AGD bez ktorego nie mozecie sie obyc

  • Autor
    Odp.
  • mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    hej:) kuchnia jak to kuchnia – nie mozna zyc bez niektorych sprzetow, nawet jezeli inni uznaja je za zbedne. pryzklad – zmywarka. bez czego wy nie mozecie sie obyc podczas codziennych prac domowych??

    misia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    mikrofala…

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ekspres do kawy! Nie przeżyję bez porannej porcji kofeiny 😉 Mój wybawiciel: Saeco Nina Bar

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    lodówka

    a z takich moze mniej „potrzebnych” to mikrofala rzeczywiżcie

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    czajnik bezprzewodowy. woda raz dwa zabulgocze i można robić herbatkę. 🙂

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Oj taaaaaak! Czajnik bezprzewodowy to jest coż! Ostatnio się o tym przekonałam, gdy nastawiłam wodę w moim tradycyjnym czajniku stawianym na palniku .. i poszłam do toalety 😛 jak się woda zagotowała tak skrzeczał, że myżlałam, że oszaleję!!! 👿 chyba muszę zadbać o unowoczeżnienie mojej kuchni 😉
    może taki [usunięto_link]?

    barbie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Oj taaaaaak! Czajnik bezprzewodowy to jest coż! Ostatnio się o tym przekonałam, gdy nastawiłam wodę w moim tradycyjnym czajniku stawianym na palniku .. i poszłam do toalety 😛 jak się woda zagotowała tak skrzeczał, że myżlałam, że oszaleję!!! 👿 chyba muszę zadbać o unowoczeżnienie mojej kuchni 😉
    może taki [usunięto_link]?

    gorąco polecam czajnik Zelmer Crystal 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Tak naprawdę to w kuchni ciężko byłoby mi się obejżć bez lodówki i kuchenki do gotowania. Wszystko inne: ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, zmywarka blender itp nie jest niezbędne aczkolwiek przydatne i wygodne. Mikrofali nie polecam. Owszem wygodna ale niezdrowa.

    magdaa14
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Zmywarka… to dzięki niej narodziłam się na nowo 🙂

    Mikrofale także uważam za niepotrzebne i szkodliwe „narzędzie”.

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Apropos zmywarki. Zawsze myżlałam, że to zbędna rzecz, która dodatkowo zajmuje miejsce w kuchni i pozera prad i wode, hehe.. I jakoż wydaje mi się że taki zakup opłaca się tylko przy dużej rodzince, gdzie codzienne zmywanie sterty garów staje się uporczywe. Ale pewnie prawda jest inna skoro są ludzie którzy korzystają i są zadowoleni.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Apropos zmywarki. Zawsze myżlałam, że to zbędna rzecz, która dodatkowo zajmuje miejsce w kuchni i pozera prad i wode, hehe.. I jakoż wydaje mi się że taki zakup opłaca się tylko przy dużej rodzince, gdzie codzienne zmywanie sterty garów staje się uporczywe. Ale pewnie prawda jest inna skoro są ludzie którzy korzystają i są zadowoleni.

    zmywarka to oszczednosc nie tylko czasu, ale PRZEDE WSZYSTKIM wody i energii.

    moja rodzina to dwie osoby. zmywarka jest niezbedna.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bez czego sie nie obejdę?
    Bez czajnika elektrycznego,lodówki,mikrofali(ale tylko do podgrzewania łazanek i pizzy,która wczeżniej już była pieczona),kuchenki…no w sumie nie obejdę się bez całej kuchni 🙂 najbardziej jednak lubię taką szafeczkę,z której wyjadam grzybki marynowane i ogórki… 😉

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    nie mogę obejżć się bez 🙂
    – czajnika elektrycznego
    – kawy
    – lodówki
    – malaksera
    – opiekacza elektrycznego ( bo piecze pyszne zapiekanki ) 😉

    margola_k
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    żeby było żmiesznie to nie mogę obejżć sie bez pralki 😉 Moja akurat stoi w kuchni bo w łazience nie starczyło miejsca. A doceniłam to mądre urządzenie jak si popsuło 👿 Tylko, że tak na amen – mechanik stwierdził, że taniej i lepiej będzie kupić nową. No i się wtedy zaczęło. Trzeba przecież coż wybrać. Wiecie jaki to jest problem. No ale ostatecznie namówiono mnie na amice navigator. Taka fajna wąziutka praleczka idealnie pasująca do kuchni. Ma się nie psuć, bo dal na nią nawet 5 lat gwarancji 😀
    A poza pralką nie obejdę się bez kawy a co za tym idzie ekspresa 🙂

    kola_r
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    czajnik bezprzewodowy i kuchenka:) Jakie by to życie było bez zrobienia na szybko herbaty:D
    Czasem tak myżlę, że ciężko byłoby mi bez mikrofali:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " AGD bez ktorego nie mozecie sie obyc"

Przewiń na górę