• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    na szczescie moj facet uwielbia, gdy oboje szczytujemy i nie musze niczego za niego konczyc.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    A zawsze oboje szczytujecie??
    bo my nie zawsze, ale zawsze jestem zaspokojona 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mój lubi, jak nie mam orgazmu podczas stosunku a on już skończył to wtedy sama się pieszczę. I go to bardzo pobudza kolejny raz ….. 😆

    I tak za kazdym razem??? 😯

    Parvati

    na szczescie moj facet uwielbia, gdy oboje szczytujemy i nie musze niczego za niego konczyc.

    i tak powinno byc.. 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    powiem tak: jesli nie mam orgazmu, to dokladnie wiem przedtem, ze nie bede go miala. zdarza sie to niezwykle rzadko. w takich sytuacjach po wszystkim lubie po prostu przytulic sie do mojego faceta, bo seks tak czy inaczej sprawia mi przyjemnosc. nie wyobrazam sobie, ze mialabym jeszcze wykonywac jakas akcje masturbacyjna. nie odczuwam potrzeby.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] 🙂:lol:

    I tak za kazdym razem??? 😯

    Za jakim każdym razem ?? Jak nie mam orgazmu, a on skończy?? to wtedy ja lub on pieżci mnie. I jest fajnie 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] 🙂:lol:

    I tak za kazdym razem??? 😯

    Za jakim każdym razem ?? Jak nie mam orgazmu, a on skończy?? to wtedy ja lub on pieżci mnie. I jest fajnie 🙂

    ok.luz..wasza sprawa,co kto lubi..

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Ciekawe od czego to zależy czy kobieta ma orgazm czy go nie ma.
    Facet praktycznie ma zawsze, a kobieta no niestety…
    Jednak dla mnie liczy się najbardziej bliskożć i jakoż nie rozpaczam nad tym, że rozkosz czasami nie przychodzi.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Czasami przychodzi, czasami nie i trzeba z tym żyć 🙂 Choć ktoż, kto dożwiadczył prawdziwego i w pełni satysfakcjonującego orgazmu nigdy nie powie, że orgazm nie jest ważny.. Troche ciezko mi uwierzyc, ze parvati ma wlasciwie (bo zdarzaja sie „wyjatki”) zawsze orgazm- czyzby to ideal?

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Słyszałam od kumpeli, że ona jak nie ma orgazmu jest wkurzona na swojego faceta. Ja bym tak nie umiała. 😛

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    współżyję ze swoim chłopakiem od ponad roku i jeszcze nigdy nie dostalam orgazmu.
    co prawda, raz było blisko, ale się nie udalo .

    mi sam seks sprawia przyjemnożc. czuję wtedy taką bliskożc 😉

    gokasha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Orgazm to bardzo indywidualna sprawa dla każdej kobiety. Ja miałam orgazmy tylko z moim byłym mężem niestety okazał się draniem. Teraz od dłuższego czasu spotykam się z innym mężczyzną niestety nigdy z nim nie udało mi się osiągnąć orgazmu. Teraz biorę takie tabletki Feminam Libido i po nich czuję o wiele więcej przyjemnosci z seksu niż kiedyś, ale czy to jest orgazm ….nie wiem

    fersian
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dziękuję kochana nie spodziewałam się wiele ale zaryzykowałam w desperacji bo myślałam że na ponad 50 latkę już nic nie podziała bo wypróbowałam już kilka z apteki i nic a tutaj te feminam libido i naprawdę jest duża zmiana. Dziękuję

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Nie wyobrażam sobie, żeby nie przeżyć orgazmu pochwowego, z palcóweczką, albo palcem w d****….
    nie jest to prawda, że kobiety zwykle tak nie dochodzą!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brak orgazmu"

Przewiń na górę