• Autor
    Odp.
  • rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    zestawienie ok ale troche te buty nie pasuja 😉

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No tak…z butami zawsze jest problem 🙂 A jakie bys proponowałado takich zestawów ?

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ja do białych rajstop tylko czarne baletki zakladam

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A mi sie to zestawienie absolutnie nie podoba.Spódnica w kratkę i białe rajstopy-tak nosiłam w drugiej klasie podstawówki 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    po puerwsze: biale rajty wymagaja IDEALNYCH nog. a rzadko ktora kobieta takie posiada. nawet nogi, ktore sa bez zarzutu, w bialych rajstopach moga wygladac fatalnie: po prostu sa bardzo „zdradzieckie”.

    poza tym…mimo ze na mode jestem bardzo otwarta, nic nie jest mi straszne i ogolnie malo mnie obchodzi, ze ktos cos uwaza za obciach…z bialymi rajstopami nie moge wyobrazic sobie ani jednego sensownego zestawienia z bialymi rajtami. nawet osmiolatce radzilabym raczej kolorowe jesli juz chce sie wyrozniac:)))

    edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    moim zdaniem takie zestawienie jest żwietne, łamie stereotyp, że białe rajstopy są dobre tylko dla dzieci i panien młodych 😉 oczywiżcie taki strój nie pasuje na każdą okazję i nie do każdego wieku, ale ogólnie bardzo mi się podoba i sama łączę takie rajstopy z ciuchami w podobnym stylu.

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    eddie_s , a może tez pokażesz swoje fotki ? Chętnie skorzystam z innych pomysłów 🙂

    Kolejna fotka
    [usunięto_link]

    edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    jak tylko zrobię, to na bank wstawię : )
    aha, tylko wczeżniej była mowa o butach. faktycznie, bardziej pasowałyby inne, może włażnie baletki.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    przeciez stroj na fotce jest koszmarny.

    Popieram!Znowu czasy podstawówkowe mi się przypomniały…biała góra,biały dół i kraciasty żrodek 😆 nie,nie,absolutnie nie w moim stylu 🙂

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    no mi akurat to zestawienie też sie nie podoba.
    poza tym jak napisala parvati – nie każdemu biale rajstopy pasują.

    ja preferuje biale ale nie takei grube ;o raczej jak najcieńsze… tak że włażciwie tyko zabielaja nogę, czasem też z jakimiż wzorkami. jak dla mnie idealne do ubrań w czarnej lub szarej kolorystyce.

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Kolejna fotka 🙂

    [usunięto_link]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    fatalne nogi…

    gdyby rajty byly w innym kolorze nikt by nawet nie zauwazyl…a tak…po prostu tragedia.
    buty…bez komentarza.

    reszta stroju…rece opadaja.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Co za łydy :P:P:P

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zbyt szkolne to ubranko… i buty fatalne.Nie podoba mi się,absolutnie :

    edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    no dobra, tu akurat się zgodzę.
    zdecydownie zbyt szkolnie, sukienka sama w sobie jeszcze może być, ale nie w takim zestawieniu. i do tego buty, pisałam juz o nich wczeżniej.
    faktycznie, jednak te białe rajstopy nie są aż tak dobrym pomysłem, jak sądziłam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " białe rajstopy."

Przewiń na górę