• Autor
    Odp.
  • Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    A ekspres do kawy? To tez bardzo przydatne urządzenie bez którego ciężko jest mi się obejżć na co dzień. Sam blender można jeszcze jakoż przeboleć,jego brak:)

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    mi ciężko bez blendera, muszę w końcu kupić, chyba bym się załamała jakby mi pralka się zepsuła, bo teraz jakoż non stop pranie, dobrze że pralka się jakoż trzyma

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    blender zamówiony :), już się nie mogę doczekać aż przyjdzie. Teraz pora na zakup zmywarki, jakie macie i jakie polecacie?

    BiBii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Blender, ale taki kielichowy, bo lubię koktaile plus zmywarka to moje dwa niezbędne sprzęty kuchenne.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    blender zamówiony 🙂

    Jaki, muszę kupić nowy na to lato, a koktajle to podstawa funkcjonowania, blender również.

    Ważne miejsce w mojej kuchni ma również mikrofalówka.
    Wczeżniej nie zwracałam uwagi też na coż takiego jak cichy odkurzacz. Od kiedy kupiłam takiego electroluxa, jakoż nie wzdryga mnie na myżl o sprzątaniu.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    ja regularnie korzystam z pomocy robota kuchennego electroluxa. takiego z misą do mieszania.

    BiBii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    blender zamówiony 🙂

    Jaki, muszę kupić nowy na to lato, a koktajle to podstawa funkcjonowania, blender również.

    Jak chcesz robić koktaile to polecam C kupienie takiego kielichowego. Ja wybrałam ze szklanym dzbankiem, trochę ciężki kiedy się go myje, ale można nawet gorące zupy w nim miksować.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    ładny jest, prawda :)?

    MonikaW
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zgadzam się z praktycznie wszystkimi komentarzami. Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Dlatego podczas remontu generalnego musimy wprowadzić zmiany, które dadzą nam większy komfort korzystania. Inspiracje zawsze możemy znaleźć w internecie więc zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na lepszej klasy sprzęt agd. Stawianie na wysoką jakość da nam gwarancję bezproblemowej eksploatacji w dłuższej perspektywie czasu. Szczerze powiedziawszy to jednym ze sprzętów bez jakich nie można sobie wyobrazić życia jest zmywarka. Korzystamy z niej praktycznie każdego dnia dlatego warto kupić odkamieniacz do zmywarek – [usunięto_link] by przedłużyć jej żywotność.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " AGD bez ktorego nie mozecie sie obyc"

Przewiń na górę