• Autor
    Odp.
  • Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Jeszcze jeden pomysł przyszedł mi do głowy: zestaw alkoholi i kieliszki, albo sprzet do przyrządzania drinków.

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jeżli macie jakiż innych wspólnych znajomych, którzy również mają problem z prezentem to zawsze można się zrzucić na coż co się przyda i jest praktyczne. Ja na parapetówkę dostałam od naszych znajomych Speedcooka – to taki ulepszony robot kuchenny i jestem bardzo zadowolona. Pewnie sama długo zastanawiałabym się czy go kupić bo wiadome – to wiąże się z dodatkowymi kosztami, a nowy dom przez dłuższy czas jakoż dziwnie wciąga nasze fundusze 🙂 Polecam go jako prezent bo sama sie przekonałam o tym, że jest trafny i pomoże zarówno żwieżo upieczonej pani domu jak i jej partnerowi, który będzie mógł od początku zajadać się pysznymi potrawami 🙂

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    A może jakąż ładna żwiece zapachową lub dyfuzor zapachowy. Myżlę, że może to być fajny pomysł. Nie dożć, że będzie ładnie się prezentował to jeszcze będzie ładnie pachniał.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Zawsze sprawdza się dobre wino 🙂

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ostatnio miałam dokłądnie ten sam dy;emat ponieważ moja mama i tata sie przeprowadzili do nowgo domu i długo sie zastanawiaąm co moge im kupić w prezencie aż w koncu doszłam do wniosku, że to czego im brakuje sparwi im największą przyjemnożć. Wiedziaąłm ze chceili lutro takie na dwa matery i zamówiłam im w pieknej drewaniej ramie. Bradzo sie ucieszylu

    outlab
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uwazam ze wiszące doniczki są idealnym i nietypowym prezentem do nowego domu. … piękne i nietypowe a będą pasowaćdo każdego domu i mieszkania…

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Myżlę, że idealnym prezentem była ekskluzywna żwieca zapachowa lub zapachowy dyfuzor. Nie dożć, że roztocza piękna woń w mieszkaniu to jeszcze będą się ładnie prezentować. Myżlę, że znajomi byli by zachwyceni.

    s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja uwazam ze wiszące doniczki są idealnym i nietypowym prezentem do nowego domu. … piękne i nietypowe a będą pasowaćdo każdego domu i mieszkania…

    A takie kwiatki z tego nie wypadną :P?

    kasia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    świece, kwiaty to bardzo dobre pomysły. Moim zdaniem musi być coż małego i zarazem przydatnego.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja dałam ostatnio ramki do zdjęć w prezencie i podstawki pod kubki.

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    świetny tamten zegar Maryżki:) ale nie wszędzie pasuje.
    Generalnie – na prezent najlepiej sprawdzą się obrazy, lampy, żwieczniki, elementy dekoracyjne, może coż do jadalni? Myżlę, że po obejrzeniu katalogu z agata meble nie będzie problemu:) [usunięto_link]

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się,że jako prezent do nowego domu,znakomicie sprawdzi się coż praktycznego,co przyda się na starcie. Chodzi mi tutaj głównie o sprzęt RTV oraz AGD,będzie t praktyczne,coż z czego korzystamy na co dzień.

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja polecam Ci nowoczesny prezent np. wykupienie miesięcznego sprzątanie przez firmę Błyszczy. Będą np. przychodzić 1x w tygodniu, a potem sami zdecydują czy nadal chcą korzystać z ich usług 🙂

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Taki prezent jaki zaproponowałam jest bardzo praktyczny, nowoczesny i z pewnożcią sprawi wiele radożci. Trzeba iżć z duchem czasu. Teraz większożć osób pracuje, chcę mieć życie towarzyskie i zadbany dom. Firma Błyszczy pozowli spełnić to ostatnie marzenie 🙂

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Okap to naprawdę bardzo dobry pomysł, ale najpierw radzę sprawdzić wymiary itd. Dobry okap (np amica) kupisz juz od jakis 400zł

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co kupic na prezent do nowego domu?"

Przewiń na górę