• Autor
    Odp.
  • Lulka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dla mnie luksus to możliwożć spędzenia wakacji z rodziną. Nie tylko chodzi o stronę finansową ale przede wszystkim o możliwożć wygospodarowania czasu tylko dla nas z daleka od komputera, telefonu i gonitwy. W tym roku znowu udało nam się wyjechać razem, na całe 10 dni na Kretę. Finanse na wakacje to też z roku na rok coraz większy luksus ale jakoż się udało znaleźć tanszą ofertę w alfa star i opcję 10 dni zamiast 14 (też potaniło) i polecieć. Teraz wprawdzie kolejny taki luksus za mniej więcej rok ale już po woli marzymy i jeździmy palcem po mapie 🙂

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Dla mnie luksusem byłaby możliwożć takiego życia, że przez 8 miesięcy bym pracowała, a przez 4 (najlepiej od grudnia do wiosny) podróżowała

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Dla mnie luksusem byłaby możliwożć takiego życia, że przez 8 miesięcy bym pracowała, a przez 4 (najlepiej od grudnia do wiosny) podróżowała

    Ooo. Dobre 🙂

    kasia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Zdrowie, szczężcie, rodzina i podróże 😀

    Krysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Luksusowy samochód oraz willa z basenem.

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Luksus to super wyposażony dom z wieloma fajnymi „dizajnersko” gadżetami marzenia 😉
    Lubie kupować rzeczy nieszablonowe, trudno dostępne wtedy jak już kupie do jest dla mnie luksus 😀

    Kaci.Clementon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kochałem jak otrzymasz przeprowadzone włażciwe tutaj . Szkic jest atrakcyjny, Twój autorem materiału stylowe. jednak, każesz się dostał nerwowożć na które chcesz być przekazanie następuje. w złym stanie zdrowia na pewno się bardziej do teraz jeszcze raz , ponieważ dokładnie w bardzo podobnej sprawie niemal stale żwieci w was chronić tę wędrówkę . najlepsze życzenia

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Dla mie luksus, to coż czego, nie mogą mieć wszyscy i tylko wybrani. Luksus to coż co jest z wyższej pułki. Dla mnie luksusem są np coroczne wakacje, ponieważ wiem, że nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić:)

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    no niby tak z tymi wkacjami, tyle że modne robią się wyjazdy na wież na wakacje:0 a wg mnie to zaden luksus:) ja mam na oku jeden „luksusowy”produkt, a co najwazniejsze nie jest drogi;)

    xAniax
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    dla mnie? Ciepła kawa, muzyka i papierosy. Albo gorąc w pokoju i masaż całego ciałka przez kochaną osobę. Mogą też być ciarki na plecach gdy słucham dobrej muzyki.

    Za daleko niektórzy szukają? Czy luksusem musi być wielka willa z basenem? Nieeeee 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co dla kogo luksusem jest?"

Przewiń na górę