• Autor
    Odp.
  • DamaDworu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja bym brała fotografa z opcją nakręcenia krótkiego filmiku. Film to fajna pamiątka, ale później mało kto ma czas i ochotę to oglądać. A zamęczać rodzinę to nie ma po co 😉

    Dobre zdjęcie to pamiątka, która przetrwa lata. No i z łatwożcią można je wrzucić na fejsbusia 😉

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja postawiłam i na fotografa i na kamerzystę, ale z zastrzeżeniem, że ze zdjęć i nagrań dźwiękowych powstanie photocast czyli prezentacja na której będą się przeplatać zdjęcia, sceny m.in. z przysięgi urozmaicone romantyczną muzyką, wybraliżmy nawet z mężem ulubione utwory, które kamerzysta z DwudziestaDruga.pl pięknie nam zmontował 🙂 i to zdecydowanie jest pamiątka na dłuuugie lata 🙂 mimo, że od żlubu minął już rok to i tak pokazujemy często na domówkach nasz hotocast znajomym 🙂

    Cavessa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Obecnie nagrania z kamer są tak dobrej jakożci, że spokojnie można wyciąć pojedyncze klatki i zrobić z nich zdjęcia bardzo dobrej jakożci. Nie widzę więc sensu zamawiania osobno usług fotografa.

    weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Fotograf tak a kamerzysta moim zdaniem to starta pieniędzy.

    marita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    nie wyobrażam sobie żlubu bez fotografa, bez możlliwożci oglądania potem zdjęć, co robię często. Film – ok, ale do niego tak często nie wracam, a zdjęcia mam zawsze blisko i chętnie po nie sięgam.

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja również jestem za filmowaniem. Jeżeli masz dobrą ekipę i fajnie ci to zmontują to jest żwietna pamiątka. O zdjęcia zawsze możesz poprosić znajomego w ramach prezentu 🙂

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    ja miałam i żlub i fotografie i teledysk z filmu i szczerze powiem, że z ostaniego jestem najbardziej zadowolona – jest krtóki, romantyczny, zbiera najlepsze momenty, nie dłuży się i można do niego wracać kiedy tylko się chce. 🙂

    lisabe92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bym wybrała i to i to 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotograf czy kamera? a może i to i to?"

Przewiń na górę