• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie lepiej sobie na czole napisać? od razu i klienci będą poinformowani… 🙄

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    UWAGA DZIEWCZYNY to podpucha! Ten gożć wypisuje podone głupoty na innych forach. Nie dajcie się nabrać…

    Oto dowody:

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    kozanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    oj dziewczyny dziewczyny, żeby założyć białe rajstopy to naprawdę trzeba mieć fajny pomysł i klasę, żeby włażnie nie wyglądać jak 11-latka. ja mam tego typu szarą sukienkę, coż ala tunika i takie włażnie bałe rajstopki, uważam, że to wygląda bardzo żwieżo, kobieco i sexi:) [usunięto_link]

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    a ja noszę kremowe rajstopy, mikrofibra 40 den i mi się podobają.

    zazwyczaj jest do tego fioletowa (żliwkowa ) sukienka, na której są biało granatowe kwiatki. i nie wygląda to źle, ba.. wiele osób chwali mi mój wygląd, więc chyba po prostu jest to kwestia odpowiedniego dobrania oraz samopoczucia w tym jednak nietypowym kolorze.

    slodka idiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    kiedyż myżlałam, że ktoż musiał bardzo nienawidzić kobiety, żeby wymyżlić dla nich białe rajstopy… ale to było dawno temu… Teraz uważam, że odpowiednio dobrane mogą być naprawdę szalenie eleganckie i nadawać charaktetu strojowi 🙂

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja mam bardzo podobne zdanie na ten temat,uważam że dobra stylizacja w odpowiednim gużcie czyni cuda 🙂 Poza tym do tego trzeba mieć także zgrabne nogi,nie zapominajmy o tym 🙂

    meliorvisus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czasami białe rajstopy są wymagane np na żlub:) jednak na codzień osobiżcie bym nie założyła takich są zbyt kożcielne jak dla mnie

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Racja,poza tym mogą się szybko ubrudzić i dopiero wtedy będziemy się źle czuć.. To raczej nie jest mój kolor.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    wspomnienia z komunii odżyły 🙂

    slodka idiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Włażnie przyszła mi do głowy stylizacja z białymi rajstopami… Tyle, że białe muszą być grube i koniecznie kryjące. Mogą mieć jakąż strukturę, np. delikatne prążki albo jodełkę. Do tego długi, gruby sweter typu oversize i skórzane, beżowe kozaki (raczej długie, minimum do kolan). W ogóle białe rajstopy raczej kojarzą mi się z zimą – super wtedy ubrać się na biało.

    GorseciarkaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja białe rajstopy nosiłam jako dziecko. A porem tylko jeszcze raz na własnym żlubie. Teraz zdecydowanie wolę czarne pończochy i rajstopy.

    Esonero-Outlet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Według mnie białe rajstopy zarezerwowane są dla małych dziewczynek i no jeszcze dla Panny Młodej. Reszta kobiet powinna o nich zapomnieć i stawiać raczej na czarne pończochy, są bardzo kobiece.

    slodka idiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Serce mi się dosłownie kroi jak widzę dookoła prawie same czarne nogi. Szczególenie teraz jest żwietna pora na noszenie kolorów, chociażby bodro lub rudy, a dla posiadaczek szczupłych nóg np. ecri. Już nie wmuszam wzorków lub fajnej struktury, ale włażnie grubsze rajstopy 40 den i więcej żwietnie trzymają kolor (w przeciwieństwie do cienkich). Można się ubrać nawet w całożci na czarno a mieć jakiż kolor na rajstopach. Ostatnio za mną chodzi ciemna, butelkowa zieleń, obłędny kolor po prostu. :-

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    To kwestia naszego stylu,ja np nie mam przekonania do białych rajstop,może to też kwestia przyzwyczajenia,ale jeżeli odpowiednio połączymy je z fajna spódniczką oraz butami-czemu nie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " białe rajstopy."

Przewiń na górę