zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…

  • Autor
    Odp.
  • Kamilka1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Temat rozmowy brzmiał zachęcająco, chciałam się dołączyć ale jak przeczytałam Wasze przepychanki to mi się odechciało.

    VintageGIRL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Żeby dobrze modnie wyglądać nie trzeba mieć wora pieniędzy.Po to są lumpeksy BAZARKI i przeceny.Jeżli ktoż myżli,że styl znaczy kasa to jest w błędzie. Na ulicy widać dużo kobiet ,które mają na sobie CK ,DG itp a wyglądają jak bezgużcia. Czyż nie?

    anna82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Pomijając niepotrzebne przepychanki zwłaszcza z początku wątku, myżlę, że jak to w życiu kasa znacznie wszystko ułatwia ale nie daje gwarancji, że będzie się wyglądać super – wazny jest zmysł przy dobieraniu rzeczy, a po za tym wiele markowych rzeczy jest o wiele za drogich po porstu płaci się jedynie za markę i jej prestiż a nie za jakożć – często rzeczy tej samej jakożci bardzo różnią się cenami tylko ze względu na politykę cenową producenta. Dwa różne przykłady:
    1. Reserved jest u nas tzw. marką popularną czyli za przyzwoitą cenę kupisz w niej niezłe rzeczy – te same rzeczy reserved sa bodajże w Rosji (albo na Ukrainie..) sprzedawane dużo drożej jako produkty z wyższej półki cenowej – jak u nas cottonfield…
    2. Niektóre firmy chca mocniej zaistnieć na rynku albo mają jakiż żwieży pomysł na dystrybucję towaru a raczej ograniczenie kosztów i dzięki temu proponują rewelacyjny stosunek jakożci do ceny. Przykład to skórzane torebki firmy WuKaDor (sama mam 3). Sprzedają je w zasadzie tylko przez sklep internetowy i mając chyba ze 40 fajnych i praktycznych modeli z dobrej skóry naturalnej mają ceny co najmniej o połowe niższe niż ceny porównywalnych torebek w innych sklepach

    Podsumowując: jeżeli troszkę kaski sobie zaoszczędzimy i dobrze poszukamy to możemy się ubrać i ładnie i stylowo i praktycznie i niedrogo

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Czy rzeczywiżcie uważacie, że dobrze wyglądający człowiek MUSI dysponować grubą kasą?

    Absolutnie nie, dobry i schludny wygląd żwiadczy jedynie o dobrym gużcie i stylu, a nie o kasie…. można mieć kasy jak lodu, a wyglądać jakby się chciało, a nie mogło 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Haha, oj tak Dorotka, żwięta prawda… Znam kilka takich przypadków – wszystko ometkowane, wszystko za grubą kasę, ale omg, co za dno… Ni przypiął ni przyłatał…
    Nie wiem, czym jest to powodowane. Ja wolę sobie kupić coż tańszego, ale mając pewnożć, że będę w tym dobrze wyglądać. Dlatego tak lubię po centrach handlowych i wyprzedażach buszować 🙂 W maximusie kupiłam kurtkę, w ciuchlandzie sweterek, a mama mi na jakimż żmiesznym bazarku znalazła zarąbisty golf. Czy to obciach, że nie kosztowało 1000 zł? Nie sądzę 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Cena o niczym nie żwiadczy. Mój brat lubi kupować dożć drogie rzeczy i niszczą się tak samo szybko jak te o ponad połowę tańsze. On potrafił po kilku praniach całkiem sprać kolor z bluzy, a ja mam takie, które kupiłem z 4 lata temu i się trzymają w żwietnym stanie. Trzeba trafić 😛 A że też nie przywiązuję specjalnej wagi do mody, to szukam ciuchów które mi się podobają i są wygodne, dlatego wolę internet, second handy albo włażnie sklepy typu maximus, gdzie niemal wszystko można wygrzebać. A to że nie kosztuje 500zł…ojej…nie chodzę z metką na wierzchu 😛

    disco_polo_nistka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mam kasę i wcale nie pomaga 🙂 Moja przyjaciółka robiąca zakupy w secondhandach wygląda zawsze o niebo lepiej – powaga. To bardziej kwestia gustu, smaku, wyczucia i wyobraźni. Kasa tu niema nic do rzeczy.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Zgadzam się ze najwazniejszy jest zmysl estetyczny i umiejetnosc odobrania ubran. Jak ktos to ma to i worek potrafi ladnie nosic 😀 Zawsze sie natomiast zastanawialam czy mozna sie nauczyc dobrze ubierac… ogladam program tv „jak sie nei ubierac” czy porady trinity i suzany i mysle ze mozna 🙂

    kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    niekoniecznie jest to kwestia pieniędzy. ja wychodze z założenia że najlepiej zainwestować w trochę klasycznych ubrań takich bazowych, z dobrych materiałów, np ja mam dużo koszul, koszulek, kardiganów z Esprit, wtedy nie trzeba tak często wydawać pieniędzy na takie rzeczy a można więcej na różne dodatki które tak naprawdę decydują o charakterze stroju i za niewielkie pieniądze można nimi ciągle całkowicie zmieniać wygląd.

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Zgadzam sie,kasa to nie wszystko jeżeli nie mamy własnego stylu i nie wiemy w co się ubrać. A poza tym pieniądze pomogą nam w kupnie drogiej marki,ale czy te ubrania będą naprawdę ładne? Z tym też różnie bywa.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Pieniądze na szczężcie nie mają tu nic do rzeczy.
    Znam wiele osób, które mają sporo kasy, a gustu za grosz.
    Ja natomiast wynajduje niejednokrotnie super ciuszki w sh i łączę z innymi, efekt dużo lepszy niż u bogatych koleżanek :))

    Krysia84
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam

    To wierutne kłamstwo, żeby dobrze wyglądać trzeba bulić, wystarczy kilka zabiegów …

    Jeśli mówimy o kosmetykach, które pochłaniają mnóstwo kasy, wystarczy odpuścić drogerie i kupować w sklepikach internetowych np. Impumuro perfumy polskie

    Wiarygodny sprzedawca z perfumami w rewelacyjnej cenie …Na przykład :

    PURE ROYAL Lankome – La vie est belle 50ml kosztuje tylko 99,00 zł

    Nuty zapachowe:

    Głowy: ananas, nektarynka, soczysta gruszka

    Serca: różowa piwonia, frezja, frangipani

    Bazy: piżmo, drzewo sandałowe, paczula, bób tonka, wanilia Typ: orientalne

    Gorąco polecam bo warto

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…"

Przewiń na górę