• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ostatnio zakupilam sobie balsam do ciała dove silk glow z drobinkami , dobrze nawilza i skóra potem super błyszczy jest cala w drobnkach swietnie sie mieni:)

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    mi najbardziej odpowiada Loreal nutri lift z pompką. pojemnożć 400 ml starcza na długo, dozownik daje odpowiednią ilożć kosmetyku a konsystencja się szybko wchłania i ładnie nawilża.

    a oliwki dla dzieci wcale nie są takie tłuste jakby sie wydawało. ja mam taki sposób że smaruję się oliwką na mokrą skórę, chwilkę dosłownie czekam i osuszam skórę ręcznikiem. nie ma na skórze tłustego filmu i nie plami.

    artystka_magda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    chciałam sie zapytac jakich balsamow nawilżajacych uzywacie i czy sa dobre czy dobrze nawilzają skore ja jakie zawsze miałam były jakies dziwne moja skora zaraz po tym była sucha zadne mi nie pasuje czy ktroraż z Was ma dove czy one dobre są? albo asło shea podobno jest ujedrniajace i dobrze nawilza? sama nie wiem z góry dziekuję

    Uzywam under 20 balsam ujedrniajacy bardzo ładnie pachnie:) polecam:) skóra jestbardzo mila w dotyku po prysznicu z tym balsamem:)Zawsze czuje sie wtedy jak bym wypsikala sie przeslicznymi owocowymi perfumami

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    tylko i wyłącznie oliwka na mokrą skórę.Według rady znajomej pani dermatolog.

    lalacruz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Po pierwsze musi intensywnie nawilżać.
    Po drugie 500 ml. ( Powierzchnia smarowana duuuuża)
    Obowiązkowo z dodatkiem pięknie pachnących olejków eterycznych.
    Ja uwielbiam geranium i cedr.

    Można taka kompozycję przygotować samemu.

    Martynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja kiedyż „testowałam” brązujące balsamy ale jakoż się nie sprawdził, niedawno moja siostra kupiła niedrogi rozżwietlający balsam cztery pory roku i powiem, że byłam w szoku! W czasie zimy zawsze mam problemy ze suchą skóra nóg a taki zwykły balsam używany codziennie nie dożć że wygładził i nawilżył skórę to jeszcze te drobinki złota sprawiły że nogi nie bledną. Dla wszystkich którzy nie mają jakiż specjalnych uczuleń albo potrz polecam balsam Cztery Pory Roku Rozżwietlający z drobinkami złota za 8zł 🙂

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja używam z Avon’u balsam nawilżający do ciała – Skin so soft. nie narzekam, ładnie pachnie i szybko sie wchłania. polecam również z Avonu balsam do ciała z sake.

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja uzywam po kazdej kapieli oliwke dla dziec swietnie nawilza skore 🙂 codziennie stosuje dodatkowo balsam do ciala Nivea 🙂

    Beza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zakochałam sie w zapachu i działaniu Sorbetu capucino Clareny.

    CAPUCCINO SORBET

    Energizujący sorbet capuccino

    Krem do ciała o energizującym i pobudzającym zmysły aromacie kawy. Pełen składników aktywnie odżywiających skórę i modelujących sylwetkę. Zawiera kofeinę, która stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza cellulit oraz zapobiega obrzękom. Kompleks Iricalmin działa łagodząco i odbudowuje barierę lipidową skóry. Preparat bardzo dobrze się wchłania i zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu.

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    i potem cały dzień mam pachnieć jak filiżanka kawy??

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Dla mnie jest najlepszy Garniet ten żółty ujędrniający. Skóra jest gładka, jędrna a przy okazji bardziej nawilżona. Polecam też z tej serii tonizujący krem do ciała.

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    AA expresso slim do skory wrazliwej

    renpol
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam wszystkim preparaty kometyczne COLWAY, które wspomagają walkę z procesem starzenia się skóry dzięki zawartemu w składzie niespotykanego w standardowych kosmetykach nasyceniu substancjami aktywnymi !!!
    Więcej informacji na temat Kolagenu LINKI NA PW

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    nastepna reklama ! bez sensu czy niema na to jakiegos lekarstwa?

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    wg mnie najlepszy jest balsam Avon SSS. wyprobowalam go niedawno, ale juz po pierwszym uzyciu skora byla gladka i fajnie nawilzona:P polecam:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę