• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ta kiecka tez jest koszmarna.

    chcesz sie ubrac klasycznie, ale z pomyslem?

    sukienka w prazki bez ramiaczek z grubego, prawie dzinsowego materialu. pod nia biala koszula albo w stylu lekko sportowym albo z delikatna bufka. kryjace, czarne rajstopy i baletki: z porzadnej skory.

    modnie, z klasa…bez podstawowkowych zapedow.

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Czarne baletki zostawmy baletnicom
    No to bardziej poważnie i klasycznie;

    [usunięto_link]

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Girlviki – klasycznie?? Klasykę to owszem, opisała Parvati, a to co Ty nam tu sprzedajesz to powrót do wczesnego dzieciństwa…brakuje tylko misia w ręce 🙄

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Parvati, pisała o zestawieniu z czarnymi rajstopami..Tematem tej dyskusji są BIAŁE RAJSTOPY.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Uaaa… naprawdę? 😆 W związku z tym nie mówmy o alternatywach? 😆
    Wiesz, ona po prostu dała Ci dobrą radę, którą ja osobiżcie popieram 😉 Nie można mianem „klasyki” okreżlać czegoż co pozbawione jest klasy… Skoro lubisz białe rajstopki i ubranka rodem z przedzkola, nie mam do tego żadnej uwagi poza tą jedną, że krótka spódniczka, zwykła biała bluzka, kurtka (czy co to tam jest…), białe rajtki i bliżej nieokreżlone białe butki, nie są dla mnie klasyczne (a już na pewno nie „poważne” jak to ujełaż opisując ostatnie z zamieszczonych zdjęć). Tyle.

    girlviki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Szanuję Twoje zdanie ale jak sama wiesz moda jest tak różnorodna, że nie można jednoznacznie napisać: białe rajstopy dla małych dziewczynek a czerwone dla bocianów 🙂
    Coż co jedni nazywają dziwactwem inni nazwą oryginalnożcią. A bezgużciem mozna naprawdę nazwać wiele zjawisk ubraniowych u współczesnych dziewczyn-klonów…
    I jeszcze raz piszę: chciałabym o dobre rady jak połączyć białe rajstopy z resztą ubrania (wcale nie upieram się że robię to dobrze) Jeżeli owe rajstopy wywołuja u Ciebie negatywne odczucia to się po prostu nie wypowiadaj. Nie musisz od razu ze mnie się żmiać…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Białe rajstopy nie są poważne i klasyczne,co do tego jestem pewna.Z czym byż ich nie zestawiła i tak nie będzie klasycznie i poważnie.Poza tym zestaw białe rajstopy+biale buty jakoż totalnie nie gra.Może przeglądnij jakież magazyny o modzie lub programy telewizyjne i tam poszukaj inspiracji?? tylko te białe rajstopy…kurcze może z nich po prostu zrezygnuj i po sprawie? 🙂 Nie wiem ile masz lat,ale wyglądasz na grzeczną panienkę z przykożcielnej szkoły dla dziewcząt.Chyba nie o to Ci chodziło? 😉

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Szanuję Twoje zdanie ale jak sama wiesz moda jest tak różnorodna, że nie można jednoznacznie napisać: białe rajstopy dla małych dziewczynek a czerwone dla bocianów 🙂

    Jasne, ale w takich zestawach jakie tu pokazałaż włażnie z modą rodem z przedszkola się kojarzą 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Coż co jedni nazywają dziwactwem inni nazwą oryginalnożcią. A bezgużciem mozna naprawdę nazwać wiele zjawisk ubraniowych u współczesnych dziewczyn-klonów…

    Czyli uważasz, że jesteż oryginalna nosząc biale rajtki i krótkie spódniczki w kratkę? Szczerze pisząc, już gdzież widziałam to zestawienie 😉
    Tu nie chodzi o bezgużcie, ja Ci tego absolutnie nie zarzucam, stwierdzam wszak tylko, że mam odmienne wyczucie klasyki 😉

    [usunięto_link] wrote:

    I jeszcze raz piszę: chciałabym o dobre rady jak połączyć białe rajstopy z resztą ubrania (wcale nie upieram się że robię to dobrze) Jeżeli owe rajstopy wywołuja u Ciebie negatywne odczucia to się po prostu nie wypowiadaj. Nie musisz od razu ze mnie się żmiać…

    Nigdzie nie napisałam, że wywołują u mnie negatywne uczucia 😉 Zauważ, że nie ma w tym topicu ani jednego mojego posta traktującego stricte o „białych rajstopach”. Nie wyżmiewam też Twojego „stylu”, po prostu nie padam przed nim na kolana, nie podoba mi się, okreżliłaż go klasycznym – więc wypowiadając się, zasygnalizowałam jedynie, że mam inne pojęcie klasyki. Jeżli coż mi nie odpowiada to chyba mam prawo to wyrazić? (ostatecznie zamieszczając swoje fotki chyba spodziewałaż się, że mogą się pojawić różne komentarze). Nie bardzo rozumiem, czemu poczułaż się zaatakowana, ostatecznie widziałam tu już krytyczne komentarze dotyczących Twoich nóg, już prędzej nimi mogłabyż się poirytować 😉

    A co do białych rajstop, podobnie jak przedmówczynie, widziałabym je co najwyżej pod suknią żlubną (jeżli nie pończochy zresztą….) – ale to oczywiżcie nie znaczy, że wywołują u mnie „negatywne uczucia” 😉 Są po prostu zdecydowanie ciężkim do adaptacji elementem garderoby i mało kto wygląda w nich dobrze (nie-dzieciennie np.).

    edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    no cóż, po tym wszystkim moje nastawienie do białych rajstop diametralnie się zmieniło. uważałam je za coż ciekawego, co w odpowiednim zestawie może się prezentować całkiem nieźle. ale chyba jednak tak nie jest, może to ja zbyt łatwo zmieniam moje poglądy pod wpływem innych, a może po prostu przejrzałam na oczy : ) pozostanę przy klasycznej czerni bądź innych bardziej stonowanych kolorach.

    aha, co do girlviki: nie sądzę, by czarne baletki były wyłącznie dla baletnic.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    białe rajstopy mogą wygladać elegancko.

    np tutaj:

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale to nie biel tych rajstop czyni zestaw eleganckim.

    gdyby rajstopy zastapic np. cielistymi stroj ten mialby dokladnie ten sam styl i charsktrer: klasyczna olowkowa spodnica i biala koszula.
    to nie rajstopy tworza styl. zatem…po co ryzykowac?

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    wiadomo że to nie dzieki rajstopom, ale jeżli ktoż ma szczupłe i zgrabne nogi oraz gust (!) moze spokojnie je ubierać. I wcale nie bedzie wyglądać jak dziewczynka z pierwszej komuni…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tam mam zgrabne nogi, wyczucie stylu i dobry gust…i w zwiazku z tym uwazam, ze zestaw pokazany przezs ciebie lepiej by wygladal z klasycznymi, cienkimi, cielistymi rastopami.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    każdy ma inny gust. mi osobiscie powoli nudzą się cieliste rajstopy więc czasem lubie spróbować czegos nowego. bo przecież mozna popażć w monotonie ubierając ciągle to samo 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…bo na swiecie istnieja tylko biale i cieliste. buahahaha.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " białe rajstopy."

Przewiń na górę