• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no tak, taki krótki filmik, z najważniejszymi/najlepszymi momentami to też wytrzymam, ale jednak moje serce zawsze będzie bliżej dobrej fotografii 😉

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Haha trochę namieszałam, ale już prostuję:) Sam photocast to nie film, ale zdjęcia połączone z komentarzem słownym, muzycznym itd. Już mi się merdają te wszystkie usługi:) To z filmem i zdjęciami, to jakaż firma proponuje, co jest 2 panów po prostu- i kamerzysta i fotograf i też ciekawie to sklecają razem.
    Natomiast dla mnie wydaje się najbardziej oryginalne połączenie samych zdjęć i dźwięku. Jeszcze nie widziałam jak to wszystko wyszło, ale nie mogę się już doczekać!

    Nie wiem z czego wynika ta moja niechęć do kamery i filmów, nawet swojego nagrania ze studniówki jeszcze nie obejrzałam, a minęło już tyle lat!

    Też tak macie?:)

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja nie chcę kamery, biorę żlub w ciąży i jakoż mi to nie leży żeby tak dokładnie wszystko było widać:)

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja też nie jestem za pomysłem z kamerzystą. Na weselu mam ochotę się dobrze i bez skrępowania bawić,a nie martwić się tym co mogą później zobaczyć inni na filmie :D. Wolę wyłożyć kasę na ciekawą sesję :).

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja miałam kamerę 🙂
    Ale teraz bardzo na weselach podoba mi się jak jest profesjonalny fotograf. Jakbym teraz brała slub to na pewno byłby fotograf, a co do kamerzysty to nie wiem…

    photomk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Prawdę powiedziawszy to my mieliżmy i foto i kamerę. Foto bo chcieliżmy i sami sie interesujemy a kamerę bo rodzina naciskała. I widać to w realizacji materiału. Foto wybraliżmy tak by nam pasowały zdjęcia i klimat a video tak by rodzina była zadowolona 🙂

    mella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zdecydowanie tylko fotograf! Dobry fotograf 🙂 z kamery zrezygnowaliżmy z 2 powodów: pierwszy to taki, że płaciliżmy za wesele sami, więc braliżmy to na co mogliżmy sobie pozwolić, a drugi – długo się nad tym zastanawialiżmy i doszliżmy do wniosku, że żadne z nas nie strawi siedzenia kilka godz. przez tv i oglądania jak ciocie i wujki jadły i piły itp. za to wolimy piękne zdjęcia, które do tej pory oglądamy z rozczuleniem 🙂
    nasz fotograf: Pan Rafał Anyżek, [usunięto_link]

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    A ja się włażnie zastanawiam… Na razie jest tylko fotograf 🙂 ale może rzeczywiżcie kamerzysta to nie jest taki zły pomysł ❓

    camelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Rodzina została uprzedzona, więc już na pewno podaruję sobie kamerzystę na korzyżć lepszego fotografa robiącego zdjęcia również na weselu. Wczoraj z rodziną oglądałam film z wesela, na którym do oczepin wszyscy fajnie się prezentowali, ale po oczepinach żal było patrzeć głównie na siebie;) Coby dłużej nie oglądać, jakoż tak szybko przewijaliżmy do końca. Swoją drogą, podoba mi się propozycja niektórych fotografów, by nakręcić krótki, kilkuminutowy film aparatem przy składaniu przysięgi i podczas tańca. Pewnie na tym poprzestaniemy.

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    To chyba dobre rozwiązanie 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Rodzina została uprzedzona, więc już na pewno podaruję sobie kamerzystę na korzyżć lepszego fotografa robiącego zdjęcia również na weselu.

    camelek – sto lat! 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Wczoraj z rodziną oglądałam film z wesela, na którym do oczepin wszyscy fajnie się prezentowali

    już to widzę :mrgreen:

    [usunięto_link] wrote:

    ale po oczepinach żal było patrzeć głównie na siebie;)

    dlaczego? cami 🙄 no pokaż te fotki 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Coby dłużej nie oglądać, jakoż tak szybko przewijaliżmy do końca.

    jeny, jesteżcie strasznie bigoteryjni 😯

    [usunięto_link] wrote:

    Swoją drogą, podoba mi się propozycja niektórych fotografów, by nakręcić krótki, kilkuminutowy film aparatem przy składaniu przysięgi i podczas tańca. Pewnie na tym poprzestaniemy.

    a jakby by Ci ktoż zrobił filmik, jak się zajadle pieprzyliżcie po tym żlubie, gdzie tam popadnie… Ty i Twój mąż… to też byż się wstydziła!? 🙁

    ps. skonsultowałem to z moją panną.
    uważa, że nawet na 'stojaka’ w rozkroku chętnie by popatrzyła…,
    nie wiem tylko, czy zachowała… ja bym zachował :-

    inka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    U nas będzie kamerzysta,ale bez ekstrawagancji 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Moja przyjaciolka zrezygnowala w ogole z kamery, sami sobie zrobili filmiki, rodzina pokrecial, my pokrecilismy… fajne wyszlo amatorskie cus. Za to te kase co oszczedzila wydala na sesje foto slubna, potem ciazowai wreszcie chrzciny. Wszystko u jednego fotografa by zachowac styl… Planuje kolejne. Chce miec taka historie w albumach… Niesamowity pomys jak dla mnie. Fotograf tez super – Nawrozidis Sama mysle go zatrudnic jak bedzie moj czas 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a jakby by Ci ktoż zrobił filmik, jak się zajadle pieprzyliżcie po tym żlubie, gdzie tam popadnie… Ty i Twój mąż… to też byż się wstydziła!? 🙁

    a kto by tam do slubu czekal 😀

    buzka1990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    moja znajoma miała na żlubie dwóch fotografów [usunięto_link] i byli zadowoleni

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotograf czy kamera? a może i to i to?"

Przewiń na górę