• Autor
    Odp.
  • pamela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Najlepszy sposób to ćwiczyć mięsnie pupy 🙂 Ja np to robie codziennie wieczorem przed zasypianiem i codziennie rano po obudzeniu. Leżąc żciskam mocno mięsnie posladków i ud na jakież 10 sekund i puszczam na 10-15 sekund, i tak w kółko, zaczynasz od np 20 powtórzeń a po tygodniu, dwóch robisz 60 powtórzeń. W ten sposób robi się jędrna pupa i uda no i można sie pozbyć cellulitu 🙂
    Dla leniwych można zastosowac np takie majtki 🙂 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Figi damskie z silikonowymi wkładkami push-up. Wyszczuplają biodra i brzuch, podnoszą i zaokrąglają pożladki nadając jędrny i pełny kształt. Majtki po założeniu zachowują się jak „druga skóra” – nie przesuwają się i nie odznaczają się, idealnie przylegają i są niewyczuwalne w dotyku. Dają efekt wyszczuplenia nadając sylwetce zgrabny kształt.
    Albo cos bardzo wyszczuplającego, co sprawdziła moja psiapsiuła:
    xxxxxxxxxxxxx kupiła go na moje weselepod kieckę i tak była zadowolona, że teraz wszedzie go naklada i do pracy i na kazda imprezke.

    edit:
    jakubek

    Zmyslowa-Bielizna.eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Oczywiżcie na zgrabną pupe oprócz ćwiczen pomoże korygująca bielizna. Zapraszam do mojego sklepu, z pewnożcią coż znajdziemy odpowiedniego.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Tak ale na basenie już widać czy masz zgrabną czy obwisłą.

    maja2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Na zgrabną pupe na pewno ćwiczenia ale odpowiednia bielizna też bardzo pomaga.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a"

Przewiń na górę