• Autor
    Odp.
  • delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    pomyliłeż bogaty wizerunek z wizerunkiem bogacza. To dwie różne sprawy. Jeżli pokazujesz się jak bogaty młody facet do wzięcia, to u czężci kobiet odezwie się instynkt gniazdowania: Oto jest samiec, który zapewni naszemu potomstwu przetrwanie. To główna potrzeba biologiczna: zapewnić potomstwu przetrwanie. Samiec ma być zdrowy, silny i zaradny, co objawia sie posiadaniem markowych ciuchów i BMW. Jeżli chcesz być postrzegany jako ktoż o bogatym wizerunku, to zmień auto na mniej wypasione i zacznij reprezentować jakiż poziom mózgiem.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    zmień auto na mniej wypasione i zacznij reprezentować jakiż poziom mózgiem.

    :haha:

    uwielbiam Cię Delicjo :- i w drugą stronę, znaczy damską > teeeż

    Marcia_D
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    heh, kiedyż robiło na mnie wrażenie dobre auto, ale nie miało nic wspólnego z tym kto je prowadzi, po prostu lubię dobre auta i od dawna marzę aby takowe sobie sprawić, ale potrzeby rodzinno-zdrowotno-mieszkaniowe są i marzenie musi poczekać 🙂 nawet jak kogoż stan posiadania przyciągnie na pierwszy raz do takiego faceta to OK, potem i tka się pewnie okaże że nic nie ma do zaoferowania 😀 A jak ktoż tu powiedział już – o stan konta to trzeba sobie samemu dbać a nie oglądać się na innych 🙂 zdrowszy będzie człowiek wtedy!

    martula11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    niewzane, biedny czy bogaty, byle samodzielny i z planami na przyszlosc

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Obu u obu stron to działało 🙂

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Zazwyczaj działa. Nie liczy się stan konta, gdyż w dzisiejszych czasach można sporo szybko stracić. Najlepszy facet to zaradny facet, który nie boi się pracy, odpowiedzialnożci. Z dożwiadczenia wiem, że dobrze jest dochodzić do wielu rzeczy we dwoje, bez pomocy rodziców.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Zazwyczaj działa. Nie liczy się stan konta, gdyż w dzisiejszych czasach można sporo szybko stracić. Najlepszy facet to zaradny facet, który nie boi się pracy, odpowiedzialnożci. Z dożwiadczenia wiem, że dobrze jest dochodzić do wielu rzeczy we dwoje, bez pomocy rodziców.

    Sprzeczna wypowiedź. Z jednej piszesz,że stan konta nie ma znaczenia,a z drugiej ,że facet nie może się bać pracy. Jak każda baba ,zakręcone 😉 Zwyczajnie pieniądze są potrzebne do szczeżcia i nie ma co tutaj owijać w bawełne. Nie można ciągle w gwiazdy patrzeć. Ale ważne jest jedno. Jeżli wymaga się partnera z majątkiem, ewnetualnie „nie bojącego sie pracy”hehe 😉 to samemu trzeba również spełniać te kryteria.

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Mnie tacy faceci raczej zniechęcają do siebie¦ Mówię tutaj o lansowaniu się samochodem i markowymi ubraniami. Facet powinien być zadbany, schludnie ubrany, ale takie noszenie żywej reklamy marek ubraniowych na sobie nie podoba mi się zupełnie. Stan konta nie jest dla mnie w ogóle ważnym czynnikiem. Wolałabym biedaka, którego bym pokochała całą sobą niż bogacza, który by mnie utrzymywał. Może to kwestia tego, że od małej byłam wychowywana w przekonaniu, że to nie pieniądz kieruje żwiatem. Sama jestem w stanie się utrzymać i nie potrzebuję kasy od faceta.

    śmieszą mnie faceci, którzy lansują się na portalach randkowych zdjęciem przy jakimż super samochodzie, a co później okazuje się, że zrobił sobie zdjęcie z jakimż cudzym samochodem zaparkowanym na ulicy czy na jakichż targach samochodowych:) Na szczeżcie, odkąd przeniosłam się na ……, nie mam stycznożci już z takimi okazami, ale na tych darmowych portalach to był obłęd z takimi facetami…

    edit: Kowal2
    REKLAMA DALEJ JEST ZABRONIONA, WIĘC NIE REKLAMUJ PORTALU, BO BAN POLECI.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wolałabym biedaka, którego bym pokochała całą sobą niż bogacza, który by mnie utrzymywał.

    Lecz zapewne nie wolałabyż mężczyzny, którego musisz utrzymywać zamiast takiego co Ciebie utrzymuje. „Całą sobą” jak napisałaż można kochać każdego bez znaczenia jaki ma majątek.

    [usunięto_link] wrote:

    śmieszą mnie faceci, którzy lansują się na portalach randkowych zdjęciem przy jakimż super samochodzie, a co później okazuje się, że zrobił sobie zdjęcie z jakimż cudzym samochodem zaparkowanym na ulicy czy na jakichż targach samochodowych:) Na szczeżcie, odkąd przeniosłam się na mydwoje, nie mam stycznożci już z takimi okazami, ale na tych darmowych portalach to był obłęd z takimi facetami…

    To chyba nie chodzi o lans,a jedynie zdjęcie przy fajnym samochodzie. Tak jak robisz sobie w górach przy zabytku czy w ładnej sukience 😉

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Czy wolałabym faceta, którego ja mam utrzymywać od takiego, który utrzymuje mnie? Jasne, wolałabym faceta, który potrafi zadbać o siebie. Ale powtórzę jeszcze raz, że to nie majątek jest najważniejszy. To nie tym kryterium kieruję się przy wyborze faceta. Jeżli spotkam tego jedynego, to naprawdę mogę go utrzymywać. Pod warunkiem, że faktycznie będzie to miłożć.

    A co do tych zdjęć…Naprawdę uważasz, że to nie lans? Czy my o takich samych zdjęciach mówimy?:) Jakoż nie wyobrażam sobie, żebym mogła pójżć do sklepu, przymierzyć jakąż żliczną sukienkę, zrobić sobie zdjęcie i wrzucić na portal:) Dlatego moim zdaniem to nic innego, jak lans, w dodatku tani lans. A na przykład niektórzy robią sobie zdjęcia z gołą klatą, bo akurat wszystkie t-shirty mieli w praniu? Czy to już lans? Tak jak pisałam, mnie takie rzeczy żmieszą, nie odnajdywałam się wżród takich facetów, dlatego włażnie przeniosłam się na inny portal, gdzie takich zdjęć nie uraczysz, na szczężcie. Mimo, że staram się nie oceniać ludzi powierzchownie, to jednak takimi zdjęcia zniechęcali mnie do rozpoczynania rozmowy.

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Mi osobiżcie podobają się bogaci faceci. Jednak zanim zostanę posądzona o materializm to chciałabym kilka rzeczy wyjażnić. Nie sama kasa faceta mnie pociąga, a to, że aby dojżć do wysokiego statusu materialnego musiał wykazać się cechami, które uważam za atrakcyjne. A są to pewnożć siebie, przedsiębiorczożć, zaradnożć, odpowiedzialnożć oraz ambicja i cierpliwożć.

    Nie wliczam w ten typ facetów, którzy po prostu odziedziczyli górę kasy, a tych którzy sami do niej doszli.

    Wiem, że taki facet na pewno dałby sobie radę w trudnych i ciężkich chwilach i byłby w stanie zapewnić mi i naszemu dziecku spokój.

    latynoska_2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi osobiżcie podobają się bogaci faceci. Jednak zanim zostanę posądzona o materializm to chciałabym kilka rzeczy wyjażnić. Nie sama kasa faceta mnie pociąga, a to, że aby dojżć do wysokiego statusu materialnego musiał wykazać się cechami, które uważam za atrakcyjne. A są to pewnożć siebie, przedsiębiorczożć, zaradnożć, odpowiedzialnożć oraz ambicja i cierpliwożć.

    Nie wliczam w ten typ facetów, którzy po prostu odziedziczyli górę kasy, a tych którzy sami do niej doszli.

    Wiem, że taki facet na pewno dałby sobie radę w trudnych i ciężkich chwilach i byłby w stanie zapewnić mi i naszemu dziecku spokój.

    Mądre słowa. Jeżeli ktoż zaczynał od przysłowiowego zera i doszedł do jakiegoż poziomu, gdzie nie musi się martwić, że nie starczy mu kasy do 10 to z pewnożcią posiada wiele pozytywnych cech, które są przez kobiety pożądane. Aczkolwiek myżlę że nie jest to regułą i zdarzają się żałosne typki którym też udało się w życiu dorobić, często na cwaniactwie i przekrętach.

    latynoska_2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Uwaga to wyżej to naciąganie na kase…

    JarekZ
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zależy od sytuacji i ludzi. Co masz dokładnie na myżli?

    Kara Bodyrock
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zależy jak się zachowujesz, bycie bogatym może być w różny sposób pokazywane 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy bogaty wizerunek ma pozytywne czy negatywne znaczenie ??"

Przewiń na górę