• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Buty jak buty.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Też uważam, że są żwietne 🙂 i najważniejsze jest duży wybór 🙂 pozwalają na modelowanie miężni ud, łydek oraz pożladków dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie podkładki balansującej

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No dobrze,tylko takie buty trzeba nosić kilka godzin.Jak ktoż ma „sportową”pracę to ok,a jak nie:)?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Na łydki lepsze szpilki 😉

    „Zaawansowanej podkładki balansującej” 😀 (zawsze lubiłem hasła z domieszką fantazji i najlepiej jak połowa nie rozumie,ale by dobrze brzmiało i koniecznie zaawansowane 🙂 )
    Bez ukierunkowanego treningu na pożladki nie spodziewałbym się niczego ,a by modelować miężnie konieczna jest progresja obciążenia lub przynajmniej odpowiednie intensywnożć by zachować obecne nie wspominając ,że dostarczenie odpowiedniej ilożci składników odżywczych też jest wskazane 😉

    [usunięto_link] wrote:

    No dobrze,tylko takie buty trzeba nosić kilka godzin.Jak ktoż ma „sportową”pracę to ok,a jak nie:)?

    W tym rzecz ,że jak będziesz podejmowała dłuższy wysiłek to i tak będzie efekt ,bo oczywiste ,że np. siedzenie nie wpływa dobrze na „dupkę”więc i można zwalić na buty 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kowal DOBRE:)żartowałam,przecież prawie każdy pracuje.Zobaczę jak wyglądają
    Pozdrawiam:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie musisz przy tym spamować jeżli chcesz się wypowiedzieć.

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    No dobrze,tylko takie buty trzeba nosić kilka godzin.Jak ktoż ma „sportową”pracę to ok,a jak nie:)?

    I tu się pozwolę nie zgodzić z Tobą, mam te buty a moja praca niestety ogranicza się tylko do biurka… jednak w butach często chodzę do pracy, albo gdzież wieczorem na jakiż spacer czy spotkanie ze znajomymi, w weekendy też zawsze znajdzie się jakaż okazja. Gorzej jak czyjeż życie ogranicza się do schematu dom-samochód- praca-samochód- dom, ale to wtedy jest kolejny powód aby zacząć się ruszać 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Czy kobiety są aż tak naiwne ,że łykają takie buty?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dziewczyny myslicie ze one maja jakies turbodoladowane cudo w tej podeszwie? to zwykle buty, a kobiety lykaja to, ze beda mialy zgrabne pupy, i nawet pisza ze widza roznice. nigdy w to nie uwierze chociaz jestem tez kobieta.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a naczym oparte sa reklamy na naiwnosci na tym ze cos za nas zalatwi cos co w innym wypadku nalezy zdobyc ciezka praca….kup buty i sprawa zalatwiona tydzien pochodzisz i masz pupe jak ta lala

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    najgorsze jest to ze ludzie we wszystko uwierza, nie maja wlasnego rozumu zeby, przeanalizowac ze faktycznie to nie mozliwe

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a na czym zarabia sie najwieksza kase na sprzedawanych obietnicach a nie konkretnych produktach 😀

    Ten Blysk w Oku
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli tylko dzięki wierze, że te buty zdziałają cuda ktoż zacznie się ruszać to już sukces. Chociaż sama „technologia” i obietnice reklamowe to czysta żciema. Ja mam inny sposób na zgrabną pupę – regularne masaże i co jakiż czas endermologia. Nigdy nie zamieniłabym na nic innego. Masaż to limfatyczny i drenujący to najlepszy sposób na gładką skórę i ładnie wyrównaną pupę.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Buciki „cudowna pupa” kosztują tyle i dwa karnety na siłownie i fitnes, a za dwa miesiące można dużo zdziałać w temacie jędrnej pupy i nie tylko.

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    czego to marketingowcy nie wymyżlą 😯 żeby zwiększyć sprzedaż
    Chcecie mieć zgrabne pupy to zabierzcie się za ćwiczenia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a"

Przewiń na górę