• Autor
    Odp.
  • Pysiakowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Nie mogę się obyć bez wszystkiego co ułatwia mi funkcjonowanie w kuchni: duży zamrażalnik, zmywarka i speedcook. Ten ostatni zakup jeszcze kilka lat temu wydawał mi się bezsensowny, ale teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia 🙂 Polecam zapoznać się z tym cudem: speedcook.pl/forum/

    Evien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja nie mam obecnie piekarnika i wiem, że się nie mogę bez niego obyć. Tzn. obywam się i żyję, ale wolałabym, żeby był. Najlepiej jakiż solidny i nowoczesny. Stary nie miał za dużo funkcji, a ja lubię piec 🙂

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    fajny jest piekarnik integra smart, bo można nim sterować jak smartfonem

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    mojego miksera KA :), pralki (nie wyobrażam sobie przy małym dziecku prać ręcznie, bez pralki to jak bez ręki! Każda mama pewnie przyzna mi rację), lodówki

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    pralki, zmywarki i żelazka 🙂

    sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    My się niedawno przeprowadziliżmy i okazuje się, że ciężko jest bez piekarnika… Chyba musimy zrobic zrzutę na wspólny prezent żwiateczny dla nas 😉
    I czajnik, zimą bez bym herbatki bym nie przezyla 😛

    Koraa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Blender! 😉

    Vollandra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Piekarnik. Piekę coraz więcej, ale trzeba będzie kupić jakiż nowy, bo ten stary jest…no włażnie, stary i ma niewiele funkcji. Teraz pozostaje wybór tego jednego z morza innych, co może nie być łatwe…

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Blender,kuchenka mikrofalowa oraz ekspres do kawy. To podstawowe urządzenia bez których nie mogę obejżć się w kuchni:)

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    oj tak piekarnik też musi być :), a co sądzicie o kuchenkach mikrofalowych, przydają się w domu? Zastanawiamy się nad zakupem

    annie88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    2 miesiące temu kupiłam mikrofalówkę LG i szczerze, teraz nie mogę się bez niej obyć. Jest ona wygodą dla mnie i mojej rodzinki. Szczególnie przepadamy za funkcją grill, mamy taką namiastkę lata w żrodku zimy. Nie przypala, wszystko równiusieńko podpieczone. Wielki plus za łatwożć w czyszczeniu, co w przypadku mojej starej było wielkim utrapieniem ( żciereczka i mleczko dają radę 😀 )

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    fajnie na tym grillu się piecze? Chciałam sobie kupić grilla elektycznego ale mąż nie był tym zachwycony. A na mikrofalę się zgodził :), a pamiętasz ile zapłaciłaż?

    Ovelly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Piekarnik. Piekę coraz więcej, ale trzeba będzie kupić jakiż nowy, bo ten stary jest…no włażnie, stary i ma niewiele funkcji. Teraz pozostaje wybór tego jednego z morza innych, co może nie być łatwe…

    Mnie też się marzy jakiż naprawdę nowoczesny i wielofunkcyjny piekarnik. Tak żeby się przyjemnie piekło 🙂

    Maggda32
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Od czasu kiedy mam Speedcooka nie wyobrażam sobie gotowania bez niego 🙂 jak jeżdżę do rodziców to pakuję go w bagażnik i zabieram ze sobą, zawsze upiekę jakież ciacho albo ugotuję zupę 🙂

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    tak, blender to super sprawa 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " AGD bez ktorego nie mozecie sie obyc"

Przewiń na górę