• Autor
    Odp.
  • plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    lodówka, kuchenka, w dalszej kolejnosci chyba mikser i blender..

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    żeby było żmiesznie to nie mogę obejżć sie bez pralki 😉 Moja akurat stoi w kuchni bo w łazience nie starczyło miejsca. A doceniłam to mądre urządzenie jak si popsuło 👿 Tylko, że tak na amen – mechanik stwierdził, że taniej i lepiej będzie kupić nową. No i się wtedy zaczęło. Trzeba przecież coż wybrać. Wiecie jaki to jest problem. No ale ostatecznie namówiono mnie na amice navigator. Taka fajna wąziutka praleczka idealnie pasująca do kuchni. Ma się nie psuć, bo dal na nią nawet 5 lat gwarancji 😀
    A poza pralką nie obejdę się bez kawy a co za tym idzie ekspresa 🙂

    ooo, ja tez lubię takie wąskie, które wszędzie można wcisnąć, np LG ma głębokożć 44 cm i do tego ma jeszcze funkcje suszarki, korzystałyżcie z takich wynalazków?
    U mnie pralka stoi w łazience, akurat mam żwietną wnękę na nią 😆
    A co do reszty sprzętu to ekspres ciżnieniowy Gaggia, lubię pić z niego gorrąca kawkę z plamką mleka… i jeszcze ważny jest parowar, jedzonko na parze to sama przyjemnożć 😉 ❓

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    nie liczac standardowych typu kuchenak lodowka, to chyba zmywarka, a z malych rzeczy to sokowirowka i wyciskarka :]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    hmm…
    ja się nie mogę obejżć bez KUCHNI ❗ ❗ ❗ :mrgreen:
    ale jeżli chodzi o aktualnie posiadany sprzęt:
    – lodówka Kombi
    – ekspres do kawy
    – kuchenka, mikrofala, piekarnik
    – co tam jeszcze 🙄

    nie wiem… ale za to mam wyobrażenie bez jakich rzeczy nie będę mogła się obejżć w kuchni, w moim wymarzonym mieszkanku 😀 hihi 😀

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    patunia, a o czym takim marzysz dla umilenia swojego gniazdka domowego? 😀

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    bez żelazka wbrew pozorom, mam dużo ubrań które się gniotą niestety

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ha :mrgreen: bo ja mam upatrzone kilka rzeczy, które strasznie mi się podobają :mrgreen: no i bym chciała albo te, albo nowsze generacje tych urządzeń, bo do wymarzonego mieszkania, to pewnie jeszcze trochę wody w Wiżle upłynie 😉
    no i dla przykładu marzy mi się lodówka side by side typu Alexander LG, bo jest żliczna i bardzo dobrze zagospodarowana 🙂 albo połączenie piekarnika z mikrofalą, tzw. Solar Cube. jeżli jedzonko wychodzi takie jak z piekarnika to żyć nie umierać, a jaka oszczędnożć miejsca i energii 😀 mieć takie dwa i można szaleć w kuchni do woli 😀
    no i jeszcze odkurzacz, ale z nim nie czekałam do nowego mieszkanka 🙂

    ponad to chciałabym to nowe żelazko Philipsa i jakistaki zestaw blenderowy typu ten z Moulinexa 🙂

    łooo… no jest tego troszkę 😀 chyba by mi dnia zbrakło, żeby wszystko pokazać 😀

    Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    bez mojego robotu kuchennego z mpm byłabym bezradna w kuchni 😛 a tak to całe siekanie, miksowanie czy krojenie w plastry wcale nie jest mi straszne a i czas przyjemniej upływa podczas tych typowo mozolnych dziennych czynnożci

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja nie mogłabym się obejżć przede wszystkim bez lodówki i kuchenki 🙂 a tak a propos lodówek, to ostatnio szukałam jakiejż dobrej dla mojej siostry, bo urządza mieszkanie i znalazłam fajny sklep z dużym wyborem, do tego z promocją, która powaliła mnie na kolana: do lodówki dorzucają 24 puszki z pepsi! 😀
    [usunięto_link]

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    A ty poważnie z tymi puszkami pepsi? Płacisz za lodówkę ponad tysiąc i dostajesz pepsi wartą 20 zł… 😯 😛

    A jak dla mnie mikrofalówka to podstawa…dla studenta to na prawdę wybawienie:P

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    No poważnie, taka maja w tym sklepie teraz promocję czy jak to tam inaczej nazwać 😀

    kora41
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    kuchenka,czajnik w wersji prowizorycznej garnek i grzalka.zjesc to ja moge suchy prowiant,ale kawa musi byc

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    zdecydowanie mikrofalówka.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    taaa… z tymi puszkami to można poszaleć 😆
    Fenris – wierzę, że to podstawa 🙂
    Alveolus – jeżli siostra nie chce side by side, to ja ze swojej strony mogę zaproponować LG z serii Kombi… stoi już dożć długo, a chodzi żwietnie 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    No jednak lodówka to zakup na lata…Ja w akademiku mam nówkę sztukę…tylko 3-letnia…rok temu miałem chyba z 15 letnią 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " AGD bez ktorego nie mozecie sie obyc"

Przewiń na górę