• Autor
    Odp.
  • Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    zdecydowanie fotograf. Powiedzcie mi, z perspektywy czasu, wracacie do swoich filmów z pierwszej komunii, studniówki albo innych podobnych? ja nigdy, dlatego uważam, ze film to zbędny wydatek..

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    W moich upodobaniach kamerzysta odpada. Jeszcze nie widziałam fajnie zrobionego nagrania żlubnego. Wszystko kiczowate. Pozatym nie lubię siebie oglądać na nagraniach.

    A fotograf obowiązkowo. I obowiązkowo sesja plenerowa.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    bo na dobrą sprawę dobrze zrobione nagranie , nie może być długie, zeby widzowie nie zasypiali, a jak trwa 5 minut, to się chyba mija z celem. W praktyce, to i tak połowę przewiniemy na podglądzie..

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wg mnie, jesli kogos stac, to powinien zamowic i kamerzyste i fotografa, poniewaz fajnie jest miec film, jednak zdjecia, to zdjecia i zaden film nie odda tak imprezy jak dobre zdjecia

    mkaminska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja u siebie na slubie mialam tylko fotografa
    chociaz z perspektywy uwazam ze film jest takze dobra pamiatka
    mamy jedynie nagranie z pierwszego tanca…

    ja i tak fanka zdjec jestem ale filmik dobra sprawa jest 😉

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Jeżli kogoż stać to na pewno fotograf i kamerzysta!

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Jeżli kogoż stać to na pewno fotograf i kamerzysta!

    Zgadzam się 😉 a reklamować to chyba Ty się zaczynasz magdalenka22 bo tekst

    Zapraszam na mój profil żlubny: [usunięto_link]

    widze już chyba 5 raz w różnych tematach 🙄

    magnesse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    miałam wesele w ub. roku i obejrzałam sporo filmów przed wybraniem kamerzysty. wynudziłam się strasznie, bo naprawdę niewielu ma talent. w końcu kolega, który miał żlub 2 m-ce przede mną polecił mi kogoż u kogo widziałam płytę kręconą przez kogoż kto ma taki specjalny uchwyt, jak w tv! stady camp czy jakoż tak. rewelacja. miał facet sprzęt i oko. a że wesele było rewelacyjne (bez staromodnych zabaw, muzyka na żywo, gożcie naprawdę chcieli się bawić) i w umowie miał jak byk napisane „film ma być nagrany z jajem”, całożć po zmontowaniu zmieżciła się na 1 płytce (montarzysta powiedział mi, że materiału naprawdę ciekawego jest prawie na 4h!), wrzuciliżmy też zdjęcia z podróży pożlubnej (która była moją niespodzianką dla męża) i muszę przyznać, że całożć ogląda się naprawdę jak reportaż.
    fotografa mieliżmy na błogosławieństwie, w kożciele, na weselu (do 1), sesja była w 3 miejscach w plenerze (w starej opuszczonej fabryce, w parku i nad rzeką), ok. 1500 zdjęć z całożci – wiele jest naprawdę pięknych. albumy zrobił rewelacyjne. sama zrobiłam sobie dodatkowo fotoksiążkę na 200 stron wyszła żwietnie – można żciągnąć z netu program do robienia takiej książki i zamówić wydruk. jak ktoż chce namiar – piszcie.
    ważne, by „fachowcy”potrafili pstrykać i filmować tak, by byli prawie niewidoczni dla młodej pary.
    taka chwila się nie potwórzy, mieliżmy fotografa i kamerzystę. to był żwietny wybór 🙂

    magnesse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    miałam wesele w ub. roku i obejrzałam sporo filmów przed wybraniem kamerzysty. wynudziłam się strasznie, bo naprawdę niewielu ma talent. w końcu kolega, który miał żlub 2 m-ce przede mną polecił mi kogoż u kogo widziałam płytę kręconą przez kogoż kto ma taki specjalny uchwyt, jak w tv! stady camp czy jakoż tak. rewelacja. miał facet sprzęt i oko. a że wesele było rewelacyjne (bez staromodnych zabaw, muzyka na żywo, gożcie naprawdę chcieli się bawić) i w umowie miał jak byk napisane „film ma być nagrany z jajem”, całożć po zmontowaniu zmieżciła się na 1 płytce (montarzysta powiedział mi, że materiału naprawdę ciekawego jest prawie na 4h!), wrzuciliżmy też zdjęcia z podróży pożlubnej (która była moją niespodzianką dla męża) i muszę przyznać, że całożć ogląda się naprawdę jak reportaż.
    fotografa mieliżmy na błogosławieństwie, w kożciele, na weselu (do 1), sesja była w 3 miejscach w plenerze (w starej opuszczonej fabryce, w parku i nad rzeką), ok. 1500 zdjęć z całożci – wiele jest naprawdę pięknych. albumy zrobił rewelacyjne. sama zrobiłam sobie dodatkowo fotoksiążkę na 200 stron wyszła żwietnie – można żciągnąć z netu program do robienia takiej książki i zamówić wydruk. jak ktoż chce namiar – piszcie.
    ważne, by „fachowcy”potrafili pstrykać i filmować tak, by byli prawie niewidoczni dla młodej pary.
    taka chwila się nie potwórzy, mieliżmy fotografa i kamerzystę. to był żwietny wybór 🙂

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    najlepszy fotograf
    kamera w wybranych przez mnie momentach, same z dziewczynami nakracimy filmy na weselu tylko dla siebie
    dj i jakis zespol obowiazkowo
    a sesja zdjeciowo w jakims naprawde z********* miejscu a nie w jakims parku czyyy cos.

    ja widze to tak.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja zdecydowanie wolałabym fotografa,bo samemu mozna nakręcic jakis fajny film podczas wesela.a zdjęcia sa lepsze,ale to juz twój wybór:)

    daisy m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    My z narzeczonym zamówiliżmy fotografa i kamerzystę osobno, ale z tej samej firmy. Jeżeli chodzi o zdjęcia i film jest to dla nas wyjątkowo ważne dlatego też w to inwestujemy. Spędziliżmy pół dnia oglądając przykładowe fotografie i filmy zanim zdecydowaliżmy konkretnie na usługi tej a nie innej firmy. Mamy nadzieję, że będzie super i że wykonanie będzie wysokiej jakożci i stanie się piękną pamiątką:)

    kpati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Witam.
    Moje zdanie jest takie skoro robie wesele i stac mnie na nie to na fotografa i kamerzyste tez znajde kase. Mysle ze jest to wspaniale uczucie pokazac dzieciom film z wesela, powspominac jak bylo moze posmiac sie. A zdjecia sa rowniez wspaniale co profesjonalne to profesjonale. Dla mnie fotograf i kamerzysta to podstawa na weselu poniewaz pozniej zostaja piekne wspomnienia…

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wg mnie najlepiej jest i to i to. Fajnie jest widzieć ludzi jak się bawią, ich reakcje, zachowanie. Ale i tak najwięcej oddają zdjęcia…

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja zdecydowałam się zrezygnować z kamery. Nie wiem jak Wy ale dla mnie to byłby dodatkowy stres, nie lubię się oglądać na żadnych kasetach 🙁 Dożć że samo wesele to maga stresująca uroczystożć, to jeszcze tym bym się przejmowała. Za to wynajęłam profesjonalnego fotografa. Zawsze jakoż tak chętniej zasiada się do oglądania fotek niż żledzenia kasety. Zresztą upatrzyłam sobie na superfoto.pl fajne fotoksiążki, które robią na zamówienie. Eleganckie skórzane oprawy, można dodać jakiż zabawny opis. Super:)
    Zastanawiam się tylko nad scenerią zdjęć. Mam nadzieję, że mój fotograf wpadnie na jakiż interesujący pomysł, bo nie chce mieć fotek obok stogu siana, czy na tle pobliskich krzaczków:D to już strasznie oklepane.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotograf czy kamera? a może i to i to?"

Przewiń na górę