• Autor
    Odp.
  • Lisiczka202
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja jestem zdania, że lepiej dorzucić troszkę kaski i mieć nowy ciuszek 🙂 nie mogę się przekonać do ciucholandów, choć próbowałam dać im szanse 😛

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, to fakt jest to wygodny sposób na robienie zakupów, ale nigdy nie masz gwarancji, że ubranie będzie pasować. W ciuchu czasami trafi się ładna, niezniszczona i oryginalna rzecz, ale w tym wypadku trzeba trochę cierpliwożci. 😀 Ja miesiąc temu kupiłam maszyne do szycia i próbuje swoich sił w krawiectwie, na razie potrafię uszyć bluzkę.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Wystarczy znać swój rozmiar i możemy żmiało kupić odzież przez internet,a co do butów to ja zawsze mierzę długożć wkładki i także póki co jeszcze się nie pomyliła,:) Poza tym w sklepach internetowych mamy tańsze ubrania,pamiętajmy o tym fakcie.

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Odzież online to znakomita opcja,tym bardziej jeżeli znamy swój rozmiar i wiemy gdzie kupować,bo warto mieć zawsze swój zaufany sklep,ja np często w ten sposób zamawiam bieliznę. A co do ciucholandów to czasem zdarzy mi się tam buszować,ale do tego potrzeba cieprliwożci.

    marusiausia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uwielbiam ciucholandy. Niestety teraz trochę uziemiło mnie dziecko, dlatego znalazłam wirtualną wersję lumpeksu, chociaż i nowe rzeczy się tam znajdą. Odwiedzacie stronki typu tego typu? Ja już upolowałam na nich niejedną perełkę.:)

    Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja wolę sklepy internetowe niż ciucholandy z racji szerokiego wyboru oraz niższych cen,przynajmniej jestem wtedy pewna danego ubrania i wiem że posłuży mi na długo,ale i czasem w ciucholandach też zdarzają się perełki:)

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ciucholand w internecie wydaje mi się dosyć ryzykowną sprawą,ponieważ nigdy nie wiemy jakiej jakożci i stanu faktycznego odzieży należy się spodziewać,wolę dopłacić ciut więcej a wybrać dobrą odzież ze sklepu internetowego.

    cedrowadama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja często kupuje, bo można trafić na fajne oryginalne ciuchy

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Lubię się czasami wybrać do ciucholanda w poszukiwaniu ciuszków. Trafiają się naprawdę super rzeczy za małą cenę

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Ja swego czasu także lubiłam takie wyprawy do ciucholandów,ale wtedy maiłam czas na poszukiwania,teraz jest nieco inaczej i aby wybrać,znaleźć coż ciekawego to potrzeba nawet kilku dni,wiec taka opcja u mnie odpada.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Oj jak ja dawno nie byłam… al trzeba nadrobić, tylko czasu nie mam… ;/

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Włażnie to jest największa bolączka,na to aby chodzić po ciucholandach trzeba mieć przede wszystkim czas,dużo wolnego czasu oraz cierpliwożci,ale faktycznie czasem można znaleźć prawdziwe perełki:)

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    przede wszystkim w takich sklepach są przymierzalnie i można sprawdzić jak coż leży

    każda firma ma w tej chwili praktycznie swoją własną rozmiarówkę, czasem rozmiary są zaniżane, w każdym razie ja przez net na pewno nic ubraniowego poza rajstopami czy pończochami nie kupię

    nawet buty, chociaż kupuję tylko w Deichmannie, muszę zawsze przymierzyć, bo chociaż noszę 42 to zdarza się że jednak 41 jest wygodniejszy, albo jednak trzeba wybrać 43….

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja ostatnio znów się obłowiłam 😉 taki czasem wypad, bywa całkiem fajny 😉

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Nic tylko pogratulować:) Szkoda,że ja nie mam takiego szczężcia jeżeli chodzi o zdobycze w ciucholandach,jakoż nie udaje mi się trafić na nic sensownego i zakupy odzieży dokonuję w sklepach internetowych:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciucholandy"

Przewiń na górę