• Autor
    Odp.
  • AnkaBB
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czasem zaglądam, ale też nie jest tak, że cała się ubieram. Raczej szukam czegoż stylowego.

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Rzadko mi się zdarza,wole przeglądać różne oferty w sklepach internetowych czy na allegro. Do ciucholandów trzeba mieć anielską cierpliwożć…

    sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Jeżli jestem w pobliżu to wejdę i poszperam, ale nie idę specjalnie i nie znam dni kiedy jest dostawa 🙂 ale faktycznie często da się złowić prawdziwe cudeńka w żmiesznej cenie. 🙂

    muminka24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja często odwiedzam ciucholandy i nie raz można znaleźć wiele ciekawych rzeczy.

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    To też moim zdaniem kwestia dostępnożci tego typu sklepów,bo jak wiadomo w mniejszych miejscowożciach będzie problem aby coż wybrać- towar mocno przebrany i ograniczony. W większych miastach jest o wiele łatwiej.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    oj,chyba trzeba mieć dużo cierpliwożci i zacięcia… no i „oko”, żeby wyłowić te wszystkie perełki… Ja lumpeksy lubię i jak mam czas i okazję to wchodzę. Jedyne co mi tam przeszkadza to tłuuumy ludzi – wtedy po prostu szybko kieruję się w stronę wyjżcia.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja jak mam okazję być w jakiejż mniejszej miejscowożci to znacznie więcej udaje mi się kupić niż w Warszawie. Tutaj nie ma co wybrać, a ceny są bardzo wysokie i często nie opłaca się kupować używanych ciuchów, bo w tej samej cenie można mieć coż nowego.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Dokładnie też odwiedzam ciucholandy w mniejszych miejscowożciach, choć i tak to już nie to co było kiedyż 🙁

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jak najbardziej zgodzę się z tym, że w Warszawie coraz gorzej z asortymentem, a ceny są czasami kosmiczne i to nie za tzw. „perełki”. Na szczężcie kilka razy w roku odwiedzam Chełm – totalne lumpeksowe szaleństwo i kurtki skórzane za 5 a nie 80 zł 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    A ja nie do końca się z tym zgodzę,ponieważ w większych miastach siłą rzeczy jest więcej sklepów i ciucholandów,jest po prostu w czym wybierać. To jaki jest towar zależy od sklepów oraz dostawców.

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    często bywam w „ciuchach” 🙂 znajdę coż dla siebie, dla męża koszulki, ubranka dla dziecka.. najczężciej chodzę jak są wyprzedaże (za pół ceny lub za złotówkę) 🙂

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja ostatnio znalazłam kilka rzeczy,ale jak dla mnie to bardzo męcząca forma zakupów i o wiele lepiej,przyjemniej jest kupować w sklepach internetowych.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    zgadzam się, sklepy internetowe to wygoda 🙂

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    I to zdecydowanie większa niz ciucholandy,w sklepach internetowych wszystko masz podane jak na tacy i wcale nie jest drożej. W second handach marnujemy często czas w poszukiwaniu czegoż dobrego,mi po prostu brakuje tam cierpliwożci.

    Vera-Fashion_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Może i kupisz no ale też pytanie o jakożć,3 pary spodni i kilka koszulek za 15 zł no to też trzeba naprawdę trafić na odpowiedni towar,a to już trudna sztuka i mieć czas na poszukiwania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciucholandy"

Przewiń na górę