te tutaj ­čśë

[usuni─Öto_link] wrote:

trzeba byc niezlym debilem, zeby na wlasnej skorze zakladac sobie hodowle raka.

parvati dowiedz si─Ö co oznacza s┼éowo debil, a potem si─Ö wypowiadaj u┼╝ywaj─ůc go w swoich bezsensownych, wrednych wypowiedziach.
    Ka┼╝dy robi co lubi i chyba ka┼╝dy zdaje sobie spraw─Ö, jakie konsekwencje niesie ze sob─ů opalanie. Za┼éo┼╝ycielka tematu nie prosi┼éa o u┼╝wiadomienie w kwesti raka, a o przyspieszacz do opalania. Wiec shit up !

swoja droga…to nie jest MOJE ZDANIE. to jest niepodwazalny FAKT.

Niepodwa┼╝alny fakt? To Twoje zdanie, ┼╝e trzeba by─ç debilem, ┼╝eby u┼╝ywa─ç przyspieszaczy, a nie fakt! Bo o tym Sylwia90 m├│wi┼éa – nie musisz si─Ö wypowiada─ç, ┼╝e debile si─Ö tak opalaj─ů. A to, ┼╝e opalanie wywo┼éuje raka pewnie zdaje sobie spraw─Ö i nie twierdzi, ze to tylko twoje zdanie.

A mnie się wydaje ze lepiej założyć specjalne tematy bez Ciebie bo każdy zażmiecasz swoimi durnowatymi wypowiedziami

A Ty vanilka125 jeste┼╝ fa┼észywa. Po Twoim zdj─Öciu wida─ç, ┼╝e raczej za wielu filtr├│w nie u┼╝ywasz i gdyby parvati si─Ö dowiedzia┼éa czym tak naprawd─Ö si─Ö smarujesz przed solar─ů to tez wyzwa┼éaby Ci─Ö od debili. Dobrze o tym wiesz, dlatego nie wypowiedziala┼╝ si─Ö w temacie, bo sprzeciwi┼éaby┼╝ si─Ö parvatti wi─Öc postanowi┼éa┼╝ tylko zacz─ů─ç konfrontacje z Assha ┼╝eby m├│c nadal by─ç w sojuszu z parvati.

A je┼╝li chodzi o temat. Na solarium cz─Östo sprzedaj─ů r├│┼╝ne przyspieszacze i takie s─ů chyba najlepsze, ale w pude┼éeczku jest tego bardzo ma┼éo i jest to do┼╝─ç drogie. Wiesz jaki bardzo dobry spos├│b? Zwyk┼éa oliwka! Taka dla dzieci czy co┼╝ w tym rodzaju. Porz─ůdnie si─Ö wysmarowa─ç a┼╝ si─Ö sk├│ra b─Ödzie ┼╝wieci─ç. W przypadku braku oliwki mo┼╝na stosowa─ç r├│wnie┼╝ zwyk┼éy kuchenny olej. Ja kiedy┼╝ tak zrobi┼éam gdy zabrak┼éo mi oliwki. My┼╝l─Ö, ┼╝e mocniejsze przyspieszacze ni┼╝ oliwka ( kt├│ra i tak jest ostra) rzeczwi┼╝cie nie s─ů ju┼╝ wskazane ze wzgl─Ödu na bezpiecze┼ästwo :/

Musisz si─Ö zalogowa─ç by napisa─ç odp. w temacie: " przyspieszacze"