studenckie jedzenie- parówki na 100 sposobów;)

  • Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    jak w temacie 🙂 potrzebuje pomyslow na przyrzadzenie dania z parowek. (moje pomysly sie juz niestety wyczerpaly) Licze na wasza pomoc w urozmaiceniu mojego parowkowego menu! 😀

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Może jednak zmienisz składnik. Myżlę, że parówki to nie najlepszy sposób na odżywianie…

    Jest bardzo dużo składników, z których można komponować pyszne dania nie wydając przy tym kupy szmalu. Chociażby taki ryż z warzywami. Parówki jak lubisz to jedz, ale nie opieraj na nich swojej diety.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    …ale ja uwielbiam parowki ;D
    z reszta wiesz studenci nie maja zazwyczaj czasu na wymyslanie dan 😛 A paroweczki mozna raz dwa przyrzadzic:)
    Uwielbiam np parowki zapiekane z serem…mmm…pysznoci 🙂 Poprostu szukam czegos „nowego” 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Może parówki z sosem do spagetti- tylko tym ze słoika.
    Muszę przyznać, że sama często się posilam w ten sposób- gdy nie ma zbyt dużo czasu ; ).
    Do tego jakaż papryka, cebula lub pieczarki i danie gotowe.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Parówki w cieżcie francuskim. Mmmm pychotka.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ja do moich parowek w ciescie francuskim uzywam wylacznie Paryzanek 😉 i juz chyba mam pomysl na obiad na jutro;P

    mokka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    też lubie parówki wcinać:P a te Paryżanki to sa te co reklamują w tv?? jak mowa o tych to miałam przyjemnożć próbować u cioci z pół roku temu, ona akurat dorzuca ich do fasolki po bretońsku:) pyyycha:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    no nie wiem… jak parówki,to tylko w bułce z keczupem i musztardą 😀
    w innej postaci nie zjem 🙂
    a jesli chodzi o cos na szybko,to może mrożone warzywa na patelnie? sa smaczne i mozna je szybko przyrządzić,oczywiżcie możesz tam wsadzić parówkę,jesli sie bez niej nie obejdziesz 😀

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    tz. HOT DOGI ja je uwielbiam z prażoną cebulką, mniiam. Z takich fast foodowych rzeczy to lubię jeszcze zapiekankę z parówkami i pieczarkami:D
    Co do paryżanek to jadłam i muszę przyznać że są całkiem niezłe 🙂 a dodatkowo maja mało tłuszczu więc dla moich bioder jak znalazł:P

    mokka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    możesz tam wsadzić parówkę,jesli sie bez niej nie obejdziesz 😀

    hahahahah 🙂
    brzmi żwietnie! 🙂

    te z serem musza miec troche tłuszczu:P

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    No z serem pewnie maja trochę więcej, ale ja jestem tradycjonalistką i jem tylko klasyczne parówki z dużym apetytem:P

    Zastanawiam się nad zapiekanką z parówkami, myżlicie że by wyszła??

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Z parówkami lepiej uważać – pamiętam, że mojej znajomej eksplodowały kiedyż w trakcie gotowania 😉 Wystraszyła się okrutnie, a do tego miała straszne plamy na żcianach, których nie mogła się pozbyć. To się nazywa eksperymentalna kuchnia ;P

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Masz może zdjęcia z tego wybuchu?? Mam nadzieje że moja zapiekanka z parówkami mi nie wystrzeli. Swoją drogą znacie jakież fajne przepisy na zapiekankę z parówkami??

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Hot dog, jajecznica z parówką, zapiekanka z parówkami, parówka z grilla:P

    mokka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    heheh wybuchowe parówki:)
    musiały miec duuużo spulchniaczy jakiż:P
    ja dlatego jem już od bardzo fługa jedne i te same, sprawdzone i na ciepło i na zimno przyrządzone;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " studenckie jedzenie- parówki na 100 sposobów;)"

Przewiń na górę