• Autor
    Odp.
  • Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Mnie zdecydowanie też:D

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    kiedyż czytałam wywiad z jakąż bardzo mądrą aktorką, która powiedziała że dla niej luksusem są pomalowane na czerwono paznokcie u stóp.Więcej chyba nie trzeba dodawać – bo normalna, przeciętna kobitka umie dostrzec luksus nawet w błachych przyjemnożciach i nie musi to od razu być sweterek za 800 zł czy buty za pół pensji.Ot i moje zdanie 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    po pierwsze w blahych.

    po drugie…male przyjemnosci sa waznym elementem zycia, ale zjedzenie czekoladki, blyszczyk na ustach czy pomalowane paznokcie…to nie jest luksus.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Pewnie, jak ktos ma tatusia z pękającym portfelem to niech sobie kupuje sweterki za 800zl, ale są tacy, ktorym do szczescia starczą ulubione czekoladki, albo wypad do teatru.
    Apetyt rosnie w miare jedzenia..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Pewnie, jak ktos ma tatusia z pękającym portfelem to niech sobie kupuje sweterki za 800zl, ale są tacy, ktorym do szczescia starczą ulubione czekoladki, albo wypad do teatru.
    Apetyt rosnie w miare jedzenia..

    taaa…trzeba miec tatusia, bo samemu nie mozna zarobic. buahahaha

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    parvati komu sie chwalisz, ze DUZO zarabiasz?
    Ja juz swoje wyczytalam, fajnie miec przyjaciele co to biżuterie przywozi z zagranicy.. I fajnie sie chwalic szmalcem i „poziomem”. Pozatym na ogol dobrze zarabiajace dzieci biednych rodzicow nie mają takze swoje wiem..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…swoje wiesz:))))))

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Swoje wiem, żebys wiedziala. Kasy mi nie brak, ale w snobizm nie popadłam jeszcze, tak jak ty..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    czyli masz tatusie z wypchasnym portfelem?:))))))

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Nie narzekam na brak pieniedzy.

    A moj Tata jesty osobą bardzo kompetentną i wie, ze pieniadze nie sa jedynie przeznaczone na LUKSUS coreczki. Moze twoj o tym nie wie?! Nie liczy sie ilosc pieniedzy, ale to, w co i jak sie je inwestuje. Czy mialabym mialo, czy duzo, nie wydawalbym na glupie ciuchy, czy luksusowe auta.. Duzo pieniedzy przeznaczone jest na ksztalcenie mnie i mojego brata, na zagraniczne wyjazdy w wakacje lub wyjazdy na narty, aby rozwijac pasje. Nie potrzebuje do szczescia żwiadomosci, ze siedze na kupie szmalu i chodzic w bluzach za 400zl..

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Dla każdego luksusem jest coż innego. Np. dla głodnych dzieci z Afryki luksusem będzie wystrzałowa limuzyna, ale także dobry komputer, czy komórka za zetę, dobry, ciepły posiłek.

    A dla mnie?
    Luksusem byłby hotel***** do dożywotniej dyspozycji (cały dla mnie) ^^

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    po pierwsze w blahych.

    po drugie…male przyjemnosci sa waznym elementem zycia, ale zjedzenie czekoladki, blyszczyk na ustach czy pomalowane paznokcie…to nie jest luksus.

    Widzę że poprawianie błędów ortograficznych innych sprawia ci radożć.Może nasadzę jeszcze kilka, będziesz miała lepszy dzień 😀
    Nie powiem że mi nie jest wstyd (szczególnie że w szkole podstawowej miałam piątki z dyktanda!! 😯 ) ale twoje poprawianie innych typu „primo: w błahyh”, zamiast pisać do rzeczy,jest zabawne.

    Assha – szacunek dla Ciebie.

    Gdybym ja była bogata, wielką radożć sprawiałoby mi przede wszystkim pomaganie innym, a nie chełpienie się i kupowanie 10 bluzki tego samego fasonu w trochę innym odcieniu.Zdanie „matką Teresą być nie zamierzam” brzmi żałosnie w ustach bogatej, snobowatej panienki.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zalosc…i tylko tyle.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Miło, ze wreszcie sobie to uswiadomias parvati- żałożć

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    po pierwsze w blahych.

    po drugie…male przyjemnosci sa waznym elementem zycia, ale zjedzenie czekoladki, blyszczyk na ustach czy pomalowane paznokcie…to nie jest luksus.

    Luksus to pojęcie względne – dla jednych są to pomalowane paznokcie u stóp dla innych kolekcja porsche i lexusa.

    [usunięto_link] wrote:

    Zdanie „matką Teresą być nie zamierzam” brzmi żałosnie w ustach bogatej, snobowatej panienki.

    Nie tylko brzmi żałożnie ale po prostu pokazuje poziom. Nikt nie każe Ci się dzielić pieniędzmi bo są Twoje zrobisz z nimi co zechcesz ale bycie chamskim to na pewno nie jest domeną człowieka inteligentnego za jakiego się uważasz bo jak na razie to zachowujesz się jakbyż pozjadała wszystkie rozumy a jeszcze nie znalazłam na forum tematu, w którym byż się do kogoż nie doczepiła.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co dla kogo luksusem jest?"

Przewiń na górę