• Autor
    Odp.
  • s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Na naszym żlubie zrezygnowaliżmy w ogóle z kamerzysty, bo jakoż nie za bardzo przepadamy za takimi tażmami. Według mnie gożcie zachowują się zawsze sztucznie jak widzą, że są filmowani, zresztą wielu się stresuje i nie bawi tak dobrze na weselach. Po co więc psuć komuż zabawę ? jupi jupi Zamiast tego zdecydowaliżmy się wydać trochę więcej na profesjonalnego fotografa. Nam zamarzyła się tak sesja w stylu repro.. Nie wiem czy kojarzycie, ale to jest taki swoisty reportaż żlubny, który zaczyna się już od przygotowań (ubieranie, malowanie, błogosławieństwo, itp.), poprzez kożciół i weselicho aż do samych oczepin. Oczywiżcie sesja w plenerze też 🙂 Przykłady takich reportaży możecie zobaczyć np na stronie – [usunięto_link] (firmy, która obsługiwała nasz żlub). Takie zdjęcia są naszpikowane emocjami, dokładnie widać na nich uczucia i emocje, które w danym momencie przeżywa młoda para i gożcie. świetna sprawa mówię wam. Często wracam do tych naszych fotek już teraz, a na starożć to dopiero będzie pamiątka 🙂

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    My będziemy mieli tylko fotografa. Zrezygnowaliżmy z kamerzysty – bo kto teraz ogląda te filmy…Na szczężcie fotografem jest mój znajomy!

    Barba_123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    U nas będzie i kamerzysta i fotograf 🙂

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    i ot i to 🙂
    na fotografie można zawsze zerknąć, wydrukować i oprawić w ramkę etc. a film chętnie sie obejrzy za pare, paranażcie a nawet paredziesiąt lat 🙂
    ale osobiscie nie lubie jak się kręci na weselu wszystko;/ jak ludzie wpieprzają rosół czy jak ktoż się wywraca;/
    najlepsze momenty i tyle. 4 godzinny film ze żlubu to katorga.

    gunia87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jak dla mnie film plus fotograf to calkiem standardowa sprawa, obejrzec po kilku latach film bedzie cudownym przezyciem, a zdjecia mozna wyciagnac wieczorem przy cieplej herbatce i tez z radoscia je obejrzez, kamerzyste juz sobie zorganizowalam teraz szukam [usunięto_link] poprzez portale z opiniami przegladajac tez ich portfolio

    ksowa1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Kamerka jest spoko żeby nagrać uroczystożć w kożciele czy w urzędzie ale na samym przyjęciu się nie sprawdza. Ja jakoż nie lubie oglądać filmu na którym przez 3 godziny ludzie tańczą :p

    jagoda88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Od początku nastawialiżmy się tylko na fotografa. Złożyło się jednak tak, że firma – ProAction z Wrocławia – miała w swojej ofercie także film weselny. Po filmowej prezentacji Pana Damiana nie mieliżmy wątpliwożci. Zdecydowaliżmy się na jedno i drugie, tym bardziej, że przy pakiecie fotograf + kamerzysta dostaliżmy kilka foto/filmo-gratisów 😀

    jagoda88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Tutaj macie link do ich strony, może znajdziecie coż dla siebie: [usunięto_link]

    lookglamour
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam fotografa. Zdjęcia oddają specyficzny klimat. My skorzystaliżmy z oferty [usunięto_link] . Robią naprawdę piękne zdjęcia, wszystko zrealizowane terminowo i profesjonalnie.

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja ostatnio obserwuję renesans fotografowania.Wielką popularnożcią cieszą się albumy ze żlubu. A płyty CD z wesela jakoż…odchodzą do lamusa.

    Ironiqa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja ostatnio obserwuję renesans fotografowania.Wielką popularnożcią cieszą się albumy ze żlubu. A płyty CD z wesela jakoż…odchodzą do lamusa.

    To prawda ze fotografie slubne bywają coraz ciekawsze – sama mam kilka zaskakująco niezlych zdjęć (zważając na to ze nie mam figury modelki 😉 )
    Jesli chodzi o film ze slubu to uwazam, ze tez warto go miec, zawsze to żywsze wspomnienia, slyszysz glosy, gosci mogą cos powiedziec do kamery, mozesz posmiac się z niektorych sytuacji – to tez swietna pamiatka. Po latach mozna żałować, że się nie miało kamerzysty na żlubie – tak jak ja żałuję, że nie mieliżmy go na studniówce. Film się przydaje kiedy wspomnienia zaczynają trochę blednąć.

    Mi bardzo zalezalo na filmie ze slubu, ale wokół roi się od „kamerunów” i innych Panów Wieżków wklejających komputerowe gołąbki w montażu. Jednak udało mi się znaleźć GENIALNYCH FILMOWCÓW, którzy zrobili mi niesamowity film (kręciliżmy też w plenerze i mam z tego żwietny teledysk). Miałam to szczescie ze ich zatrudnilam zanim na dobre rozkrecili interes i cena byl jeszcze rozsądna, ale teraz pulap cenowy u nich sporo podskoczyl. Jeżli jednak zależy komuż na czyms wyjątkowym to chętnie dam namiary na priv – maja na swojej stronie mnóstwo materiału do obejrzenia 🙂 Sa z okolic Trójmiasta, ale bez problemu jeżdzą w Polskę a nawet za granicę.

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Witam,

    uważam, że i to i to. Bardziej jednak zainwestowałabym w fotografa, a wideo bym zrobiła w formie dokumentu, reportażu. O tak na pamiątke, ale bez tych dziwnych „upiększeń”.

    kasia2588
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Widziałam ostatnio film z żlubu koleżanki. Mistrzostwo! Wszystko w formie krótkich urywków z przygotowań do wesela, ceremonii, tańców. Na początku było jednak kilka ujęć młodych ze wspólnych spacerów nad jeziorem. Bardzo fajnie wszystko zmontowane z muzyką. Strasznie mi się podobało, bardzo fajna pamiątka. Trochę kosztowna, ale raz się żyje:)

    tkoala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Moim zdaniem lepszą opcją jest kamerzysta daje więcej możliwożci

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    To i to lub fotograf sam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotograf czy kamera? a może i to i to?"

Przewiń na górę