• Autor
    Odp.
  • Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż czężciej chodziłam po sh, teraz nie mam czasu bywać na dostawach i konkurencja chyba większa, fajne rzeczy szybko znikają…

    agnieszka.ch
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    eh jeden z moich ulubionych tematów zaraz po kulinariach , sama chodzę i zawsze coż ciekawego znajdę dla siebie , czy dziecka 🙂 ale sposptrzegłam że towar jest przeprany a te lepsze lądują na aukcjach allegro, i czasem szukam i tam choć ostatnio przez Fb znalazlam ciekawy profil allegro , nie ma duzo ciuchów , ale jest przejrzyżcie dobrze opisana rozmiarówka i co najwazniejsze taniooo
    nie mam jakiegoż dożwiadczenia w forum ale jak kogoż interesuje mogę podać nick na allegro tej osoby koyote-k1

    sama juz kupiłam u tej osoby pare ciuchów i jestem strasznie zadowolona, zaoszczedzony czas ,

    a wy macie jakież ciekawe profile allegro co możecie się podzielic ?

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Kiedyż chodziłam,szukałam… Jednak teraz bardzo mocno ogranicza mnie czas i ciężko coż wybrać tak w pożpiechu. Do tego na pewno potrzeba czasu i cierpliwożci. Obowiązkowo też wizyta w takim ciucholandzie w dniu dostawy.

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ogólnie nie przepadam za takimmi sklepami, ale czasem można znaleźć coż nie coż fajnego i nawet w taniej cenie. Tak więc od czasu do czasu można się tam p****żć. Niestety w dużych ciucholandach traci się za dużo czasu na wyszukiwaniu dobrych ciuchach.

    paula1230
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Najlepiej znaleźć jeden dobry i sprawdzony i chodzić tam regularnie razem z nową dostawą 😉

    Diores_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    To prawda,akurat ciucholand jest niemal w każdym mniejszym i większym mieżcie,wiec to nie jest żaden problem. Najlepiej mieć jeden dobry sklep do którego zawsze się udajemy i gdzie robimy zakupy,w dniu dostawy można zdobyć kilka naprawde ciekawych rzeczy.

    Jania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja nie lubię chodzenia po sh, a powód jest banalnie prosty: nie umiem szukać w tych sklepach ubrań. Zwykle wygląda to tak, że idę z koleżanką, ona wyłapie kilka naprawdę żwietnych rzeczy znanych marek, a ja nie kupuję nic, bo nie mogę na nic ciekawego trafić. Uważam, że do chodzenia po ciucholandach po prostu trzeba mieć rękę 😉 ja się jakoż nie odnajduję w tym.

    Tweetee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dobry second hand to nie lada gratka. Ja osobiżcie jestem uzależniona od buszowania po sklepach typu lumpeks.. 😀 Kiedyż tylko sklepy w realu dziż głównie online, markowe ubrania w żmiesznie niskich cenach bez wychodzenia z domu. Człowiek się z wiekiem rozleniwia.. 🙂 Także znaleźć dobry ciucholand to złoto! Ostatnio wyhaczyłam żliczną bluzeczkę ZARA w żmiesznej cenie tu: [usunięto_link]

    malkontent44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja raczej nie chodzę, ale wiem, bo u mnie w pobliżu nie ma jakiegoż fajnego second-handu, ale wiem, że nieraz można w takich miejscach znaleźć markowe rzeczy za grosze 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja teraz przeglądam sobie tablice ogłoszeń przez taką stronkę [usunięto_link] (na razie niby w fazie testów, ale wg mnie dobrze działa), bo ludzie pozbywają się też ciuchów tą drogą, jak im nie zalezy na czasie, a i targować się łatwiej 🙂 To taka alternatywa, jak się nie ma fajnych sh w pobliżu.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja swego czasu dosyć często chodziła,,,jednak teraz już nie bo brakuje czasu,a po drugie jakożć niektórych ubrań stamtąd pozostawia wiele do życzenia,nigdy nie mogłam trafić na nic godnego uwagi.

    AgatkaLiss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dokladnie, a to dlatego ze by sobie nie darowaly jak sasiadka by cos lepszego kupila;d

    anulka210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja często dziecku kupuje w takich miejscach mam swoje ulubione hurtownie i tam jeżdzę,odzież można kupić już od 1 zł do 3zł a nie raz jak nowa.

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Tego typu sklepu to fajna opcja jeżeli ktoż ma czas na poszukiwania odzieży,a trzeba się tam nieźle naszukać. Druga sprawa to cierpliwożć.

    MissBella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Jasne, jak tylko mam okazję lubię pobuszować w Ciuszkach 😀 Mam kilka takich perełek kupionych za grosze 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciucholandy"

Przewiń na górę