• Autor
    Odp.
  • LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    no.. 🙂 genialna. polecam zaspokoić apetyt.
    teraz czytam wczeżniejszą za którą dostał paszport polityki i nominację do nike – balladyny i romanse. kwintesencja postmodernizmu 🙂

    kikon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam „Bezsennożć w Tokio” – żwietny opis życia w Japonii, fantastyczna książka.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    wczoraj dostałam Joannę Bator Ciemno, prawie noc.
    czytał to może ktoż?

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    przeczytałam Bator, wciągająca, ale straszna!!!

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Zaręczyny – J Courtney Sulivan – super książka, nie tylko o diamentach i miłożci, choć głównie.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    „Zakochanego Kaffkę” – tak ten od „procesu”, oj facet łatwy nie był w pożyciu… Książka niezbyt łatwa w odbiorze, ale w sumie warto. Teraz czytam 7 pożarów mademoiselle wypatruję powieżci Miasto 44 🙂

    lisa_wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Oczywiżcie greya 🙂

    Radosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Z lżejszych pozycji polecam „Kobiety z Czerwonych bagien”.
    Też słyszałam o książce Miasto 44 (koleżanka była na pokazie filmu i twierdzi że jest żwietny) a że 1 wrzeżnia ma się pojawić w Empiku to chyba przeczytam zanim obejrzę film. Książka odpowiednia na obecną jesienną pogodę ….

    lantern
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    „Ogrody marzeń” E. James, żmiało mogę polecić 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Powieżć miasto 44 rzeczywiżcie swietna, na filmie jeszcze nie byłam, ale planuję.
    Powieżć emocjonująca i pełna emocji, zagłebiamy się w losy bohaterów i powstania, krok po kroku przemierzamy powstańczą warszawę…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Powieżć miasto 44 rzeczywiżcie swietna,

    potwierdzam 😉 Mokki 😀

    [usunięto_link] wrote:

    na filmie jeszcze nie byłam, ale planuję.

    może wybierzemy się razem? 8) bardzo zapraszam, zgódź się :-

    [usunięto_link] wrote:

    Powieżć emocjonująca i pełna emocji, zagłebiamy się w losy bohaterów i powstania, krok po kroku przemierzamy powstańczą warszawę…

    cóż mogę powiedzieć > uwiodłaż mnie, Kochanie > za-cza-ro-wa-łaż Mokkuż -=

    ps. Hard jest z Mokką_Latte 😆

    lady steampunk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Powieżć miasto 44 rzeczywiżcie swietna,

    [usunięto_link] wrote:

    Powieżć emocjonująca i pełna emocji, zagłebiamy się w losy bohaterów i powstania, krok po kroku przemierzamy powstańczą warszawę…

    Muszę się zgodzić, bo książka jest rzeczywiżcie fantastyczna. Nie mogłam oderwać się od niej, skończyłam w 3 dni. Na mnie zrobiła niesamowite wrażenie, Mastalerz pięknie oddał realia powstania. Mocna powieżć.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Temat mocny, więc tego tez się spodziewałam po filmie i powieżci.

    Ja ostatnio czytam poradnik rotkielowej i dla odmiany chętnie sięgnę po coż innego. 😉

    szkodarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam wszystkim książkę: „Oskar i Pani Róża” autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta. Piękna powieżć o 10-letnim chłopcu, który przeżywa straszną tragedię- ma raka. W szpitalu odwiedza go codziennie Pani Róża, która daje nadzieje chłopców i pomaga mu przeżyć ostatnie dni jego życia. Bardzo poruszająca i wspaniała książka.

    Marokanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Powieżć miasto 44 rzeczywiżcie swietna, na filmie jeszcze nie byłam, ale planuję.
    Powieżć emocjonująca i pełna emocji, zagłebiamy się w losy bohaterów i powstania, krok po kroku przemierzamy powstańczą warszawę…

    Włażnie kończę, zostało mi dosłownie parę stron. Film widziałam już wczeżniej, ale ja chyba wolę książki. Można delektować się każdym zdaniem, a Mastalerz pisze bardzo barwnie. Zadbał o każdy szczegół. To idealnie oddaje atmosferę tamtych dni, nastroje, nadzieje, emocje… Na bank będzie to jedna z moich ulubionych książek.

    [usunięto_link] wrote:

    ps. Hard jest z Mokką_Latte 😆

    beczy ta wiadomożć złamała serca wielu forumowiczkom… beczy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co ostatnio przeczytałaż?"

Przewiń na górę