• Autor
    Odp.
  • Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    magdulka a co Ty jej tak bronisz? ona każdemu ubliża.. poczytaj dokładniej jej posty.. o lol „jest piękna, mądra itp..” 😆 😆 😆 😆 😆

    Chcialabym zaznaczyc,ze te wasze ostrzezenia nic nie dadza,gdyz Parvati tak naprawde nikogo wprost nie obrazila,nie wyzwala…poprostu udziela odpowiedzi,z ktorych mozemy sie domyslac,ze chciala nas obrazic. Przyznam,ze czesto probuje zrobic z nas glupkow ale nigdy nie mowi wprost:ty taki,ty owaki,wiec nawet jak bedzie jakies ostrzezenie za obrazanie,to i tak ono nic nie da.
    Swoja droga,dziekiParvati,cos dzieje sie na forum,bo przyznacie,ze wprowadza spore zamieszanie…

    Ps.Myszko nie bronie jej!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie…to nie ja robie zamieszanie.
    wy je robie. ale…co kto lubi…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Chcialabym zaznaczyc,ze te wasze ostrzezenia nic nie dadza,gdyz Parvati tak naprawde nikogo wprost nie obrazila,

    hmm pisząc komuż ze jest np., tępym to według Ciebie nie jest obrażanie? acha.. dobrze wiedzie..

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    nie chce mi sie wierzyc ze ty taka piekna jestes i idealna. bogata…moze ale pieniadze szczescia nie daja, rozumu tez nie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie jestem ani idealna ani szczegolnie bogata. uroda to kwestia subiektywna. iq…no coz…mam wysokie. wiedze tez spora i to z roznych dziedzin.

    i nie obchodzi mnie czy mi wierzysz czy nie. nie zyje dla ciebie.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    i kulturalna wogole i kłamac tez lubisz

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    niektorzy nie musza klamac.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hallo!Co to ma być wogóle?!
    Zakładacie temat o złej atmosferze spowodowanej postami parvati a widzę,że same dajecie niezły popis!Nie podoba mi się to… wygląda na to,że temat był pretekstem do kłótni 😕 skończcie to,bo z tego co zauważyłam dyskusja naprawde zeszła na niski poziom… 🙄 co sie dzieje na tym forum?? 🙁

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Na innych forach takie zachowanie sie tepi 😉 może nie zawsze paravati mowi wprost, ale jak widac wiele osob ma jej to za złe wiec jednak cos jest nie tak…

    Ja nie mam jej za złe ze ma inne zdanie, bo kazdy z nas ma do niego prawo( i po to jest forum aby wymieniac sie doswiadczeniami), a o forme wypowiedzi, uwaza sie za inteligetna osobe, ale jej posty swiadcza o całkowity brak kultury… takze po prostu ma zadarty nos i tyle..

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    magdulka a co Ty jej tak bronisz? ona każdemu ubliża.. poczytaj dokładniej jej posty.. o lol „jest piękna, mądra itp..” 😆 😆 😆 😆 😆

    bo ja widzę, ze nie ona ma problem tylko wy. nawet jeżli napisze posta bez złożliwożci i tak któraż się do tego doczepi. Jestem tutaj, bo chcę sie odprężyć poczytać coż ciekawego i konstruktywnego, a czytam posty jedne i te same jaka to ona zła, bezczelna, arogancka, zadufana w sobie itd…
    Ma wysokie mniemanie o sobie i… dobrze, bo takie osoby mają siłę przebicia i też potrzebne są w życiu 😀

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Nie doszukujmy się złożliwożci na siłę. Pewne uwagi są może zbyt ostre, ale mozna komuż to napisac na prywatnej poczie, a nie roztrząsać przez kolejne miesiące. Forumowiczki, które szczególnie mniej uwagi pożwiecają złożliwym postom zwykle trzymają się tematu. To ważne.
    Atmosfera forum pamiętajcie to my

    seqoya
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jak to parvati napisała – ona myżli. Więc każda docinka skierowana w nasza stronę jest przemyżlana. To już taki podły charakter. Ten typ już tak ma. W życiu codziennym musi być nikim, mało dowartożciowana królewna która spadła z konia i odreagowuje na forum, gdzie jej nikt nie widzi, nikt nic nie zrobi….

    zdarza sie spasc z konia…ale natychmiast wchodzi na niego ponownie.

    w zyciu codziennym jest bowiem szczesliwym, zadowolonym z siebie czlowiekiem, ktory nie musi dywagowac czy inni spadaja z koni czy tez nawet nie maja z czego spadac, bo zamiast tego sprzataja wymiociny sasiadoww pod swoimi drzwiami.
    po prostu…ma to gdzies. z nikim na zycie by sie nie zamienila.

    „xyz” 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią

    różnorodnożc ok ale nie chamstwo i ubliżanie innym … USUNEłAMBYM TAKą Z FORUM I TYLE … NAD CZYM TU SIę ZASTANAWIAć??

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moze ktos widzi dwie strony medalu?
    wbrew pozorom to nie ja na tym forym najczesciej lamie netykiete.

    a ty…no coz…przyko mi, ze tak zabolla cie uwaga na temat wyzszosci umyslu nad biustem. hehehehe. uderz w stol…

    seqoya
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    moze ktos widzi dwie strony medalu?
    wbrew pozorom to nie ja na tym forym najczesciej lamie netykiete.

    a ty…no coz…przyko mi, ze tak zabolla cie uwaga na temat wyzszosci umyslu nad biustem. hehehehe. uderz w stol…

    jedno i drugie jest u mnie na swoim miejscu… w przeciwieństwie do ciebie 😀

    no nie wiem czy to normalne jak w jednym z tematów dziewczyna szuka pomocy, bo chce schudnąć ,a ty wytykasz jej jak mogła doprowadzić się do takiego stanu itd…
    kazdy ma prawo do swoich poglądów ,ale ona oto chyba nie pytała prawda ??
    więc skoro taka inteligetna jesteż i oczytana to po co chamskie wytyki… fora są po to by pomagać innym … a dla mnie i nie tylko…nawyraźniej jesteż tu w innym celu …

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    od pomagania innym jest czerwony krzyz i wosp. nie fora internetowe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Atmosfera na forum…"

Przewiń na górę