• Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    fajną panią fotograf już znalazłam ale kamerzysty nie. czekam cierpliwie może mi kogoż polecicie dobrego z wawy?

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Na studniówce miałam kamerę cyfrową i facet potem zrobił klatkę stop i nam zdjęcia ponagrywał na płyte + oczywiżcie kaseta….

    Więc może to jakież rozwiązanie… Będą i zdjęcia i film, robione przez jednego człowieka więc pewnie taniej wyjdzie… A fotografem może być nawet ktoż z rodziny… U mnie mój brtat cioteczny interesuje się fotografią ma super aparat więc bym chciała go poprosić jeżeli dahne mi będzie wziążć żlub, zeby popstrykał od czasu do czasu kilka zdjęć, nie zadużo aby się bawił a nie cykal foty 😛

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja bym brała i to i to:) fajnie zmontowany film to super pamiątka a fotografa zatrudnilabym do kosciola i potem na takie zdjecia w plenerze bo sa ladne i naturalne. taka wizyta u fotografa i zdjecia na tla fototapety z kominkiem mnie osobiscie sie nie podobaja , jesli juz to tylko plener:) slub to jedyny taki dzien w zyciu. jak szalec to szalec 😛 😛 😛

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    mi w studiu na tle tapety też się nie podoba.no way! kicz

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    no jescze czasami dolaczaja do tego biala laweczke i siedzi para mloda za nimi swiadkowie a na tle fototapeta z jesienna alejka.. normlanie kicz jak nie wiem , zero uroku max sztucznoci..a takie ladne zdjecia plenerowe to pikena pamiatka.. naturalna przede wszytskim

    Magdalena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    fiona, a możesz się podzielić, jak szukałaż fotografa? A może polecisz Panią, którą znalazłaż? Oczywiżcie tylko jeżeli nasze terminy się nie gryzą :). Ja poszukuję na 30 sierpnia 2008…

    Kasia_81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    U mnie był kamerzysta.

    Nad fotografem długo się zastanawiałam. Sesja w studio odpadała, te zdjęcia są takie sztuczne, nieładne, szkoda mi było pieniędzy na takie coż.
    Plener? Taaak, ale znowu pogoda bywa niepewna. I w końcu wyszło, że do zdjęć „zatrudniłam” mojego brata 🙂 I jestem bardzo zadowolona z tego obrotu sprawy. Zdjęć mam sporo i są bardzo ładne, naturalne… i nie musiałam za nie płacić 🙂

    inka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    My nie zdecydowliżmy się z mężem na kamerzystę, nie dlatego że nie chceliżmy ale dlatego że filmy jakie oglądaliżmy aż u szeżciu kamerzystów nam się nie podobały. Może nie mieliżmy szczężcia, ale te długie próbki jakie nam pokazano przed żlubem nie miały nic z reportażu choć tak nazywali je kamerzyżci. Nie mówiąc o artystycznym wyrazie. Postawilismy więc wszystko na fotografa, znaleźliżmy takiego który łączył fotoreportaż z klimatem artystycznym, ale bez sztucznego kreowania sytuacji. Zdjęcia zrobił tak piękne, że nie żałujemy braku kamerzysty (tu jest jego stronka: xxxxxxxxxxxxxxx. Tak więc, jesli kamerzysty nie będzie, a znajdziemy żwietnego fotografa, to moim zdaniem straty nie będzie.

    Inka

    Katsumo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    I fotografa i kamerzystę;) To jedyne takie wydarzenie przecież szkoda oszczędzać na nim;))

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    polecam zrobienie fotek w plenerze i kamerzyste na weselu… 😛 8)

    …nigdy w zyciu nie zdecydowalabym sie na sesje w studio !!!
    …ogladalam juz takie foty- … ! 😕
    dla mnie to tez KICZ 😉

    aniella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dla mnie to co się teraz dzieje w ogóle jest dziwne – 5 godzinne filmy ze żlubu, setki zdjęć – a i tak nikt tego nie ogląda potem…kolejna moda, dzięki której wyciąga sie od ludzi kasę

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja bede brala kamerzyste a do fotografa do studio bede jechac chociaz biora teraz za zdjecia ok 1700 zl:/ moja tesciowa i mojej siostry facet robia ladne zdjecia wiec na weselu tez bedzie mial kto robic fotki a do studia mamy w planach jechac przed slubem zeby w trakcie wesela nie wychodzic bo to bez sensu

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    my zdecydowaliżmy się na fotografa i na kamerzystę…płytę z wesela oglądają wszyscy, a zdjęcia będą dla mnie wspaniałą pamiątką 😀 ale faktem jest, że każdy robi jak uważa 🙂 pozdrawiam

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Kamerzysta i fotograf 😀 jeżli sesja zdjęciowa jest w fajnym plenerze i dobrze zrobiona to git.. a kamerzysta uchwyci nasz pierwszy taniec (razem zmuzyką 😉 ), jakies wpadki rodzinki 😉 itd. przynajmniej z filmu mozna sie posmiac i conieco usłyszeć np. jak pięknie żpiewał nam pijany wujek czy ciocia 😆

    misia120
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    na swoim żlubie miałam kamerzystę i fotografa i z perspektywy czasu nie zrezygnowałabym z niczego. Kamera uchwyci te momenty, których nie uda się fotografowi, fajnie jest też jeszcze raz posłuchać przysięgi, życzeń gożci…. nasz fotograf robił nam zdjęcia na żlubie i podczas całego wesela, nie mieliżmy też zdjęć w studiu tylko w plenerze – wyszły na prawdę super!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotograf czy kamera? a może i to i to?"

Przewiń na górę