• Autor
    Odp.
  • Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a co do samych psychologów i psychiatrów to niestety trudno spotkać takiego z powołania. Większożć z nich leci na kase albo karmi swoje ego czyimż nieszczężciem i słabożciami

    mia1980!
    Lepiej tego nie można było powiedzieć!
    Zgadzam się w stu procentach!

    Senioorita
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Proszę nie uogólniać ❗ Nie ma takiej możliwożci,żebyżcie spotkali wszystkich psychologów na żwiecie 😕 Zdaję sobie sprawę,że jest wielu takich o których piszecie,ale czy sprawdzaliżcie ich wykształcenie?Bo w Polsce każdy może nazywać siebie psychologiem,nawet bez mgr przed nazwiskiem,więc polecam dokładnie sprawdzać z kim macie doczynienia,bo psychologię na uniwersytecie naprawdę nie jest łatwo skończyć i zostają tylko ci wytrwalsi.A sama rozmowa z bliską osobą w trudnych przypadkach może nie wystarczyć,potrzebna może być specjalistyczna wiedza,którą ma psycholog 😉

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Proszę nie uogólniać Nie ma takiej możliwożci,żebyżcie spotkali wszystkich psychologów na żwiecie Zdaję sobie sprawę,że jest wielu takich o których piszecie,ale czy sprawdzaliżcie ich wykształcenie?Bo w Polsce każdy może nazywać siebie psychologiem,nawet bez mgr przed nazwiskiem,więc polecam dokładnie sprawdzać z kim macie doczynienia,bo psychologię na uniwersytecie naprawdę nie jest łatwo skończyć i zostają tylko ci wytrwalsi.

    My wiemy, że przygniatająca większżć psychologów i psychiatrów to dorobkiewicze.

    [usunięto_link] wrote:

    A sama rozmowa z bliską osobą w trudnych przypadkach może nie wystarczyć,potrzebna może być specjalistyczna wiedza,którą ma psycholog

    He he…………….a jaką oni mają tą wiedzę?
    Ja mam prawie tytuł profesora i się nie chwalę.

    Senioorita
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    😉 ano mają,mają 8) O każdym kto lepiej zarabia niż żrednia krajowa można obecnie w Polsce można powiedzieć,że jest dorobkiewiczem,ale czy warto tak uogólniać?Uważam,że nie.A tych prawdziwych np.psychologów nie powinno się wrzucać do jednego worka z tymi,którzy tylko za takich się uważają.Ja znam wielu,którzy wkładają wiele serca w swoją pracę i za to należy im się szacunek.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ano mają,mają

    Twoim zdaniem.

    [usunięto_link] wrote:

    O każdym kto lepiej zarabia niż żrednia krajowa można obecnie w Polsce można powiedzieć,że jest dorobkiewiczem,ale czy warto tak uogólniać?Uważam,że nie.

    Włażnie nie nazywamy dorobkiewiczami tych zarabiających więcej, bo nie o to nam chodziło.
    Nazywamy tak ludzi dybiących na cudze nieszczężcie tylko po to, aby na nim zarobić.

    [usunięto_link] wrote:

    A tych prawdziwych np.psychologów nie powinno się wrzucać do jednego worka z tymi,którzy tylko za takich się uważają.Ja znam wielu,którzy wkładają wiele serca w swoją pracę i za to należy im się szacunek.

    Udają, ze się starają.
    Ci ludzie to specyficzny rodzaj ludzi…
    Cóż……..zapełniają tylko etaty………….

    Senioorita
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Hmm więc w tym znaczeniu dorobkiewicze to głównie byliby włażciciele zakładów pogrzebowych 🙄 Ja swojego zdania nie zmienię i mam nadzieję,że wkrótce zmieni się w naszym kraju stosunek do psychologów,bo to zawód potrzebny jak każdy inni,a że i w tym zawodzie są ludzie dobrzy i źli,jak w każdym,to trzeba się z tym pogodzić.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hmm więc w tym znaczeniu dorobkiewicze to głównie byliby włażciciele zakładów pogrzebowych

    ………a także psychologowie, psychiatrzy i wszelakiej mażci lekarze.

    [usunięto_link] wrote:

    mam nadzieję,że wkrótce zmieni się w naszym kraju stosunek do psychologów,bo to zawód potrzebny jak każdy inni,

    Potrzebny?
    Na pewno nie ludziom, którzy szukają pomocy.

    [usunięto_link] wrote:

    a że i w tym zawodzie są ludzie dobrzy i źli,jak w każdym,to trzeba się z tym pogodzić.

    Pogodzić się z tym nie musimy, bo mamy prawo do zmieniania stanu rzeczy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depresja ?!"

Przewiń na górę