białe rajstopy.

  • Autor
    Odp.
  • edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    no włażnie, co o nich myżlicie?
    mnie kojarzą się dożć jednoznacznie z ugrzecznionym stylem uczennicy.
    ostatnio jednak się do nich przekonuję i zastanawiam się nad ich nabyciem ;P gdyby zestawić je z włażciwym ubiorem, mogłyby wyglądać naprawde ciekawie..
    jak sądzicie, z czym mogłabym je łączyć, by uzyskać pozytywny efekt? 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Mialam na sobie raz,do slubu(biale ponczochy),generalnie nie nosze rajsop,jesli juz,to czarne kabaretki-biale odpadaja.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie podobają mi się białe rajstopy, bo jak dla mnie noga brzydko w nich wygląda.

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja mialam na studniowce biale kabaretki ale pod długą suknią, jesli ma sie ladnie opalone nogi to dobrze to wyglada. No ale to tylko okazyjnie,na co dzien raczej nie.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Trzeba miec nie tylko szczuple nogi, ale tez szczuple i zgrabne lydki, bo wiadomo, ze bialy rajstopy pogrubiaja i czesto wychodza….biale kielbasy.(Jak to napisla Onione)
    10 lat temu mialam biale ponczochy,ale niezbyt czesto je nosilam,chociaz mam szczuple nogi….nie podobaja mi sie po prostu. Do slubu oczywiscie mialam biale, ale przy dlugiej sukni z trenem nie bylo ich widac.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ostatni raz białe rajstopy miałam będąc w wieku 11 lat 😀 Takie grubsze,prawie jak dziecinne 😆 nie wiem do czego można by to założyć… jakoż ten kolor rajstop do mnie nie przemawia 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie podobają mi się białe rajstopy i nawet takich nie mam w szafie.:)

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    mam białe rajstopy 😉
    kilka razy założyłam je.
    myżle że dziewczyny boja się ich włażnei dlatego że kojazą im się z komunią i wiekiem dziecięcym 😉

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Według mnie białe rajstopy zarezerwowane są dla dzieci i panny młodej.

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja najczężciej noszę białe rajstopy. Jak dla mnie są urocze i to stereotyp ze są zarezerwowane tylko dla I komunii 🙂
    Oczywiżcie trzeba mieć ładne szczupłe nózki. Trzeba też bardziej uważać aby się nie pobrudziły (odpowiednie, niefarbujące w żrodku buty) Ja je zestawiam z róznymi ubraniami, najczężciej z krótkimi spódniczkami. Chętnie bym pokazała ale chyba tu nie mozna wrzucać zdjęć ?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    możesz wrzucać zdjęcia

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No ale ja nie wiem jak, bo nie ma opcji dodawania załącznika…[/img]

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    musisz wrzucic na serwer( np imageshack.com obrazek i wpisac w pożcie [img]adres%20obrazka[/img] i będziesz miała obrazek na forum

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No to wrzucam 🙂 Napiszcie co o takim zestawieniu myslicie ?

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Białe rajstopy mnie nie kręcą, aczkolwiek na żlubie muszą być. Choć pewnie moja pani zdecyduje się na pończochy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " białe rajstopy."

Przewiń na górę