• Autor
    Odp.
  • Korrata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Też o czymż takim myżleliżmy razem z mężem. To znaczy o takim prezencie, tyle że nie okap, a piekarnik. Raczej bez ograniczeń cenowych, ale przepłacać niepotrzebnie też byżmy nie chcieli. Żeby za jakożcią szła cena. Ta osoba sporo piecze. I lubi to.

    Ver
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A może mikrofale?

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    jakbym mogła dostać prezent bez ograniczeń cenowych to chciałbym integra smart piekarnik

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    okap? jaki okap? amica? a może coż innego?

    Tamara Schmidtke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja kupiłam krajalnice taka specjalna 😉 Jolko się nazywa 😉 kroi w kostkę – najpierw kroi produkt w plastry, a następnie po przeciśnięciu przez okrągłe sitko kroi się w kostkę;)

    malakosmetyczka19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja bym kupiła piękne lustro do przedpokiju albo sypialni. Posiadam w sypialni małe biurko nad którym wisi lustro do makijażu z żarówkami od Makelight. W googl’u napewno znajdziesz witryne

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Kwiaty – jednoznaczne dobry pomysł. Myślę, jeszcze nad jakimś elementem dekory (obrazek, zegarek, talerzy). Wielki wybór jest w Ikea, do tego niskie ceny.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja kupuję najczęściej świece, bo nawet jak się nie spodobają to spełnią swoją funkcję.

    A lubię dostawać kubki i filiżanki!

    jakolka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Myślę, że w tej sytuacji najlepszym prezentem będzie obraz na ścianę. Praktycznie każdy z nas, wiesza coś na ścianie. Czy to fototapetę, czy plakaty lub właśnie obrazy. Jeśli znajomi dopiero co wprowadzili się do mieszkania, to pewnie nie mieli jeszcze czasu o wszystkim pomyśleć. Dlatego ciekawa dekoracja ścienna powinna być idealnym prezentem. Rozejrzyjcie się na Mental Ether. Mają tam dużo dekoracji w formie fotoplakatu czy akrylu na płótnie. Myślę, że znajdziecie coś ciekawego.

    Aggie
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Najlepiej zrobić zbiórkę na jeden rpezent – expres do kawy, obraz, zastawa stołowa np. ponadczasowy ćmielów czy jakiś sprzęt agd. Teraz każdy chce sam dekorować swój dom, lepiej skonsltować z gospodarzem niż na siłę dawać coś zbytecznego.

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Myślę, że zbiórka to najlepsza opcja! My zebraliśmy się na [usunięto_link] typu uszak i był to prezent w 10!

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Do domu warto zakupić coś praktycznego – może na przykład taka waga kuchenna ? Nie chodzi mi o taką standardową a o model Adler AD 3166 – może służyć także jako misa i potrafi także mierzyć objętość wody czy mleka – jest wykonana ze stali nierdzewnej także myślę ,że będzie to świetny prezent 🙂

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    My kupiliśmy zestaw półek, które można powieści w każdym pomieszczeniu. A duży wybór  takich półek jest w Mirjan24. Polecam zajrzeć:[usunięto_link]

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja ucieszyłabym się z kubków, najlepiej każdy inny

    lesna monia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No mi sie wydaje że ramki na zdjecia są fajnym pomysłem, sama taki prezent dostałam i byłam bardzo zadowolona

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co kupic na prezent do nowego domu?"

Przewiń na górę