• Autor
    Odp.
  • pempuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam.

    Od pół roku jestem z dziewczyną, nie mamy przed sobą tajemnic i swietnie się dogadujemy, od jakiegos miesiąca zaczeliżmy współżyc. Ostatnio jednak wyznała mi że nigdy nie miała orgazmu pochwowego. Jest po długo-letnim związku z innym mezczyzną z nim straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Ona podejzewa że to włąsnie przez to nie może „dojżć”. Sądzi że coż mogło sie naderwać, że to było za wczeżnie dla niej.

    Jakos sobie teraz radzimy, ponieważ udaje mi się ja zaspokoic stymulując łechtaczke. Jednak podczas seksu cały czas mam tą żwiadomożc że ona nic nie czuje. Nie chciałbym żeby dłużej się tak męczyła. Nie wiem co jest tego przyczyną że nie może normalnie „dojżć”. Chciałbym za wszelką cenę dać jej to szczeżcie…

    Prosze o jakież porady, wskazówki… wyjżcie z tego problemu. Z góry dziekuje.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    A próbowałeż zrobić jej palcówkę? Często w pismakach piszą o punkcie G, którego można znależc włażnie przez robienie palcówki.
    Możecie też wybrać sie do seksuologa, to żaden wstyd 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja bylam z jednym facetem 3 lata i moge policzyc na palcach ile razy mialam orgazm..teraz mam meza,ktorego kocham i tez NIGDY nie koncze. Kobieta jest chyba trudniej ale tez bardzo duzo zalezy od partnera.

    pempuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Próbowaliżmy palcówki także bezskutecznie. Moje przyrodzenie nie należy do małych, to mi zostało akurat po tatusiu 😉 a ona i takczuje przyjemnożc ale nigdy nie może skończyć.

    ja już myslałem o seksuologu algo nawet ginekologu tylko ona nie chce iżć, wtydzi się.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    jak można wstydzić się iżć do ginekologa, a jak np. zachoruje albo coż tam też bedzie się wstydziła? Paranoja

    pempuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No nie popadaj w skrajnożć, jeżli zachoruje to pójdzie i to jest oczywiste. Ta sprawa jest jednak delikatna i krępująca dla niej. Nie będę ją siłą ciągnął kiedy ona nie chce. Dla tego zasięgnąłem kobiecych poradi opinii.

    callipso
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Czy Ty aby nie przesadzasz? Wiekszosc kobiet nigdy w zyciu nie doswiadcza orgazmu pochwowego, po prostu i nie ma moim zdaniem co z tego robic tragedii. Brak orgazmu nie oznacza, ze jest nieprzyemnie, i nic dziwnego ze nie chce isc do seksuaologa ani ginekolog, bo wszystko z wami jest w porzadku calkowicie. Nie wywieraj na niej presji i moze kiedys dojdzie. Po pierwsze nie stawiaj na orgazm pochwowy jako na cel kazdego stosunku

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Co to wogole za glupoty ze ona nic nie czuje? Pewnie ze czuje i napewno jest jej bardzo przyjemnie, poprotu nie moze dojsc. Moze jest jedna z tych kobiet co poprotu nie maja orgazmu i juz. Zadna tragedia. A ginekolog tu nic nie pomoze, nic napewno jej sie nie „naderwalo”

    Ile wy macie lat?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jak można wstydzić się iżć do ginekologa, a jak np. zachoruje albo coż tam też bedzie się wstydziła? Paranoja

    Przestańcie paranojować „och jaka to głupota, że ktoż nie chce iżć do ginekologa!”. Wiadomo, że nie jest to to samo co pójżcie do dermatologa z powodu pryszczy na twarzy. To jest lekarz do którego każdy ma lub miał na początku opór żeby pójżć. I takie badania nie są najprzyjemniejszymi. To nie jest paranoja tylko z lekka głupota. Ale takie wątpliwożci są normalne i nie ma co odrazu naskakiwać na kogoż takiego tylko delikatnie wytłumaczyć.

    Ja też uważam, że tym orgazmem nie ma co się tak ekscytować. Sex nie powinien służyć tylko do powodowania orgazmu 😉 Ja orgazm mam niezwykle rzadko ( pochwowego nigdy nie doznałam), a gdy się kocham to czuję się jak w niebie. I to nie prawda, że ona nic nie czuje!!

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jak można wstydzić się iżć do ginekologa, a jak np. zachoruje albo coż tam też bedzie się wstydziła? Paranoja

    Przestańcie paranojować „och jaka to głupota, że ktoż nie chce iżć do ginekologa!”. Wiadomo, że nie jest to to samo co pójżcie do dermatologa z powodu pryszczy na twarzy. To jest lekarz do którego każdy ma lub miał na początku opór żeby pójżć. I takie badania nie są najprzyjemniejszymi. To nie jest paranoja tylko z lekka głupota. Ale takie wątpliwożci są normalne i nie ma co odrazu naskakiwać na kogoż takiego tylko delikatnie wytłumaczyć.

    Ja też uważam, że tym orgazmem nie ma co się tak ekscytować. Sex nie powinien służyć tylko do powodowania orgazmu 😉 Ja orgazm mam niezwykle rzadko ( pochwowego nigdy nie doznałam), a gdy się kocham to czuję się jak w niebie. I to nie prawda, że ona nic nie czuje!!

    Ja na nikogo nie naskakuje lekarz to lekarz i dla mnie jest to straszną głupotą wstydzić się pójżć do lekarza jak się wstydzi to niech się za seks nie zabiera

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja na nikogo nie naskakuje lekarz to lekarz i dla mnie jest to straszną głupotą wstydzić się pójżć do lekarza jak się wstydzi to niech się za seks nie zabiera

    Oj nie mów, że lekarz to lekarz – OK każdy powinien chodzić do ginekologa, ale jak już wczeżniej wspomniałam Tobie na pewno też łatwiej byłoby iżć do dermatologa z pryszczami niż do ginekologa. A jeżli już ginekolog nie robi na Tobie takiego wrażenia to co byż powiedziała na to czy rzeczywiżcie nie ma różnicy pomiędzy dermatologiem i trądzikiem na twarzy, a proktologiem i jakąż chorbą odbytu. Co, lekarz to lekarz tak? Poszłabyż do niego bez żADNEGO skrępowania?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja bym wolala trzy razy isc do ginekologa niz raz do dermatologa „z pryszczami na twarzy”.

    lekarz to lekarz. zadnego problemu nie widze.

    jesli zas chodzi o orgazm…nie wszystkie kobiety go osiagaja. trzeba sie z tym liczyc i cieszyc seksem po prostu.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja na nikogo nie naskakuje lekarz to lekarz i dla mnie jest to straszną głupotą wstydzić się pójżć do lekarza jak się wstydzi to niech się za seks nie zabiera

    Oj nie mów, że lekarz to lekarz – OK każdy powinien chodzić do ginekologa, ale jak już wczeżniej wspomniałam Tobie na pewno też łatwiej byłoby iżć do dermatologa z pryszczami niż do ginekologa. A jeżli już ginekolog nie robi na Tobie takiego wrażenia to co byż powiedziała na to czy rzeczywiżcie nie ma różnicy pomiędzy dermatologiem i trądzikiem na twarzy, a proktologiem i jakąż chorbą odbytu. Co, lekarz to lekarz tak? Poszłabyż do niego bez żADNEGO skrępowania?

    tak samo jak do dermatologa chodze do ginekologa i również tak samo chodziłam do proktologa ponieważ cierpiałąm na pewną chorobę ale nie ważne ginekolodzy w szpitalu po poronieniu badali mnie na bardzo różne sposoby czy to facet czy kobieta czy kilku naraz badało mnie. Zabieg miałam robiony w obecnożci 3 ginekologów 1 anastezjologa i dwóch pielęgniarek. Do dermatologa chodzę raz w miesiącu ponieważ mam problemy ze skórą głowy która wymaga specjalnej kuracji. U proktologa byłam 4 razy więc dziewczyno nie próbuj mi gadać głupot że jest jakaż różnica między lekarzami owszem jest każdy każdy ma inna specjalizację ale żeby się wstydzić pójżć do niego to dla mnie jest PARANOJA lepiej obrosnąć w ropiejące pryszcze wrzody w odbycie i jakąż chorobę pochwy, lekarz to lekarz. Orgazmu nie osiągają wszystkie kobiety niestety, niektóre mają normalny orgazm pochwowy czyli taki który „zaczyna się i kończy” inne z kolei osiągają orgazm tzw. falowy i nie zależy to od partnera tylko od tego jak unerwiona jest pochwa.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    ja tez problemu nie widze. lekarz to lekarz – specjalista, który nie reaguje na nasze ewentualne ułomnożci estetyczne.. Wychodzę z założenia, że gdy człowiekowi cos dolega, zażenowanie i wstyd przed obnażeniem (o ile człowiek takowych dożwiadcza) podczas badania.. należy schować do kieszeni..
    lekarz to lekarz. kropka.

    Co do tematu. Proponuję poczytać topicki na forum.
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    I tak jak dziewczyny wspomniały wyżej.. Doceń to, że dziewczyna jest z Tobą szczera i nie popadaj we frustracje. Większożć kobiet na orgazm musi – że tak powiem,”zapracować”. Nie traktujcie seksu jako pokazu animacji, w którym główna role odgrywa punkt kulminacyjny – orgazm. Po prostu cieszcie sie tym, że jesteżcie razem..

    pempuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Więc pokolei:

    Do callipso: Oczywiżcie że nie wywieram na niej presji, nie czytałaż chyba mojego pierwszego posta. Nie żlęcze nad nią i nie gadam „dojdź, dojdź, dojdź”. Lubie z nią to robić ale chciałbym tylko zebym czerpała z tego 100% przyjemnożci.

    do Malinki: Czuje, jest jej miło jak pisałem tylko nie może dojżć. Co do wieku jesteżmy rówieżnikami, moja dziewczyna jest rok młodsza.

    do Józi: Dziekuje za drobne wsparcie i za lekką obronę przed agresywnymi kobietami 🙂 Spodziewałem się łagodniejszego podejżcia do sprawy. Nie wiedziałem że takie oburzenie wywołają opory mojej dziewczyny przed ginekologiem.

    do vanilka125: Nie każdy leci od razu do lekarza i podtyka mu odbyt po twarz. Trzeba niektóre sprawy sobie przemyslec i rozważyć inne możliwożci (np: zasięgnięcie rady na forum). Myslałem że tutaj uzyskam pomoc i wskazówki a nie usłysze rzeczy typu „paranoja, głupota, ile masz lat ?” Nie każdy jest tak wyszczekany i przebojowy jak ty, widać dla mojej dziewczyny jest to problem, miała opory żeby mi o tym nawet powiedzieć.

    I nie rozumiem co ma pójżcie do ginekologa wspólnego z rozpocząciem seksu ? Ktoż może to robić z ukochaną osobą ale denerwowac sie przed wizytą u lekarza i to jest normalne.

    I potórze po raz kolejny ja chce porady i pomocy A NIE wyczytywać „O JACY TO WY JESTEśCIE GŁUPI” więc drogie użytkowniczki jeżeli nie macie nic do powiedzenia w temacie nie udzielajcie się. Za przeproszeniem g***** mnie obchodzi czy dla was to paranoja czy głupota, jesli tak sadzicie to wasza sprawa. ja nie potrzebuje uwag.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brak orgazmu"

Przewiń na górę