Do zrzucenia tylko 20 kg…

  • Autor
    Odp.
  • maagdeczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czeżć!
    Piszę na forum po raz pierwszy i robię to chyba dlatego, że jestem już zdesperowana. Mam 160 cm zwzrostu a ważę 70 kg. Mój cel to 50. Kiedyż bez problemów potrafiłam wytrwać okres diety i intensywnych ćwiczeń, ale od pół roku w ogóle nie potrafię się zmobilizować. Mam 22 lata i mama w kółko mi powtarza,że ona w moim wieku…
    Postanowiłam od jutra znowu spróbować tym razem ”na poważnie”.Mam nadzieje, ze tym razem mi sie uda i licze na to, ze moje zapiski tutaj jeszcze bardziej mnie zmobilizuja do dzialania.

    wikkii99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja tak samo jak ty pragne schudnac..tez jestem tej mysli ze jesli bede tutaj pisac to bede miala wieksza mobilizacje..;D Ja najbardziej nie moge sie zmobilizowac do cwiczen dieta spoko trzymam sie juz od poniedzialku ale biegac czy robic brzuszkow nie mam na to ochoty..ja zaniedbalam sie przez wakacyjana prace i teraz sa duze efekty…

    maagdeczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie chyba nic nie przychodzi łatwo, ani dieta ani ćwiczenia. Ale dziż jest pierwszy dzień mojej diety i jak narazie jestem mocno zmobilizowana.Jeżli wytrzymam dzisiejszy dzień to wytrzymam 30 kolejnych…Najgorzej tylko będzie mi ćwiczyć, bo nie amm teraz za bardzo na to czasu, zbliża mi się wielkimi krokami duże kolokwium i nie mogę się nad niczym skoncentrować.

    wikkii99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    MI dzisiaj sie udalo pojezdzic rowerkiem pol godzinki jestem poprostu w szoku..ale takim pozytywnym 😀 ja juz drugi rok na studiach a tam tylko pizza i pizza to moje jedzonko:( i jak tu nie przytyc ;D w kazdym radzie 3mam za siebie i za Ciebie wielkie kciuki 😀

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    MI dzisiaj sie udalo pojezdzic rowerkiem pol godzinki jestem poprostu w szoku..ale takim pozytywnym 😀 ja juz drugi rok na studiach a tam tylko pizza i pizza to moje jedzonko:( i jak tu nie przytyc ;D w kazdym radzie 3mam za siebie i za Ciebie wielkie kciuki 😀

    a ja za nas 3 trzymam kciuki! apizzy nie tykam, zwlaszcza odkąd po ost kawałku się pochorowałam na tydz:(

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    pizzy mowimy nie:)!

    wikkii99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no i jak wam idzie dziewczynki??? ja sie nazrazie jakos trzymam juz tydzien za mna a jak to z wami dajecie rade??

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    wikki bardzo fajny rysunek masz:)

    Maagdeczka…a jak u Ciebie? jakies zmiany?probujesz cwiczyc?moze rozpocznij od oczyszczenia organizmu
    polecam moja dietke [usunięto_link] oczyszczajaca

    latwiej zaczac .

    maagdeczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No mnie niestety jakoż nie idzie. Ciągle sobie powtarzam, że muszę to zrobić, ale kiedy widzę coż słodkiego…Nietsety odstatnie podejżcie nie było udane i teraz postanowiłam sięgnać po ostatecznożć. Kupiam dzis w aptece BIO CLA z zielona herbata. Zaplacilam 60 zl i jest to kuracja na 10 dni wiec teraz juz nie mam wyjscia:) Poza tym jesli sie nie bedzie cwiczyc podczas kuracji to mozna przytyc wiec to mnie juz chyba zmobilizuje, a przynajmniej mam taka nadzieje. Bede dalej tu pisac choc tak naprawde powinno bzc mi wstyd ze przez 2 tyg nic nie schudlam. Jestem beznadziejna…

    maagdeczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zbliża się koniec pierwszego się dnia stosowania przeze mnie BIO CLA! Czuję się żwietnie, nie mam ochoty na słodycze (to nie jest do mnie podobne :)) i w ogóle nie chce mi się jeżć. Zjadłam żniadanie, obiad i kolację ale oczywiżcie bez białego chleba, zbędnego tłuszczu i ziemniaków. Jednak aby kuracja zadziałała należy ćwiczyć, więc chodziłam dziż 1,5 h na bieżni z prędkożcią 5km/h. Wiem, że to żadna dieta cud ale tabletki pomogły mi odmówić sobie tego i owego a przede wszystkim ich cena…20 kg ciągle przede mną ale mam nadzieję że od dziż będzie ich coraz mniej:)

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Witam.
    Tak sobie czytałam wasze posty i zmobilizowały mnie one żeby też popracować nad swoją figurą. Na razie głównie jeżdżę sobie rowerkiem zwłaszcza że pogoda coraz fajniejsza. Ale nie wiem za bardzo jaką dobrać sobie dietę. Znacie może jakież fajne diety?
    pozdrawiam

    Tharna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja mam troche mniej do zrzucenia, bo zaczynałam od 12-stu kg. W ciągu dwóch miesięcy zgubiłam trzy kilo. Nie stosuję diety specjalnie … poprostu ograniczyłam jedzenie i staram sie więcej ruszać. Jeżdże na rowerze, ćwiczę w domu aerobic i brzuszki. Chudnę powoli, ale efekty będą trwalsze… chociaż teraz musze troche przyżpieszyc, bo ciepła pora roku niebawem, hehe. Jeszcze 9 kilo 😛

    maagdeczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie też by wystarczyło schudnąć 10 kg, ale niestety wszystkie ciuchy, które mi się podobają źle wyglądają na rozmiarze 38, dlatego trzeba się odchudzić do 36. Poza tym tyle osób uważa się za lepsze dlatego, że są superszczułe dlatego chcę sobie i innym udowodnić, że każdy to może osiągnąć i wyglądać dobrze. A jak będę się źle czuła z 50 kg to przytyję do 55- to akurat dla mnie żaden problem:) Pozdrawiam i życzę wytrwałożci. Aaaaa… bez słodyczy da się żyć-stwierdzam to po trzech dniach diety:)

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    no to trzymam za was kciuki 🙂 naprawde systematycznosć i wytrwałożć i wszystko da sie osiągnąć 🙂 pozdrawiaski

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    @Bańka wrote:

    moze rozpocznij od oczyszczenia organizmu
    polecam moja dietke [usunięto_link] oczyszczajaca

    latwiej zaczac .

    kusząca ta dietka 😀
    dziwi mnie trochę to, że w tej diecie sporo jest grillowanych rzeczy a zawsze mi się wydawało że grillowane jest niezdrowe ❗ myliłam się ❓ 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Do zrzucenia tylko 20 kg…"

Przewiń na górę