• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no…ja widze sporo zalosnych aspektow we wkladaniu soebie do pochwy szklanego czlonka:)))

    wybacz…po prostu wydaje mi sie to na maksa zalosne.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    W tej kwestii chyba nie znajdzesz na tym forum nikogo, kto Ci przytaknie.. Ale miej sobie własne zdanie, miej..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    znaczy uwazasz, ze wszyscy na forum uwazaja, ze wkladanie sobie szklanego czlonka do pochwy jest spoko?:))))))))))))

    😆

    na jakiej podstawie?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ale Parvati co Cie obchodzi ze Ona sobie go wklada jak Jej to sprawia przyjemnosc to niech wklada Jej zycie nie Twoje

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @mrówka wrote:

    ja tez nigdy nie dostałam orgazmu, tak mysle ale bylo bardzo blisko a moze to juz byl on?

    Nigdy nie miałaż orgazmu, łechtaczkowego też nie? Jeżli nie… to gdyby „to już był on” – poczułabyż to inaczej i nie zastanawiałabyż się czy przeżyłaż orgazm czy nie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no jasne…tekst „nie wiem, czy mialam orgazm” swiadczy o tym, ze sie go nigdy nie doswiadczylo:)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    parvati daj sobie na luz. nie wiem, czy b ulerwsuje cię fakt, że assha wkłada sobie szklanego(bo to troche niebezpieczne)członka, czy ogólnie to, że jest sztuczny. hehe większożć, a nawet prawie wszyscy ludzie się masturbują lub tego próbowali.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    A skąd wiesz?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Bo gadałam z wszystkimi ludźmi na żwiecie.

    Można się domyżleć skąd wiem… Statystki tak zwane. Teraz powiedz, że ty nigdy tego nie robiłaż 😮

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    Bo gadałam z wszystkimi ludźmi na żwiecie.

    Można się domyżleć skąd wiem… Statystki tak zwane. Teraz powiedz, że ty nigdy tego nie robiłaż 😮

    Robiłam nie zaprzecze bo nie mam takiej potrzeby pisac rzeczy niezgodne z prawda. Teraz nie pamiętam kiedy masturbowalam sie ostatni raz przestalam odkad zauwazylam ze seks nie sprawia mi juz takiej przyjemnosci.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Odzyskuje wiare w ludzi…

    (Chodzi o sposob w jaki napisalas do mnie. )

    wreszcie…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jak ktos chce to niech sie masturbuje – nie widze w tym nic strasznego ;p jest mi to obojetne

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Obojetne? slyszalam, ze na facetow to dziala. A mężczyźni robią to jeszcze czężcij niż kobiety…:>

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Niby robią. Mój facet czasami lubi popatrzeć ale nie zdarza nam się to dożć często.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Mój lubi, jak nie mam orgazmu podczas stosunku a on już skończył to wtedy sama się pieszczę. I go to bardzo pobudza kolejny raz ….. 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brak orgazmu"

Przewiń na górę