• Autor
    Odp.
  • TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    @zasadniczy wrote:

    Co do swetrów to często są one po prostu nietrwałe i szybko się rozciągają i szkoda więc dodatkowo inwestować pieniądze w ubranie, które szybko straci swoją użytecznożć

    Mogę to tylko skomentować tak… Zależy jaki sweter i z jakiego materiału. Mam takie swetry, które od 3 lat są w takim samym stanie jak podczas zakupy. Trzymają rozmiar etc.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    No to pewnie takie za 500 zł 😛
    Pomijając nawet sprawy trwałożci i podobne rzeczy to ja w swetrze po prostu wyglądam jak grzeczny student, jak kujon, taka ciapa – jak typowy prawiczek. Wtedy to owo prawictwo widać u mnie po oczach

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Tak, bo lepiej nosić brudne gacie z krokiem w kolanach, peta w rece, w drugiej puszkę z tanim piwem, kląć i żmierdzieć fajami. Wtedy będziesz sexy 😆

    Ale ok. Już kiedyż pisałam, że każdy ubiera się po swojemu i w sumie mam to gdzież, co kto nosi. Może akurat trafisz na taką, co będzie lubiła dresiarski styl 🙂

    A odpowiadając na pytanie. Bogaty wizerunek ma pozytywne znaczenie o ile nie jest przesadzony i sztuczny. Dyskretne noszenie eleganckiego zegarka, pachnięcie drogimi perfumami, czy np elegancki porządny garnitur wyglądają fajnie. Bluzeczki z oczojebnym napisem „CHANEL”, paradowanie z metkami na wierzchu czy opowiadanie na prawo i lewo o swojej „KASIE” to wieżniactwo.

    IdaSierpniowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A odpowiadając na pytanie. Bogaty wizerunek ma pozytywne znaczenie o ile nie jest przesadzony i sztuczny. Dyskretne noszenie eleganckiego zegarka, pachnięcie drogimi perfumami, czy np elegancki porządny garnitur wyglądają fajnie. Bluzeczki z oczojebnym napisem „CHANEL”, paradowanie z metkami na wierzchu czy opowiadanie na prawo i lewo o swojej „KASIE” to wieżniactwo.

    Zgadzam się z tym twierdzeniem…Jeżli do tego ten pozytywny „bogaty wizerunek ” idzie w parze z inteligencją ,to ma u mnie szanse…

    „Negatywny” mnie rozżmiesza 😀

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja tam póki co na wyjżcia na imprezy i spotkania ze znajomymi ubieram się bardzo młodzieżowo, na ewentualne randki też tak chodziłem kiedyż (teraz już nie, bo z dziewczynami się już nie umawiam) i czasem się czuję wręcz coraz młodziej, tylko niestety włosów na głowie coraz mniej…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Ja tam póki co na wyjżcia na imprezy i spotkania ze znajomymi ubieram się bardzo młodzieżowo, na ewentualne randki też tak chodziłem kiedyż (teraz już nie, bo z dziewczynami się już nie umawiam) i czasem się czuję wręcz coraz młodziej, tylko niestety włosów na głowie coraz mniej…

    brawo, Zasadniczy, wyraźnie robisz postępy, Kochany! 😆

    a ja tam, wiesz lubię, gdy nmi gada, gada i gada… ależ to kobiece – nie sądzisz? 😀

    PS. znaczyyy… fajnie czasem dopasować się do dziewczyny-kobiety – wiesz, mają swoją magię i już na damsko-męskie spotkania… w razie czego skorygujemy je, co o tym sadzisz, Zasad!? 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Bardzo dobra opcja, niech one ubierają się pod nas i zakładają bluzy z kapturami 😈

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Bardzo dobra opcja, niech one ubierają się pod nas i zakładają bluzy z kapturami 😈

    łeł tam niekoniecznie! 😀 mogą nam i coż 'nagiego’ czasem pokazać 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Bardzo dobra opcja, niech one ubierają się pod nas i zakładają bluzy z kapturami 😈

    😈

    kamila248
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jeżli mężczyzna ma dobry samochód i jest dobrze ubrany to żwiadczy o nim tylko dobrze, jeżli jeszcze miałby coż więcej do powiedzenia byłoby genialnie 😉
    Ogólny zarys projektu nie żwiadczy o jego końcowym efekcie 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A jak kobieta by miała auto, nie miała mani na punkcie wydawania pieniędzy i przy tym miała coż do powiedzenia było by genialnie 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    „No nie wiem czy to dobrze o nim żwiadczy. Wydaje mi się, że kolejnożć powinna być inna,”

    Dobrze wiedzieć,że są tacy ludzie 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mówi się: „nie szata zdobi człowieka” jeżli już hehe 😀

    Co do kasy jasne,ale uważam ,że jeżli ktoż ją wymaga od partnera sam ją też powinien posiadać.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    O przepraszam chodziło mi ,że jeżli ktoż wchodzi w związek i wymaga od partnera kasy to sam powinien ją mięć :). Ja jestem za tym,że każdy trzyma swoją kasę i składają się razem na rachunki, ewentualnie jakież zaplanowane rzeczy itp.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Bogaty wizerunek nie kojarzy mi się dobrze, to jak mieć wypisane na czole: mam kase – laski na mnie lecą- bez komentarza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy bogaty wizerunek ma pozytywne czy negatywne znaczenie ??"

Przewiń na górę