• Autor
    Odp.
  • jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    kurcze, to troche stresujące, jak sobie pomysle ze to poskutkuje…nie, stresujące to złe słowo – ekscytujące :)! jasne ze bede pisac:))) z checia się bede dzielila spostrzezeniami odnoscnie powiekszenia biustu ;))))

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    kurcze, to troche stresujące, jak sobie pomysle ze to poskutkuje…nie, stresujące to złe słowo – ekscytujące :)! jasne ze bede pisac:))) z checia się bede dzielila spostrzezeniami odnoscnie powiekszenia biustu ;))))

    wrzuc fotki przed i po 😉

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    hehe, dobra, o ile bedzie skutek to moze sie odwaze ;)) ;P

    armi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jak żyjesz? 😉 Nie pytam o efekty, bo oczywiżcie upłynęło zbyt mało czasu, ale hm… jak Twoje samopoczucie? Faktycznie masz „hużtawki nastrojów”, tak jak pisze na stronie producent? 😉

    belli10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    No włażnie jalia napisz coż więcej na temat 😀 ,,
    jeżli chodzi o operacje powiększania, nie wiem czy we wszystkich, ale w dobrej klinice na pewno, można przeprowadzić coż w rodzaju symulacji komputerowej, i wtedy dobrać rodzaj i wielkożć implantów,, zobaczyć przewidywany efekt,, i porównać z tym co się chce osiągnąć, więc myżlę że jak już warto z tego skorzystać.

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    🙂 czesc laseczki, nie mam hustawki nastrojów 🙂
    na serio czuje sie super, nie odczulam zadnej zmiany, efektów nie ma jeszcze bo za malo czasu, troche moze czuje jakby piersio byly przed okresem takie „twardsze” ale nie bolą mnie 🙂
    licze na widoczny efekt za jakies 10 dni 😉

    armi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Super! Dzięki za odzew i zatem trzymam dalszym ciągu kciuki oraz czekam na kolejną relację za 10 dni 😉
    Użciski.

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    3mam kciuki i czekamy na zdjecia 😉

    armi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Paprotkaaap, a nie myżlałaż nad wypróbowaniem „Perfect Bust”?
    Ja na przykład nie mogę reimplantować własnej tkanki tłuszczowej bo jej w ogóle nie mam 😉 Jestem mała i chuda, więc taki pomysł kompletnie nie wchodzi w grę w moim przypadku.

    armi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    jalia, minęło już trochę czasu zatem podejrzewam, że jakież, jakiekolwiek efekty powinny się uwidocznić? 😉
    Zatem jak jest – „preparat” zadziałał czy też to pic na wodę? Daj znać, wszyscy jesteżmy bardzo ciekawi 🙂

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Mysle ze ten post to prowokacja w stylu mam 175 i waze 56kg czy jestem za gruba?
    Ja tam lubei swoje cycusie :D. 75B jest perfekt, w rece sie miesci i nie lata na wszystkie strony jak biegne, z wieszym czulabym sie jak dojna krowa a ze cycki sa sztuczne zawsze widac.

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    hej:), moje pirsi stały sie kraglejsze, tylko wiecie trudno tak stwierdzic ze urosly mi rozmiar wieksze 😉 z racji ze je widze codzinnie to te zmiany nie dsa takie widoczne dla mnie, znajome w pracy mi mowia ze niezle wygladaja a moj babacia sie zapytala czy ja w ciazy nie jestem bo mi biust widac ;)) hehehe, jestem super zadowolona no i dalej licze na wiecej 😛

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    jalia

    🙂

    pokaz przed i po 😉

    ocenimy czy sie zmienilo na plus

    albo przeslij chociaz mi 😉

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    hehehe, kurcze chyba sie wstydze :))) ale moze kiedys sie do tego zbiore 😉

    armi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    barrracuda wyluzuj, to juz dawno przestało być żmieszne.

    jalia gratuluję zatem i mam jeszcze jedno pytanie – czy aby utrzymać efekt, trzeba wciąż stosować specyfik?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chcę powiększyć biust."

Przewiń na górę