• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bez przesady znowu,każdy ma swój styl i fakt,że laska jest wystrojona jak mrówka na żwięto borówki nie znaczy,że i facet musi(zwłaszcza,jak nie ma ku temu żadnej okazji).Kiedyż mój brat powiedział mi,że to dziwne,że ja żmigam w żakietach,a mój chłopak w t-shirtach i luźnych spodniach.Mnie jakoż to nigdy nie przeszkadzało,bo i tak ładnie ze sobą wyglądaliżmy 😉 wszak nie to jest najważniejsze.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    U mnie jest podobnie – ja zawsze żwietnie wyglądam, a mojemu facetowi nie koniecznie zależało na wyglądzie. Ostatnio jednak zaczęlam namawiać go do wymiany ciuchów w szafie, z bluz z kapturem, na ładne swetry, z kurtki z nieznanego mi materiału, na zamszowa, z adidasów na kowbojki. Zależy mi żeby wyglądał jak elegancki mężczyzna 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Heh,u mnie odwrotnie bylo-ja rzuciłam w kąt marynary i zaczęłam chodzić w tenisówkach 😀 zmiana na plus,bo w wersji 'nażcie’ lepiej się czuję 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja też póki co noszę się młodzieżowo i nie zamierzam tego zmieniać. Prywatnie to nawet w wieku 40 lat będę się tak nosił jak teraz

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie jest podobnie – ja zawsze żwietnie wyglądam, a mojemu facetowi nie koniecznie zależało na wyglądzie. Ostatnio jednak zaczęlam namawiać go do wymiany ciuchów w szafie, z bluz z kapturem, na ładne swetry, z kurtki z nieznanego mi materiału, na zamszowa, z adidasów na kowbojki. Zależy mi żeby wyglądał jak elegancki mężczyzna 🙂

    kowbojki to wiesniactwo, a nie elegancja.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kowbojki to dla mnie dobre do jazdy konnej (o ile prawdziwe, bo pewnie nie każde buty ala kowbojki mają funkcjonalnożć profesjonalnych butów do jazdy konnej) albo na jakież przebierane imprezy ala Piknik Country, natomiast raczej nie wyglądają elegancko w połączeniu z galowym strojem

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    kowbojki to wiesniactwo, a nie elegancja.

    skoro masz takie podejżcie do mody, to cóż – jedyne co mogę powiedzieć o tobie, to że ty jesteż wieżniarą. Klasyczne kowbojki są bardzo męskie i eleganckie.

    natomiast raczej nie wyglądają elegancko w połączeniu z galowym strojem

    czy wg Ciebie Zasadniczy, kurtka zamszowa i sweter to strój galowy?

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    skoro masz takie podejżcie do mody, to cóż – jedyne co mogę powiedzieć o tobie, to że ty jesteż wieżniarą. Klasyczne kowbojki są bardzo męskie i eleganckie.

    😆

    Eleganckie?
    Uważasz, że John Wayne w „Rio Bravo” był elegancki? Bo dziki zachód sprzed lat to jedyne miejsce, gdzie kowbojki dobrze wyglądają.

    Męskie?
    A Twój facet nazywa się Elvis Presley? Na jego nogach podobno były męskie – tak twierdzą panie w żrednim wieku.

    Kowbojki to kwintesencja wiochy. Wiocha skrystalizowana. Gdyby mój facet wyskoczył w kowbojkach, odgryzłabym mu stopy. Na szczężcie On ma dobry gust…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Zwyczajna, chodziło mi ogólnie o wyjżciowe, klasyczne, eleganckie ubranie.
    Też uważam, że kowbojki to służą do jazdy konnej, ewentualnie imprez country albo żeby przebrać się za Elvisa na bal karnawałowy

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    kowbojki to wiesniactwo, a nie elegancja.

    skoro masz takie podejżcie do mody, to cóż – jedyne co mogę powiedzieć o tobie, to że ty jesteż wieżniarą. Klasyczne kowbojki są bardzo męskie i eleganckie.

    natomiast raczej nie wyglądają elegancko w połączeniu z galowym strojem

    czy wg Ciebie Zasadniczy, kurtka zamszowa i sweter to strój galowy?

    😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    chyba jednak zostane przy najkach, kowbojki jakos mnie nie przekonuja :D:D prawie tak samo nie przekonuje mnie sweter ;p

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Na ubiór duży wpływ ma osobowożć. Z tego co zauważyłam miszczu, jesteż młodym chłopakiem, słuchającym hip hopu… do Ciebie póki co pasują spodnie z krokiem w kolanach i za duże bluzy z kapturem. W prawdzie mój facet nigdy się tak nie ubierał, ale ale jest On poważnym człowiekiem, pracuje z poważnymi dorosłymi ludźmi i etap zbyt kolorowych t-shircików, bluz w czaszki z diversa raczej już zamyka.

    Ty też na pewno wyrożniesz niebawem ze swojego stylu.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja też nie przepadam ze swetrami, a buty inne niż sportowe zakładam tylko do spodni od garnituru

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    coz
    Ja mam swoj biznes i moj styl ubierania w tym nie przeszkadza ;p
    oczywiscie styl ubierania podlega ewolucji ale szczerze watpie zebym kiedykolwiek wskoczyl w kowbojki czy swetry :d
    poza tym nie chodze w spodniach z krokiem w kolanie ;p
    a jesli chodzi o tzw. ubranie „z klasa”
    uwazam, że „umiarkowanie obcisle” spodnie, koszula i odpowiednie obuwie sportowe moga byc wystarczajaco eleganckie i nie mowie tu o jakis Nike Air Max tylko np. o jakis bucikach od Lacosty
    co do garniakow to nawet lubie marynarki i spodnie o jasnej kolorystyce w kontrascie z koszula ciemna np. bordową.
    Przyznam szczerze ze nienawidze krawatow, muszek i wszystkich tego typu rzeczy, jednak lubie „swobodne oddychanie” ;p

    uwazam ze obcisle ubranie u faceta wyglada karykaturalnie, jednak nie ma to jak koszulka „nieco” wieksza ;p

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Co do swetrów to często są one po prostu nietrwałe i szybko się rozciągają i szkoda więc dodatkowo inwestować pieniądze w ubranie, które szybko straci swoją użytecznożć

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy bogaty wizerunek ma pozytywne czy negatywne znaczenie ??"

Przewiń na górę