• Autor
    Odp.
  • kasia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Zmywarka ! Włażni,teraz planuje zmienić, polecacie jakaż?

    ActiveL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A ja się zastanawiam nad tym, czy piekarnik jest niezbędny w kuchni 🙂 Jest? Pytam się, bo nie chciałabym nierozsądnie wydać pieniędzy. Do czego wam się przydaje, jaki sprzęt posiadacie?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A ja się zastanawiam nad tym, czy piekarnik jest niezbędny w kuchni 🙂 Jest?

    gdyby o mnie chodziło… to niezbędny – po prostu chole*nie lubię zjeżć jakież dobre ciasto 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Pytam się, bo nie chciałabym nierozsądnie wydać pieniędzy.

    zaręczam Ci Acti, że wydasz rozsądnie 😉 zjem chętnie sernik albo jakież fajne ciasteczka – wprost z Twoich dłoni….

    :ActiveL” wrote:
    Do czego wam się przydaje

    mi?! do niczego 🙄 dopóki nie przyjdzie moja mistrzyni pieczenia i… wyczaruje 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    jaki sprzęt posiadacie?

    wszelki… wymieni go jednak moja… ach cóż Wam będę bredził 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja się zastanawiam nad tym, czy piekarnik jest niezbędny w kuchni 🙂 Jest?

    gdyby o mnie chodziło… to niezbędny – po prostu chole*nie lubię zjeżć jakież dobre ciasto 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Pytam się, bo nie chciałabym nierozsądnie wydać pieniędzy.

    zaręczam Ci Acti, że wydasz rozsądnie 😉 zjem chętnie sernik albo jakież fajne ciasteczka – wprost z Twoich dłoni….

    [usunięto_link] wrote:

    Do czego wam się przydaje

    mi?! do niczego 🙄 dopóki nie przyjdzie moja mistrzyni pieczenia i… wyczaruje 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    jaki sprzęt posiadacie?

    wszelki… wymieni go jednak moja… ach cóż Wam będę bredził 😉

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jasne, że piekarnik się przydaje, lepszy jest piekarnik z termoobiegiem i na prąd, bo lepiej utrzymuje temperature i szybciej się nagrzewa. My niedawno kupiliżmy nowy piekarnik, integra smart, naprawde konkretny sprzęt

    Anieczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zdecydowanie Speedcook! Odkąd go mam to zastąpił wszelkie inne sprzęty 🙂

    JetnexG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Macie jakież droższe, czy tańsze modele pralek? Ja jestem zmuszona kupić teraz nowy sprzęt i nie wiem, czy jest sens wydawać więcej pieniędzy w przypadku pralki. Pralka, jak wiadomo, jest obowiązkowa, ale chyba da się obyć bez tych bajerów, które są wliczane w cenę 🙂

    igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    chciałam mieć zmywarkę odkąd zrobiłam sobie kuchnię.. tylko teraz się zastanawiam jaką mam kupić.. i jak wy myżlicie- czy to na pewno dobra inwestycja?

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    zdecydowanie mikrofaka i czajnik elektryczny

    Aries
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wracając do piekarników, to jak włażciwie działa ta termosonda i czy istotnie jest tak dobra, jak ją reklamują? Powinna zwracać na nią uwagę, czy nie?

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Piekarnik mam droższy za kilka tysiecy natomiast pralke mam amiki za 900zł, od dwóch lat u mnie jest i nie mam z nią żadnych problemów..

    Aries
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Piekarnik mam droższy za kilka tysiecy natomiast pralke mam amiki za 900zł, od dwóch lat u mnie jest i nie mam z nią żadnych problemów..

    A piekarnik też tej samej marki brałaż, czy nie? Duża rozpiętożć cenowa, chociaż nie byłoby to problemem.

    Bellafonte_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Na pewno nie jestem w stanie obyć się przez zmywarki. Nie cierpię zmywać, mam też małą kuchnie i fajnie jest załadować brudne garnki i talerze, ukryć niejako. Poza tym wiadomo, piekarnik, płyta, lodówka. Kocham też ekspres do kawy i toster.

    nkowalska94.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    czajnik elektryczny 🙂

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Jak pisałam powyżej: większożć rzeczy z drobnego sprzętu AGD jest nam bardzo potrzebne,weźmy np taki czajnik elektryczny. Na co dzień nie zwracamy na niego uwagi,jednak kiedy nagle go zabraknie- wtedy dotkliwie to odczuwamy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " AGD bez ktorego nie mozecie sie obyc"

Przewiń na górę