• Autor
    Odp.
  • Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    wycieraczkę pod drzwi, z jakimż fajnym napisem najlepiej 🙂

    Patrycjac
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja proponuje kupić jakąż fajną lampkę, rodzaj i wygląd lampki w zależnożci od klimatu mieszkania.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Może jakiż odjechany korkociąg do win? Tak, żeby nie ryzykować chybienia w dekoratorski gust włażcicieli, a jednoczeżnie, żeby prezent w różnych miłych sytuacjach przypominał o obdarowującym…

    W poszukiwaniu inspiracji można odwiedzić sklepy jak Flo, Duka, This&That.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    @nina78 wrote:

    Mi znajomi zafundowali fotel [usunięto_link] , który od tamtej pory wszystkim polecam. Okazał się też bardzo pomocny w czasie ciąży i połogu. Polecam tez do uprawiania miłożci 🙂 Znajomi na pewno będą zachwyceni 🙂

    I w komplecie ładne wydanie „Kamasutry” :]

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    @nina78 wrote:

    Mi znajomi zafundowali fotel [usunięto_link] , który od tamtej pory wszystkim polecam. Okazał się też bardzo pomocny w czasie ciąży i połogu. Polecam tez do uprawiania miłożci 🙂 Znajomi na pewno będą zachwyceni 🙂

    Fajne te Fatty – chyba kupię dla swoich dzieci.
    Do wszystkich innych celów o których napisała nina78 też będzie ok.

    udabiodrabrzuch
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    każdy ma swój gust. Poszukaj sobie też tutaj – może znajdziesz coż co Cię zainteresuje (ewentualnie napisz do nich maila, że szukasz prezentu – pewnie Ci odpiszą coż coby mogli Ci zaproponować i za ile) – haloart.pl

    yasminowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    moim zdaniem dobrym prezentem byłby np. odkurzacz.. Moja znajoma dostała włażnie ostatnio z okazji nowego mieszkania odkurzacz taki bezworkowy z filtrem wodnym marki Dyson. Muszę przyznać , że genialna sprawa, bo czyżci nie tylko wszystkie powierzchnie od najbardziej miękkich dywanów po posadzki ale dzięki temu filtrowi HEPA oczyszcza też powietrze i zabija bakterie i pleżnie. Gorzej, że nie jest to najtańszy prezent, ale myżlę, że zawsze można zorganizować składkę z resztą znajomych. Ja osobiżcie byłabym bardzo zadowolona z takiego prezentu:)

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Do nowego mieszkania przyda się dużo rzeczy. teraz jest tyle produktów na rynku. Ale chyba nie powinniżmy przesadzać z zakupami po 300 czy 500zł, to nie żlub, a nowe mieszkanie. no chyba, że stać nas na takie luksusowe prezenciki.

    Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja z reguly kupuje kwiaty doniczkowe (bo nie ma problemu z trafieniem z kolorem pod dodatki i kolor scian), albo smieszne prezenty np. karton rzeczy potrzebnych do utrzymania czystosci w mieszkaniu – zmiotki, scierki, chemie – cale pudlo takich drobiazgow 🙂

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Myah orginalny pomysł z pudełkiem:)

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    moze kieliszki do białego wina? najlepiej jakiejs francuskiej marki

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Może wazon? Ja ostatnio znalazłam coż takiego: [usunięto_link]
    bezsprzecznie oryginalny 😉

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja ostatnio jak szłam na parapetówę to też miałam dylemat, bo wszyscy kupują kwiaty. Chciałam być oryginalna i dać bliskim znajomym coż wyjątkowego. Wtedy koleżanka wpadła na fajny pomysł, złożyliżmy się ze znajomymi i kupiliżmy wazę taka w stylu dalekiego wschodu.

    oto ona:

    Bardzo spodobała się ta waza naszym znajomym, byli zachwyceni. A powiem wam, ze jak ja robiłam parapetówę to dostałam same kwiaty w doniczkach i już nie miałam miejsca na parapecie gdzie to ustawiać, a chciałabym dostać coż oryginalnego, coż co by mi przypominało o moich bliskich, a kwiaty padły i nie mam nic 😕

    W tym sklepie co kupiłyżmy tą wazę są jeszcze inne wzory: [usunięto_link]

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Bardzo ładna waza. Pomysł naprawde fajny. A co do kwiatów to racja ile ich można mieć na parapecie…

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    cieszę się kotEczek, że podzielasz moje zdanie 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co kupic na prezent do nowego domu?"

Przewiń na górę