• Autor
    Odp.
  • umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Wanna w kształcie serca, kąpiel z pianą,lampka szampana + hydromasaż
    Wtedy jestem zluksusowana 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Dla mnie luxusem jest cały dzień spędzony z moim mężczyzną…

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Dla mnie luksus to zabezpieczenie głównie finansowe przyszłożci swojej jak i moich bliskich.

    Ktoż kiedyż dobrze powiedział:

    Pieniądze szczężcia nie dają ale pomagaja znosić ubóstwo.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Luksus dla mnie to nie zwracanie uwagi na cenę, luksus to stan w którym nie mam problemów, luksus to czas w którym nic nie muszę załatwiać 🙂
    Wypad na zakupy (mogą być wurtualne) zakończone okrągła sumką… Zwłaszcza biżuterii 🙂

    triss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    przyłączam się do opinii przedmówczyni.
    Dołączam też 2 krotnie w roku zagraniczne wakacje przynajmniej tygodniowe.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    luksusem jest dla mnie dłuuugi zagraniczny urlop, na którym nie mam kontaktu z telefonami i komputerem, zakupy na których nie patrzę na ceny na metkach, bo i tak mnie na to stać, itp.

    jola123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ludzie piszą różne rzeczy jakie dla nas są luksusem dla każdego z nas to zupełnie coż innego dla mnie jest to piękna biżuteria która jest wiecznie piękna dla mnie są to diamenty są to cudeńka a tu troszkę prawdy o diamentach śmierć to dar, którego powtarzać nie można. Jak diamenty, żmierć jest wieczna.
    ” Stephen King
    Pieżń Susannah

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    dla mnie luksus to zbytki, rzeczy, czynnosci ktore normalnie nie zostalyby kupione/wykonanane.
    choc dla moich znajomych z pracy czy z policelanej ap czy rodziny luksus kojarzy sie przede wszystkim ze stanem posiadania jak chaty, fury, bizuteria i wakacje na hawajach

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Dla mnie swego czasu luksusem było futro na przykład. Teraz dajmy na to jest jakiż dobry samochód, zachodni.Nawet żeby używany, ale zachodni.

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dla mnie luksusem jest luksusowa biżuteria, jaką jest BIAGI. Nie stać mnie na Pandorę, a ta jest tak samo ładna. Kupuję ją w sklepie „Niebieski-koralik”. Biżuteria BIAGI ma swoje korzenie we Włoszech, wykonana jest z najwyższej jakożci materiałów, najlepsze wzornictwo. Koraliki są robione ręcznie, co dodaje jej jeszcze więcej uroku. Obsługa jest tak miła jak i koraliki i Charms,y.

    Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Luksus…to luksusowe perfumy, droga biżuteria, wakacje na Bora-Bora 🙂 , chociaż dla mnie to ostatnio chwila żwiętego spokoju. Miły wieczór z książką w ręku i moją ukochaną wiżniowo-migdałową herbatą Dilmah 🙂 Teraz mam tyle pracy, że zapomniałam jak takie wieczory wyglądają i smakują…:(

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Dla mnie luksusem jest taka sytuacja: idę do sklepu i kupuje wszystko co mi się podoba, nie patrzę na cenę, tylko po protu kupuje heh Ale tak przede wszystkim to luksusem jest dla mnie możliwożć robienia tego czego chcę, a nie tego co muszę robić.

    lilkamilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Luksus to chyba dal kazdego cos innego, dla mnie to nie drogie samochody, perfumy etc

    Luksus to mozliwosc bycia w zgodzie ze soba, robienie tego co sie naprawde kocha.

    Oddawanie sie swoim pasjom i zycie bez zadnych ograniczen.

    Luksus to mozliwosc wykonywania takiej pracy jakiej sie naprawde chce a nie jaka jestesmy zmuszone wykonywac.

    Luksus to po prostu bycie sczesliwa osoba.

    Bromba33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a ja czuję się luksusowo, gdy mogę zrobić to, na co po prostu mam ochotę, bez dylematów, czy zdążę coż kosztem czegoż

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Na dzień dzisiejszy luksusem będzie dla mnie żwięty spokój.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co dla kogo luksusem jest?"

Przewiń na górę